Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

MANAŽEŘI

Česko

Tailleur začal pracovat pro PPF

Jako výzkumný pracovník a analytik začal pro Mezinárodní školicí středisko mediálního projektu PPF pracovat Jean-Pierre Tailleur (47). Bude v Praze reprezentovat organizaci World Editors Forum, součást Světové asociace novin.

Skopový partnerem advokátní kanceláře

Do pozice partner mezinárodní advokátní kanceláře Lovells byl jmenován Pavel Skopový. V Lovells pracuje od roku 2004. Předtím působil jako partner v právní kanceláři Linklaters & Alliance a v advokátní kanceláři Clifford Chance v Praze, kde vedl německou praxi.

Nové oddělení povede Schmiedhammer

Šéfem nového oddělení firemního marketingu a zákaznických řešení ve Vodafone Czech Republic se stal Jan Schmiedhammer (38). Do Vodafonu nastoupil v roce 2001, předtím působil v telekomunikačních a IT firmách Alcatel, Contactel a IBM.

Čermák řídí finance interiérové firmy

Finančním ředitelem interiérové společnosti Techo byl jmenován František Čermák (41). Do Techa přišel z Agrofertu Holding, předtím pracoval v České rafinérské a v pražské pobočce Deutsche Bank a Citibank.

Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby
Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby

Máte rádi buchtičky se šodó, ale nechcete se pouštět do jejich přípravy? Tak se přihlaste do testování novinky na trhu – buchtiček s vanilkovým...