Pátek 7. května 2021svátek má Stanislav 11 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

LN: Tlustý: Premiér uplácel starosty

Nepodpoříte Tlustého? Dostanete dotaci. Tak vypadal podle Vlastimila Tlustého plán Mirka Topolánka a ministra financí Miroslava Kalouska před loňským krajským sněmem ODS. Topolánek s Kalouskem se měli pokoušet uplatit starosty středočeských měst výměnou za jejich hlasy proti Tlustému na sněmu, kde se volil nový šéf kraje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Darius 20.9.2008 8:39

Re: něco tu smrdí, ale novináři jsou většinou prodejné štětky

Jak se dají tunelovat volební peníze? Například, že dáváte kšefty kamarádům, kteří vám platí desátek. Nebo obcházíte transparentní účet tak, že z něj vybíráte velké částky na pokladnu a své lidi si platíte z ní. Atd.

Darius 20.9.2008 8:37

něco tu smrdí, ale novináři jsou většinou prodejné štětky

1) Na rozdíl od blbů, co do toho kafrají, jsem se problematikou mafií v politických stranách zabýval a musím říci, že Tlustému zatím součinnost s něčím, co by připomínalo mafii, nebyla ani v malé míře prokázána

2) Že jsou politické strany řízeny skrze korumpování a finanční zvýhodňování přivrženců není žádná paranoia, ale tvrdá realita. Metody jsou různé: Někdy jsou různými cestami placeni lidé přímo ze stranických peněz za zády nebo i před očima členů (když vedení přivře oči, tak se dají tunelovat i na kraje legálně přidělené volební peníze) Někdy si pražské vedení platí lidi ze svých vlastních peněz. Někdy jsou slibovány výhody nebo peníze místním mafiím a ty vše řeší lokálně samy - buď slibováním peněz nebo jiných výhod. Když Vám někde vznikne ze dne na den základní organizace s 80 lidma, tak je jasné, kdo za tím je. Podobně smrdí i vznikání desítek základních organizací na něčí podporu v krátké době.

no jo 20.9.2008 8:31

Re: Co lezou ven oficialne

modly se drolí a adoranti jsou v deprézi:-D

Tami 20.9.2008 8:24

Re: Re: ...prý ... údajně ... nejspíš ...

když v MF DNES jsou takoví redaktoři jako M. Komárek tak se ničemu nedivím p.Tlustému fandím a dík ,že konečně někdo řekl jaká špína je v ODS

Bidlo Frankovi 20.9.2008 8:22

Re: Tož po modré přátelé.

Khaki Pahýla Tuponě hvězdná chvilka nastala, když se jeho cesta za kariérou setkala s pražským synem Stalinova emisara v ČR Pružinským a Vršovickou rusofilní komunistickou účetní, známým jako Pseudoprofesor Václav Klaus, v současnosti spíš proslulý mezi dřívějšími Bémovými chovanci, jako Největší Klimatolog Lidstva!!Rv;-D 

franta 20.9.2008 8:11

Co lezou ven oficialne

ty to lumparny tak se Jindra jenom vali s gumovou Andulou a net ho neba. To si netusil ty modrej mozecku,ze to projde mediama vid? Myslel sis ze jsou vsichni Dalikem uplaceni,jako Hos.nov.a LNRvRvRv:-D:-P

Realista 20.9.2008 8:09

Doporučuji výživnější čteníčko. Odkoukáno z komentářů.

http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=334390

0100: No a nyní Ičko ovládá celé vnitříčko. Tragedie v ČR.

Pak se není čemu divit, že destabilizace ÚOOZ je maximální a místo organizovaného zločinu a prorůstání organizovaného zločinu do politiky hledají starožitnosti a zloděje aut. Podobně SPOK a další skupiny, mající bojovat s organizovaným zločinem. Finanční policie již neexistuje a policisté místo hledání a zavírání lumpů stávkují za platy a Ilíček jejich nízké stavy, které sám zavinil požadavky na VŠ chce nahrazovat armádou. Co kdyby se dostalo při pátrání právě na Ilíčka a jeho kamarádíčka, nebo kamarádíčky? To ten golfíček. Už to svinstvo leze jak z chlupatý deky a propojení na mafii na nejvyšší politiky se začíná rozkrývat. Doufám, že z toho Ilíček vyvodí důsledky a z vnitríčka okamžitě vypadne, nebo ho Miríček okamžitě odvolá, když chce tu očistu nejen ODS. Jenže pak by došlo i na Miríčka je i jeho Dalíčka, Ilíčka a celou tu kliku já na bráchu brácha na mě. Tak se raději Ilíček bude dušovat, že neví vo co Go a bude ze sebe dál dělat blbíčka, což mu dosud dokonale vycházelo

jouda 20.9.2008 8:05

moravská žumpa ODS

je mi velice líto,že češi si nemůžou vládnout ve svých krajích.Když si zpětně promítnu reklamní předvolební CD ve kterém ODS navrhuje změny systému-v podstatě vše myšlenku Tlusťocha,je mi jasné,proč ho odstranil dement z moravy.

Frank 20.9.2008 8:04

Tož po modré přátelé.

A pahýl Topolánek kolem sebe stříká sliz. Ale on za to Valach ani nemůže. Když je táta předseda ZO KSČ a máma Mamulova sekretářka, tak co takoví lidé můžou zplodit? Nic lepšího, než lampasáckého mamlasa, který byl velice aktivní s SSM.

franta 20.9.2008 7:59

Re: Dalíku, Dalíku

Tlusty mozna vyhori ale ceka nas jeste LANGROVY KUREVSTVA to teprve modry volici budou polykatRvRvRv:-P

čtenář1 20.9.2008 7:39

Dalíku, Dalíku

Co se to děje, to už nejde najít nic na socdemokraty? Nebo snad mají větší prostředky na uplácení médií, aby se šťáraly jen v jedné z vládnoucích stran ? Předpokládám, že to teprve příjde. On ten Tlustý za chvíli vyhoří - už nebude mít další nápady, kterými by se samotnému nejvyššímu Paroubkovi zavděčil a pro spotřebitele - čtenáře a diváky to nebude atraktivní. A v tom okamžiku by se mělo něco provalit zase na socdem. Je to krásná hra, i když Tlustý už se ohrává a řadu soudných lidí spíše vytáčí - a to nejen vzezřením, vystupováním a myšlením. No zatím vyhrává Tvrdík. Ovšem vyvstává otázka, zda to neurychlil. Dalík se přece jen vyzná lépe a načasování mu nedělá problémy.

franta 20.9.2008 7:38

Tak kdy uz zacne?

Ten lempl pucovat ten svuj CHLIV jak sliboval?RvRvRv

Lupus 20.9.2008 7:17

Re: Tak modrá mafie zase řádí.

Protři si zrak, blbe. Tady neřádí modrá, ale rudá mafie! Vždyť na kterou stranu se podíváš, tam jsou komunisté! Ti se tady nevzdali moci, pouze oblbli tupý národ, který se nyní hádá, která strana je lepší ale není schopen pochopit, že všechny stojí za velké komunistické ho*no!!;-€(Y)

franta 20.9.2008 7:14

Re: Re: ...prý ... údajně ... nejspíš ...

Co si myslis ze by MODRY starostove asi rikali?Rv;-O

Dan 20.9.2008 7:12

Re: Re: Bývalý bolševik a stálý podrazák Tlustý....

Nemyslím. Volit komunisty nemůžu,ČSSD je to samé i kdyby měli 500m náklaďák,zelené blbosti s větrníky a polními cestami místo dálnic také ne,o lidovcích a jejich nápadech o miliardách pro fláterníky netřeba mluvit,tak co zbývá. Ze včech špatných možností mně vychází volba ODS jako nejméně špatná.Snaží se věci napravovat jako celek,má program a to že se tam vyskytnou lumpové? Oni se vyskytnou všude,tomu nikdo nezabrání.

franta 20.9.2008 7:11

Re: Tak modrá mafie zase řádí.

smarte ale muze to si pis.Vsechno u ODSS je zalozeno na spinavejch penezi,ta gaunerska partaj nevydelala jednu korunu poctive,vsecho je tunel a podvodyRvRvRv

Lupus 20.9.2008 7:10

Soudruhu Tlustej,

nebylo už těch sra*ek dost? Vždyť jenom dokládáte, že listopad 89 bylo další komunistické svinstvo! Staré předchůdce jste uklidili a vlády jste se chopili vy, stejní ne-li ještě horší šíbři, než vaši předchůdci!!;-€(Y)

Bidlo 20.9.2008 7:05

Klaus založil politickou žumpu ODS a v ČR vytvořil politické

hnojiště!!Rv;-(

Petr 20.9.2008 7:02

V brzké době nařkne Tlustý Topolánka,popřípadě Kalouska

z financování Al-Kaidy a z rozpoutání 2.světové války.Nechápu,jak se inteligentní novináři mohou zabývat člověkem,který od okamžiku,kdy byl pro neschopnost odstaven od možnosti být ministrem financí začal na Topolánka a Kalouska plivat,pomlouvat a špinitA.Tlustý jako člověk je bezesporu podobný kolaborantům za nacismu či komunismu,kdy tito ze zášti např.k sousedům je udávali na gestapu či jeho sesterské organizaci STB za činy,které si vymysleli.A protože zejména ČSSD je prolezlá spolupracovníky STB,není náhodou,že nad Vlastimilem Mrvou Tlustým kvičí nadšením právě voliči ČSSD,jejichž partaj nedávno prošla mnoha desítkami podobných průserů.

Akéla 20.9.2008 5:34

Re: Re: Re: ODS je politická žumpa založená Václavem Klausem

Jaképak opisování hloupostí, Idole? Že se jmenuješ Karel Fritzl a byl jsi důvěrníkem StB je tady známo už několik měsíců! Změnou nick name to opravdu nezachráníš!

smart 20.9.2008 5:21

Tak modrá mafie zase řádí.

No, uvidíme co ještě vyleze.Vtěší špína to už být snad nemůže..........

Vanek 20.9.2008 4:09

Zlodejove a vrazi z ceske armady

ODS je stejna verbez jako KDU-CSL. Zaq co je placena zpevacka Vlasta? Za kdakani?

Vice zde

AXN 20.9.2008 2:20

Re: Ve všech stranách je to stejné

On ještě někdo chce volit ODS? To by byl fakt smutný příběh.

Teta Běta 20.9.2008 2:18

Není to dobré...???

Včera se prý dlouho do noci na hradě svítilo, tak jestli tam nebyl ten kolega a expert od Miloše z Vysočiny. Soudruh Šlouf. Když je nouze nejvyšší je pomoc Boží nejbližší. Někdo bude určen k odstřelu jako Superpodnikatel Mrázek.. No nějak se nám to vyprazdňuje. Súsed Anton, ten sprosťák říkal, že se to nevyprázdnilo ale posralo. Možná, že se čeká na pokyny. Zdraví vás teta Běta...  (Y)   (Y)   (Y)

Tlusty 20.9.2008 1:46

Chtel jsem se poctive zivit polikou

Musim se bohuzel vratit k lepe organizovanemu zlocinu

jk-jiny 19.9.2008 23:59

Stejně je budou volit...

... a ty co kradou a tunelujou chápu. Ale volí je j slušní lidé...musíme je přesvědčit.

prognostik 19.9.2008 23:54

ODS je d o č a s n ě v pr.eli

Od nejbližších voleb.

zrub 19.9.2008 23:47

Re: Re: Re: Re: Re: Lůza z ODS uplácela starosty

Tak to se mýlíš. Co takhle Gorbačov ? Tento "komunista" sovětský blok inteligentně rozpustil. Z počátku jeho éry byla dokonce tištěná sovětská media u nás cenzůrována a četla se pokoutně. Milouši Jakešovi, ale i svazákům , že Topole ,se to ovšem hrubě nelíbilo.

zrub 19.9.2008 23:42

Re: Re: Re: stará ruská moudrost

Jenže kdo je zakousnut, je zakousnut.

zrub 19.9.2008 23:40

Re: tlustý je chudák

Na argumenty , které zaznívají od občanů grázlové z ODS neslyší. Neslyší ani na obdobné argumenty jiných politiků včetně těch ze své strany. je proto nutné vytahnout svinstva jejich vůdců na stůl. A že je co vytahovat j,e skutečností.


Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...