Madonnin klip je prý nejméně sexy ze všech

LONDÝN Provokativní videoklip k Madonninu známému hitu Hung Up, v němž mimo jiné vyzývavě tancuje v zářivě růžovém cvičebním trikotu, byl vyhodnocen jako nejméně sexy videoklip všech dob.

V internetovém hodnocení se ocitla jedenapadesátiletá americká zpěvačka na špičce žebříčku jen těsně před klipem zpěvačky Lady Gaga k písni Poker Face či videem k debutové písni někdejší pětice Spice Girls s názvem Wannabe. Do desítky nejméně sexy videoklipů se vešel také krátký snímek k písni z osmdesátých let Never Gonna Give You Up od Ricka Astleyho či k romantickému ploužáku zesnulého krále popu Michaela Jacksona You Are Not Alone. Ve zmíněném klipu zpěvák účinkoval nahý po boku své (rovněž nahé) někdejší manželky Lisy Marie Presleyové, dcery Elvise a Priscily Presleyových.

Naopak nejvíc sexy videoklipem byl vyhodnocen snímek k písni Toxic Britney Spearsové, na druhém místě se umístila Shakira s videem She Wolf.

Vydání| Tato zpráva vyšla v prvním vydání

Regionální mutace| Lidové noviny - Morava

Vstoupit do diskuse
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.