Pondělí 5. června 2023, svátek má Dobroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Máme víc než nákupy veteránů

Česko

Jak vidí ligu BANÍKOVEC

Přátelé, soudruzi a kamarádi, konečně to zase začne! Končí dlouhý a nudný ligový spánek. Během něj se nic zvláštního nestalo, akorát cajzlové v Práglu si za velkého a zbytečného kraválu přetáhli průměrného stopera, který se neprosadil ve dvou tureckých mančaftech. Uvidíme, jak si křehký Brabec povede vedle cholerika Řeponě.

Baníček posílil hlavně tím, že všichni zásadní chlapi zůstali na Bazalech a nikdo se nenechal zlákat mrzkým grošem eurozóny. Konsolidovaný tým může znamenat víc než nákupy přestárlých a přeplácených veteránů.

Ovšem příjemným zpestřením bylo, když boss Petera zrušil vkladní knížku a zničehonic přivedl nadějného Vydru, který má předpoklady k tomu, aby z něj vyrostl kvalitní bomber.

První špíl hrajeme v Plzni, kde to nebude lehké, ale já věřím, že se nevrátíme s prázdnou. Uvidíme, kdo bude mít ostřejší hlodáky, jestli náš Vydra, nebo soupeřovic Horváth. A jak to tipuju celkově? Finiš bude patřit nám a titul urveme. Druhý flek seberou Teplice, třetí skončí Jablonec a pak se nějak seřadí bezvýznamný ligový průměr. Rudoši budou rádi za Intertoto, slávisti zůstanou pro srandu králíkům a dolů spadne Střížkov s Brnem.

Na závěr jeden postřeh a varování. Nový stadion v Ostravě ještě není ani na plánech a náčelník oranžový bradavičník si už přihřívá u fotbalového šéfa Haška předvolební polívčičku. Jyrko, pokud chceš zažít palbu 25 tisíc vajec, klidně přijeď přestřihnout pásku!

O autorovi| Autor (41) je zatvrzelý konzervatista a hrdý Chachar, který ví, co znamená milovat svůj klub.

Autor:

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...