Pátek 7. května 2021svátek má Stanislav 11 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

LN: Tlustý: Premiér uplácel starosty

Nepodpoříte Tlustého? Dostanete dotaci. Tak vypadal podle Vlastimila Tlustého plán Mirka Topolánka a ministra financí Miroslava Kalouska před loňským krajským sněmem ODS. Topolánek s Kalouskem se měli pokoušet uplatit starosty středočeských měst výměnou za jejich hlasy proti Tlustému na sněmu, kde se volil nový šéf kraje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Modrý bolševik 20.9.2008 9:44

Re: Dalíku, Dalíku

Tlustý nevyhoří. Tlustý se bude brzy koupat. V sudu na dně Orlíku. Tak jako všichni nepohodlní soudruzi z ODS. Naše modrá mafie má taky jen svoji trpělivost.

Holly 36 20.9.2008 9:42

Odhlaste LN

To nejdůležitější dají LN na 10. stranu a ODS vyleští do party slušných a poctivých lidí. Kdo ještě Weisovy, Petránkovy, Pleslovy atd. atd.  LN neodhlásil je nekonečný idiot nebo má deficit ve slušnosti avýchově z rodiny. 

Ronaldo 20.9.2008 9:41

Důkaz

Proč LN neustále otiskují nějaká tvrzení, pro něž nemají vůbec žádný důkaz??? V celém článku není po jakémkoli důkazu ani stopy, ale titulek jak z bulváru. Quo vadis, LN?

Gabrielle Honoir 20.9.2008 9:40

Re: Re: Re: Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Jen blázni mohou věřit těm odposlechům nebo jen blázni mohou věřit ODS? Obojí je totiž přípustné! Já bych přestal věřit v organizovaný zločin, ve špinavé peníze, v korupci, ve vydírání a jsem u modrého komunismu!

Modrý bolševik 20.9.2008 9:38

Budu volit ODS!

Budu vždy za všech okolností volit ODS. Nevadily mi nikdy miliardy nezdaněné nafty vydávané za LTO, nevadila mi nikdy zpackaná privatizace, nevadily mi krachy bank, nekryté úvěry, nevadili mi nikdy bílí koně v sudu na dně Orlíku, nevadily mi nikdy tajná konta naší strany, nevadil mi hospodářský úpadek, balíky, inflace 90. let, nevadil mi nikdy Klaus, Kočárník, Dyba, Čermák, Macek. Nevadil mi způsob, jak vznikla tato vláda, nevadilo mi získání Melčáka a Pohanky, nevadil mi způsob volby prezidenta, nevadilo mi získání Snítilého, ani mi nevadí koupení Wolfa. Nevadí mi Dalík, Tluchoř, Morava, Topolánek. Nevadí mi Němcová, Nečas. Nevadí mi současná inflace a pokles reálných mezd. Nevadí mi pokles růstu HDP. Nevadí mi současný morální úpadek politiky, korupce a špína.

Vadí mi, že se toho hlupáka Kořistku nepodařilo koupit. Jsem prostě nemorální hovado, které to má navíc v hlavě vylepané, proto tak s nadšením volím a vždy budu volit ODS!! Také se učím nové vulgarity. Na našich modrých školeních jsme dostali příkaz, jak nejlépe plnit odkaz Mirka Topolánka a Ivana Langera. Však víš. Zatím si trénuji vztyčený prostředník a tuhle jsem si zakopal do aut na jednom parkovišti. Když máme nějaké jednání, vyplazuji na ostatní jazyk a hnedka jim vynadám do pičí. Říkám jim, že půjdou brzy bručet a že si s nimi vytřu prdel. Doufám, že ze mne budou mít naši společní modří bratři, soudruzi radost.

BuBu 20.9.2008 9:38

Re: Re: Re: VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

No nevím . . . nevím - kdo je Vůl !

Jestli je to ten, kdo si myslí, že umístěním radaru se stane ČR vazalem USA (když už je s ní v NATO) . . . . nebo jestli to je ten, kdo je přesvědčený, že otázka radarové stanice je pouze a jen o tom: Chceme patřit mezi západní křesťanskou civilizaci - nebo chceme patřit dále do "sféry vlivu" generálů Rudé armády !

No a já jsem pro to první  . . . . . . takže čest soudruhu !Rv

Gabrielle Honoir 20.9.2008 9:38

Re: Ztráta soudnosti

Ty seš typický volič ODS. Nezajímá Tě zákulisí politické strany /špína, korupce, vydírání/, ale jakoby nic máš zájem na uklizení stolu a aby se pokud možno mohlo v režii ODS prát špinavé peníze, korumpovat a vydírat dál. I Ty bys měl podat trestní oznámení a viděl bys, jak se věci mají! Prober se!!

Niky 20.9.2008 9:37

Re: Re: Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Samozřejmě,že Topolánek a spol jsou idioti a,že si za to mohou sami,ale trvám na tom,že s odposlechy se dají dělat kouzla,proto jim mohou věřit jenom blázni!

Ota 20.9.2008 9:36

Re: Ztráta soudnosti

Soudnost ztrácíte Vy. O jaký glanc jde? Vždyť je to jasný boj  dvou skupin v ODS: té moravské (Topolánek, Langer, Nečas atd.) a té středočeské (Tlustý, ale i Bém, a v pozadi Klaus). Podle toho, že teď vycházejí najevo případy úplatků Dalíka a případ Moravy lze soudit, že Topolánkova parta půjde brzy od válu. Ta druhá je zřejmě silnější. Topolánek to nejspíš už ví, nebo alespoň tuší.

togu 20.9.2008 9:30

Re: Nedošlo vám

Tak než se tam dostane uteče ještě moc vody ve Vltavě.A kdyby to bylo náhodou už včera,tak bylo pozdě.R^

Mánes 20.9.2008 9:30

Ztráta soudnosti

Tlustý patřil mezi nejl=pe argumentující poslance.Nevím proč nechápe,že tímto přístupem ztrácí veškerý glanc a směřuje do politického propadliště.Jedinou možnost jhak z  toho ven je přestat kolem sebe kopat,nabídnout smír a po případné výměně stávající garnitury znovu usilovat o zhískání ztracenýcg pozic.Lze úsapěšně pochybovat,že jeho nátura je toho schopna.

Gabrielle Honoir 20.9.2008 9:28

pane Doležale,

pane Doležale, pokud je to pravda, plňte svoji občanskou povinnost a podejte na premiéra trestní oznámení. Jestli uplácel, tak ne z peněz vlastních, ale NAŠICH. Čekám!

togu 20.9.2008 9:27

Re: chobotnice

Tak tomu bude věřit jen málo kdo,ale jejich chyba.Jinak pravda až do konce článku.R^

jarda 20.9.2008 9:27

Re: Re: Tak modrá mafie zase řádí.

C. 20.9.2008 9:25

Re: Re: VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

A není to nakonec jedno?

Francois Gabriel 20.9.2008 9:24

Re: Re: VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

A nejste Vy náhodou vůl? Ten přepišící má pravdu! Nemůžeme za to, že jste příznivec ODS a nedaří se Vám.

Ewald Francier 20.9.2008 9:22

Re: Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Jenomže my nejsme demokratický stát a idiotů ve vládě máme více než dost. Je mi Tě líto, voliči ODS, ale uznej, že si brzký pád vlády zavinili pánové sami! Jak bys vládnul Ty? Co bys udělal pro záchranu vlády teď?

Mánes 20.9.2008 9:17

Re: chobotnice

Tak pravil Roko a šel do pralesa shánět potravu

Frank 20.9.2008 9:15

Re: Re: Zalez K.H.Franku . . .

Další potrefený mamlas. Vím, že pravda někdy bolí. A fanatiky a idioty dvojnásob!  Ale s tím já nic neudělám.

Niky 20.9.2008 9:15

Odposlechy mohou brát vážně jenom idioti!

Čistě hypoteticky,když budu,každého z vás měsíc odposlouchávat,tak z těch stovek vašich nevinných hovorů z vás udělám masového vraha,pedofila a korupčníka,není náhoda,že v demokratických státech,neberou soudci odposlechy vůbec v potaz!

Charlotte Durnier 20.9.2008 9:11

KONEC MIRKA

Když tato vláda ještě chvíli vydrží, dozvíme se pozadí událostí 17.11.1989! Kdo koho uplácel. Málokdy se mi toto stalo - aby obě varianty zaručovaly něco pozitivního: Buď vláda ODS-StB vydrží a my se ještě něco dovíme; nebo potáhne, odkud přišla a její vláda skončí! Dřív byla vláda lidu vedená KSČ, dnes vláda ODS zajišťovaná staronovou StB! Co je větší pochoutka?

Niky 20.9.2008 9:06

Re: něco tu smrdí, ale novináři jsou většinou prodejné štětky

V každé zemi je to stejné,nebo ještě podstatně horší,stačilo mi žít pár měsíců ve Francii a říkal jsem si,zlatí naši politici!

liberál 20.9.2008 9:04

Kdo chce kam, pomožme mu tam

Opět se potvrzuje, že jednotícím jevem v ODS je porcování jakýchkoliv medvědů. Je na snadě, že prostřednictvím koaličního ministra Kalouska "bytostného to ochránce" státní kasy se měří velikost těchto chlupáčů. Vrtošivý Tlustý je zcela zahleděn do sebe a převelice nešťastný z toho, že už není hlavním řezníkem ve straně a ani řeznickým tovaryšem, nuž tož konečně!  

BuBu 20.9.2008 9:02

Re: VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

Nejste náhodou občan . . . . . . . CCCP ??? . . . . .že tak bravurně "kopete" za politiku Kremlu ?

Nebo že by konfident KGB ?

Havíř Vodka 20.9.2008 9:01

chobotnice

jak vyplývá z modrého Guardianu, celá ODS je napojena na organizovaný zločin. Teď je to i Langer, který sloužil Mrázkovi. Takže pánové, okamžitě podáte demisi vlády, protože vaše činnost je do nebe volající, vše prošetřit orgánama v trestním řízení, ustanovit vládu odborníků a po slavném předsednictví vypsat předčasné volby. Pokud by se stihly ještě letos, tal letos. Když jsem tada roky psával, že Cosa Nostra, Camura, Jakuza se mohou přijet od modrých mafiánů učit podrazům, zlodějnám, tak mnozí modří pisálkové kroutili hlavou, teď se jim to vrací jako bumerang a bude toho ještě víc, jen to rozkrýt. Schopní Katániové se intenzivně hledají, co to nezametou pod koberec, Zajímavé krátké expozé Venóška v ČT, ten to co zde zasel, svedl na politickou scénu. Ten by měl odejít i se svou modrou sqadrou z Hradu první a už se na veřejnosti ani neobjevovat. Skutečná hrůza, horší než komunisti.Rv  

občan 20.9.2008 8:58

Re: Nedošlo vám

Takto vysoce postavení mafiáni před soud nechodí.

občan 20.9.2008 8:57

VLÁDA MAFIÁNSKÝCH VLASTIZRÁDCŮ BEZ SVĚDOMÍ

S těmito lidmi se cizí vojenská základna dojednávala snadno.Stačí dostatečně zaplatit a odkývou vše.Přidáme li pár užitečných idiotů jako je Vlastička či Havel,je zřejmé proč se v naší zemi dlouhodobě okupantům vždy dařilo.

AHA 20.9.2008 8:57

Nedošlo vám

že Topolánek uplácel starosty nikoliv z vlastních nebo partajních peněz, ale ze státních peněz? Až půjde před soud a za katr, bude většina národa tleskat.

Alan Blair 20.9.2008 8:53

Co ještě se dovíme?

Pád vlády se blíží-což je fajn. Při představě, kdo by nám tu vládl dál, se mi dělá mdlo. Je nějaký rozdíl mezi KSČ a ODS? Jedni předvedl nesvobodu názorů zašítěnou StB, druzí nesvobodu ekonomickou zaštítěnou praktikami StB.

BuB 20.9.2008 8:41

Re: Zalez K.H.Franku . . .

. . . a nestříkej zde ten svůj rudo-hnědý sliz ! Rv(Y)


Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...