31. října 2016 17:18 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Luxusní hodinářství v Pařížské vykradli dva lupiči. Policie po nich pátrá

Policisté vyšetřující vyloupení luxuní hodinářství v Pařížské ulici. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Policisté vyšetřující vyloupení luxuní hodinářství v Pařížské ulici. | foto:  Dan Materna, MAFRA

PRAHA Dva ozbrojení pachatelé v pondělí před polednem přepadli luxusní hodinářství v Pařížské ulici v Praze. Podle policie byli lupiči pravděpodobně cizinci a z obchodu si odnesli zboží v celkové hodnotě jednotek milionů korun. Informovala o tom policejní mluvčí Andrea Zoulová. Při loupeži nebyl nikdo zraněn, lupiči jsou na útěku.

Pachatelé z místa činu zřejmě ujeli na motocyklu, který vzápětí odstavili v ulici U Železné lávky. „Po pachatelích usilovně pátrají nejen pražští policisté, ale i kolegové z dalších krajů,“ uvedla Zoulová. Další podrobnosti nechtějí kriminalisté z taktických důvodů zveřejňovat.

„S ohledem na výši způsobené škody si případ na místě převzali krajští vyšetřovatelé. Ti budou v příštích hodinách vyhodnocovat dostupné záznamy z prodejny i z městského kamerového systému,“ dodala mluvčí.

Pařížská ulice v centru Prahy u Staroměstského náměstí patří mezi hlavní nákupní třídy a je synonymem luxusu, protože tam jsou obchody nejdražších světových značek.

ČTK

Advantage Consulting, s.r.o.
PLÁNOVAČ VÝROBY - AUTOMOTIVE

Advantage Consulting, s.r.o.
Olomoucký kraj, Zlínský kraj
nabízený plat: 30 000 - 40 000 Kč