Pondělí 19. dubna 2021svátek má Rostislav 10 °C občasný déšť Předplatné LN

Diskuse k článku

Měl jsem dva panáky a úplně mě to odrovnalo, přiznal Kalousek

Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) poprvé přiznal, že byl při svém čtvrtečním vystoupení v médiích, po kterém se spekulovalo, že byl opilý, skutečně pod vilvem alkoholu. V rozhovoru pro server Lidovky.cz Kalousek řekl, že si "dal dvě skleničky."

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Novák 11.6.2013 3:43

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Nevztekej se, ptáku. Raději si zopakuj, jak se tvoří podmiňovací způsob slovesný. Možná jsi starší, tudíž déle ze ZŠ (já jsem vyšel v roce 1976), takže chápu, že si už všechno nepamatuješ, ale podmiňovací způsob řadím mezi základní znalosti. Ale, jak vím, tak zběhlost v tomto směru se vytrácí až u lidí, kteří ze ZŠ vyšli po převratu, u lidí mé generace to je spíš hloupost, eventuálně blbost, a nepochopení této problematiky. Jinak o tom, co znamená fízl, jsem ti už psal na jiném místě. Opakovat se nehodlám, to dělám jen v případě Komárka, který je na tyto věci obzvlášť tupý.

J. Novák 10.6.2013 18:26

Re: To se muže klidně stát...

A ještě něco, ptáku. Pokud "fízl" používáš proto, abys mě urazil, tak máš mezery ve vzdělání, protože fízl označuje policajta, tajného policajta, eventuálně donašeče. A protože jsem policajtem byl, tak asi těžko mohu být uražen, že? To je stejné, jako kdybys byl zedník a já ti řekl zedníku. Pochopil´s to, ptáku, nebo je potřeba ti to dát více lopatou?

J. Novák 10.6.2013 18:21

Re: To se muže klidně stát...

Tak to souhlas, Kalousek je na lhaní kofr, ptáku!

J. Čížek 10.6.2013 18:21

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Soudruhu fízle, zaprvé jsem o něco starší, zadruhé se osobně neznáme, zatřetí nejste na bolševické schůzi, aby jste tu každému tykal a začtvrté, naštěstí, ani nejsme u vás na fízlárně u výslechu, kde jste asi byl na to také zvyklý, že?

J. Čížek 10.6.2013 18:18

Re: To se muže klidně stát...

V tom LHANÍ, fízle.

J. Novák 10.6.2013 17:48

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

No, pokud si pamatuji, tak jsem tě vždy oslovoval stejně, tedy ptáku. Tak nějak se mi to tvé jméno s ptákem spojuje. A proč bych si měl pamatovat, co že jsi to vlastně za ptáka, když to mohu napravit takovýmto oslovením? A slušnost? Tu si schovávám pro slušné lidi.

J. Novák 10.6.2013 17:45

Re: To se muže klidně stát...

A souvislost s notorikem Kalouskem je kde, ptáku?

J. Kubata 10.6.2013 14:05

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

čípku, čípku...........

J. Čížek 10.6.2013 13:55

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Co najednou tak osobně, soudruhu fízle? Už jste vyčerpal dávku slušnosti? Škoda? Někdy se s vámi i dalo trochu podebatit ...

J. Čížek 10.6.2013 13:53

Re: To se muže klidně stát...

Veřejně, často a rád lhát může např. "náš" s. předseda státu MZ, že? U soudruhů je to běžný standard. Tak jsem si zrovna vzpomněl na Černobyl. Všude byla radioaktivita, jen u nás nic. A co bylo nejzajímavější, to NIC najednou začalo klesat ... :-)))

J. Novák 10.6.2013 12:48

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

Ale jeden nikoliv nepodstatný rozdíl mezi Zemanem a Kalouskem je. A sice ten, že Zeman se nikdy svým kladným vztahem k alkoholu netajil, Kalousek ale léta lhal o tom, že s ohledem na svůj zdravotní stav chlastat nemůže. A pokud říká, že to bylo z důvodu povodní, tak já na to říkám, že alkoholik si vždycky nějakou výmluvu najde, proč se zrovna teď musel nutně napít. To vám potvrdí každý psychiatr. A jestli Kalousek skutečně přepíjí antabus, jak se hlasitě šeptá, tak by mě docela zajímalo, jak něco takového může sedět v ministerském křesle. Ten by měl být v ústavním léčení a měl by na něj jít sám a dobrovolně.

J. Novák 10.6.2013 12:42

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Ale, ptáku, ty to pořád ještě nechápeš? Ten článek je o Kalouskovu chlastu a jeho lahní, nikoliv o Skupíkovu či kohokoliv jiného. Nebo ti to tvůj ptačí mozeček není schopen pobrat?

J. Novák 10.6.2013 12:40

Re: Kdo ví to co naše AGENTURA AICx z USA!!!

Do pytle, Jedi, ty máš tedy už skutečně dost! Ta vládní koala ti tedy dává zabrat. Co ti na to říká cvokař?

J. Novák 10.6.2013 12:37

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

Pokud byl Kalousek přistižen novináře ve chvíli, kdy byl na šrot, přičemž to omlouval virózou, pardon, únavou, načež po všeobecném posměchu se přiznal, že se docela obyčejně ožral, tak je lhář, nic jiného. A slovy "o našem předsedovi" myslíte Spací pytel? Co je na tom označení dehonestujícího? Vždyť každý hned ví, o kom je řeč, tudíž není třeba nějakého bližšího vysvětlování. Mám rád, když se věci nazývají pravými jmény. Díky!

J. Denemark 10.6.2013 7:54

Tak jste asi viděl špatně.)

M. Halasek 10.6.2013 7:11

To je naprosto normalní

V teto zemi v pořádku.

J. Kubata 9.6.2013 20:09

dal by si někdo panáka nebo dva?

dva at je to na doraz, co míro?

D. Lexa 9.6.2013 19:38

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

O zaslepenosti bychom si mohli povyprávět,že. Používejte zdravý rozum a takt a bude to v pořádku! To,že někdo nemůže pít a v dramatické chvíli svého života si dá pár skleniček,z něj lháře nedělá. To z něj chcete mít Vy. Máte pravdu jsem volič TOP 09,ba co víc,jsem jejím členem a tak si na Vás vyprošuji, abyste se o našem předsedovi vyjadřoval dehonestujícím způsobem. Myslím,že zrovna Vám nic špatného neudělal,tak si ho neberte do úst,díky.

Z. Lachman 9.6.2013 6:48

Re: Jaké prosím?

neznám alkoholika který by přiznal že chlastá.

J. Čížek 9.6.2013 6:40

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Takže stejná dg jako u vás, že?

J. Novák 9.6.2013 6:09

Re: To se muže klidně stát...

Pokud je to právo na vlastní život a soukromí spojeno s tím, že veřejně lže, tak pak odejde z politiky a tohoto práva si užívá někde jinde. Nebo už si nepamatujete, jak hřímal a volal po odchodu Grosse, když Gross lhal? Jo, holt někdo veřejně lhát může, někdo ne, že?

J. Novák 9.6.2013 6:06

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

Ale o mém chlastu ten článek přeci není! Ten je o tom, jak ministr financí ČR Kalousek léta lže, že nemůže pít s ohledem na svůj zdravotní stav, načež se docela normálně ožere. Takže, suma sumárum, je to o tom, že máme ministra financí a místopředsedu druhé nejsilnější vládní partaje lháře. Ale to vy evidentně ve své zaslepenosti vidět nechcete, že? Že by volič TOP09? A co Spací pytel? Také váš oblíbený politik?

J. Horák 9.6.2013 2:39

Jaké prosím?

Pane nejlepší ministře financí na zeměkouli, ty panáky měříte na soudky, putýnky?

M. Bilkova 8.6.2013 18:47

To se muže klidně stát...

....že někoho odrovná jeden panák. Každý máme jinou toleranci vuči alkoholu a v kombinaci s léky nikdo neví, co to s ním udělá. Vy všichni kritici jste nikdy neslyšeli,že nesmíte pít, když berete léky?A vy jste to vždy 100% dodrželi? Já ne. Je to jedno jestli já nebo ministr.Kalouska nemusím,ale má právo na vlastní život a soukromí,zejména po pracovní době.

M. Bilkova 8.6.2013 18:33

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

Pane Skupíku,my strpíme prezidenta,který krade tužky,jiný se opije a jde ke korunovačním klenotum. Tak co vás tak vzrušuje?

R. Jedi 8.6.2013 17:36

Kdo ví to co naše AGENTURA AICx z USA!!!

No jo, MÁTE PRAVDU Z.CELA, TEDY I V MÍROVÉ CELE NA MÍROVĚ...

...protože přeci každý ví, že BIS, ÚZSI, VZ a NBÚ lustruje DENNĚ LIDI Z KAMER (I WEBOVÝCH) A PRÝ PODLE VÝRAZU POZNÁ CO SI KDO MYSLÍ!!!

Čtěte prosím WWW.destrukceBIS.WZ.CZ

...nebudete věřit, co STB vyvinula již v 80-tých letech = systém na sledování lidí pomocí BIO-NANO-ČIPU, který umí (doslova) číst činnosti mozku!!!

To víte, ale para.ziti typu Nečase, Klause, Langra, Langrové, Kalouska, Kuby, Blažka, Kubice apod. + DALŠÍ EXPERTI, RADĚJI ZABÍJEJÍ LIDI CHEMICKÝMI, BIOLOGICKÝMI I RADIOAKTIVNÍMI LÁTKAMI, ČASTO PŘÍMO AUTY, NEBO "JEN" DOŽIVOTÍM V BASE ČI V BLÁZINCI... JEN ABY BYL POKOJ OD OPOZICE, NEZÁVISLÝCH, STUDENTŮ, MATEK NA MATEŘSKÉ, INVALIDŮ, DŮCHODCŮ, NEZAMĚSTNANÝCH, CHUDÝCH, SOLIDNÍCH, NEMOCNÝCH APOD. !!! GLOBÁLNÍ PRŮSER ČESKÝCH MAFIÁNSKÝCH HOxVAD Z TAJNÝCH SLUŽEB, založeno v STB, KGB, STASI, SB apod., NYNÍ REALIZOVÁNO PRÁVĚ V CELÉ EU, USA, JAPONSKU, AUSTRÁLII apod.!!! IQ 125+ NUT.

F. Skupík 8.6.2013 11:18

Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

F. Skupík 8.6.2013 11:16

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

MINISTR FINANCÍ BY NEMĚL BÝT ALKOHOLIK!!! A BASTA!!!Nikde jinde by takového Kalouska nestrpěli.

F. Skupík 8.6.2013 11:15

Re: NEDĚLEJME Z TOHO VEDU:

Když se opije někdo z levice tak se z toho dělá pomalu vlastizrada.Ale když to je z pravice tak prej nedělejte z toho vědu.Dobrý přístup,tak se to tady provozuje od r.2006.

KKT.Kalousek má daleko zodpovědněší funkci než Zeman.

D. Stirský 8.6.2013 10:11

NEDĚLEJME Z TOHO VEDU:

Pije pán a pije paní, pije kněžstvo, pijï kmáni. Pije druh a pije družka, pije sluha, pije služka... Tak nějak je to ve středověkē vagabundské písni. Zkrátka: bibunt omnes = pijí všichni. :-)


Války budoucnosti mohou probíhat v lidské mysli, říká bezpečnostní analytička

Kristina Soukupová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Její znalosti sice využívají vojáci a jeden kolega ji prý s nadsázkou navrhl jmenovat čestnou generálkou britské...

Otevřeme školy, vše ostatní počká, říká ministr zdravotnictví Arenberger

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (16. dubna 2021) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ministr zdravotnictví Petr Arenberger po týdnu ve funkci poodhaluje další vývoj boje s pandemií, prioritou zůstává...

Bojím se, že papírové peníze v Česku skončí do pěti let, říká ekonom

ekonom Tomáš Havránek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mezinárodní měnový fond již před pár lety poukázal na to, že by papírové bankovky či kovové mince mohly z ekonomiky...