Neděle 17. ledna 2021svátek má Drahoslav -8 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku

Měl jsem dva panáky a úplně mě to odrovnalo, přiznal Kalousek

Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) poprvé přiznal, že byl při svém čtvrtečním vystoupení v médiích, po kterém se spekulovalo, že byl opilý, skutečně pod vilvem alkoholu. V rozhovoru pro server Lidovky.cz Kalousek řekl, že si "dal dvě skleničky."

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Halasek 10.6.2013 7:11

To je naprosto normalní

V teto zemi v pořádku.

J. Kubata 9.6.2013 20:09

dal by si někdo panáka nebo dva?

dva at je to na doraz, co míro?

J. Horák 9.6.2013 2:39

Jaké prosím?

Pane nejlepší ministře financí na zeměkouli, ty panáky měříte na soudky, putýnky?

Z. Lachman 9.6.2013 6:48

Re: Jaké prosím?

neznám alkoholika který by přiznal že chlastá.

M. Bilkova 8.6.2013 18:47

To se muže klidně stát...

....že někoho odrovná jeden panák. Každý máme jinou toleranci vuči alkoholu a v kombinaci s léky nikdo neví, co to s ním udělá. Vy všichni kritici jste nikdy neslyšeli,že nesmíte pít, když berete léky?A vy jste to vždy 100% dodrželi? Já ne. Je to jedno jestli já nebo ministr.Kalouska nemusím,ale má právo na vlastní život a soukromí,zejména po pracovní době.

J. Novák 9.6.2013 6:09

Re: To se muže klidně stát...

Pokud je to právo na vlastní život a soukromí spojeno s tím, že veřejně lže, tak pak odejde z politiky a tohoto práva si užívá někde jinde. Nebo už si nepamatujete, jak hřímal a volal po odchodu Grosse, když Gross lhal? Jo, holt někdo veřejně lhát může, někdo ne, že?

J. Čížek 10.6.2013 13:53

Re: To se muže klidně stát...

Veřejně, často a rád lhát může např. "náš" s. předseda státu MZ, že? U soudruhů je to běžný standard. Tak jsem si zrovna vzpomněl na Černobyl. Všude byla radioaktivita, jen u nás nic. A co bylo nejzajímavější, to NIC najednou začalo klesat ... :-)))

J. Novák 10.6.2013 17:45

Re: To se muže klidně stát...

A souvislost s notorikem Kalouskem je kde, ptáku?

J. Čížek 10.6.2013 18:18

Re: To se muže klidně stát...

V tom LHANÍ, fízle.

J. Novák 10.6.2013 18:21

Re: To se muže klidně stát...

Tak to souhlas, Kalousek je na lhaní kofr, ptáku!

J. Novák 10.6.2013 18:26

Re: To se muže klidně stát...

A ještě něco, ptáku. Pokud "fízl" používáš proto, abys mě urazil, tak máš mezery ve vzdělání, protože fízl označuje policajta, tajného policajta, eventuálně donašeče. A protože jsem policajtem byl, tak asi těžko mohu být uražen, že? To je stejné, jako kdybys byl zedník a já ti řekl zedníku. Pochopil´s to, ptáku, nebo je potřeba ti to dát více lopatou?

R. Jedi 8.6.2013 17:36

Kdo ví to co naše AGENTURA AICx z USA!!!

No jo, MÁTE PRAVDU Z.CELA, TEDY I V MÍROVÉ CELE NA MÍROVĚ...

...protože přeci každý ví, že BIS, ÚZSI, VZ a NBÚ lustruje DENNĚ LIDI Z KAMER (I WEBOVÝCH) A PRÝ PODLE VÝRAZU POZNÁ CO SI KDO MYSLÍ!!!

Čtěte prosím WWW.destrukceBIS.WZ.CZ

...nebudete věřit, co STB vyvinula již v 80-tých letech = systém na sledování lidí pomocí BIO-NANO-ČIPU, který umí (doslova) číst činnosti mozku!!!

To víte, ale para.ziti typu Nečase, Klause, Langra, Langrové, Kalouska, Kuby, Blažka, Kubice apod. + DALŠÍ EXPERTI, RADĚJI ZABÍJEJÍ LIDI CHEMICKÝMI, BIOLOGICKÝMI I RADIOAKTIVNÍMI LÁTKAMI, ČASTO PŘÍMO AUTY, NEBO "JEN" DOŽIVOTÍM V BASE ČI V BLÁZINCI... JEN ABY BYL POKOJ OD OPOZICE, NEZÁVISLÝCH, STUDENTŮ, MATEK NA MATEŘSKÉ, INVALIDŮ, DŮCHODCŮ, NEZAMĚSTNANÝCH, CHUDÝCH, SOLIDNÍCH, NEMOCNÝCH APOD. !!! GLOBÁLNÍ PRŮSER ČESKÝCH MAFIÁNSKÝCH HOxVAD Z TAJNÝCH SLUŽEB, založeno v STB, KGB, STASI, SB apod., NYNÍ REALIZOVÁNO PRÁVĚ V CELÉ EU, USA, JAPONSKU, AUSTRÁLII apod.!!! IQ 125+ NUT.

J. Novák 10.6.2013 12:40

Re: Kdo ví to co naše AGENTURA AICx z USA!!!

Do pytle, Jedi, ty máš tedy už skutečně dost! Ta vládní koala ti tedy dává zabrat. Co ti na to říká cvokař?

F. Skupík 8.6.2013 11:18

Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

J. Čížek 9.6.2013 6:40

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Takže stejná dg jako u vás, že?

J. Novák 10.6.2013 12:42

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Ale, ptáku, ty to pořád ještě nechápeš? Ten článek je o Kalouskovu chlastu a jeho lahní, nikoliv o Skupíkovu či kohokoliv jiného. Nebo ti to tvůj ptačí mozeček není schopen pobrat?

J. Čížek 10.6.2013 13:55

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Co najednou tak osobně, soudruhu fízle? Už jste vyčerpal dávku slušnosti? Škoda? Někdy se s vámi i dalo trochu podebatit ...

J. Kubata 10.6.2013 14:05

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

čípku, čípku...........

J. Novák 10.6.2013 17:48

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

No, pokud si pamatuji, tak jsem tě vždy oslovoval stejně, tedy ptáku. Tak nějak se mi to tvé jméno s ptákem spojuje. A proč bych si měl pamatovat, co že jsi to vlastně za ptáka, když to mohu napravit takovýmto oslovením? A slušnost? Tu si schovávám pro slušné lidi.

J. Čížek 10.6.2013 18:21

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Soudruhu fízle, zaprvé jsem o něco starší, zadruhé se osobně neznáme, zatřetí nejste na bolševické schůzi, aby jste tu každému tykal a začtvrté, naštěstí, ani nejsme u vás na fízlárně u výslechu, kde jste asi byl na to také zvyklý, že?

J. Novák 11.6.2013 3:43

Re: Kalousek je alkoholik a vyléčit se z toho už nepůjde!!!

Nevztekej se, ptáku. Raději si zopakuj, jak se tvoří podmiňovací způsob slovesný. Možná jsi starší, tudíž déle ze ZŠ (já jsem vyšel v roce 1976), takže chápu, že si už všechno nepamatuješ, ale podmiňovací způsob řadím mezi základní znalosti. Ale, jak vím, tak zběhlost v tomto směru se vytrácí až u lidí, kteří ze ZŠ vyšli po převratu, u lidí mé generace to je spíš hloupost, eventuálně blbost, a nepochopení této problematiky. Jinak o tom, co znamená fízl, jsem ti už psal na jiném místě. Opakovat se nehodlám, to dělám jen v případě Komárka, který je na tyto věci obzvlášť tupý.

D. Stirský 8.6.2013 10:11

NEDĚLEJME Z TOHO VEDU:

Pije pán a pije paní, pije kněžstvo, pijï kmáni. Pije druh a pije družka, pije sluha, pije služka... Tak nějak je to ve středověkē vagabundské písni. Zkrátka: bibunt omnes = pijí všichni. :-)

F. Skupík 8.6.2013 11:15

Re: NEDĚLEJME Z TOHO VEDU:

Když se opije někdo z levice tak se z toho dělá pomalu vlastizrada.Ale když to je z pravice tak prej nedělejte z toho vědu.Dobrý přístup,tak se to tady provozuje od r.2006.

KKT.Kalousek má daleko zodpovědněší funkci než Zeman.

J. Novák 8.6.2013 6:38

Jo, docela by mě zajímalo,

co na tohle říká náš velký odborník přes Kalouska a můj oblíbený diskutující Komárek! Nikde ho tady nevidím, tak po přečtení článku možná vzal pušku a šel se oběsit do rybníka, eventuálně si píše přihlášku do nějaké jiné politické strany, kde míň chlastaj a míň lžou.

D. Lexa 8.6.2013 8:27

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

A co na to má říkat? Kalousek uznal chybu a omluvil se. Co ještě potřebujete vědět,že tady v Česku se pije v přepočtu na obyvatele nejvíc na světě? To víme všichni,každá firma pořádá rauty a jiná pohoštění,firemní večírky atd. .Kde to žijete člověče,Vy jste si zřejmě nikdy v práci skleničku nedal,že.

F. Skupík 8.6.2013 11:16

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

MINISTR FINANCÍ BY NEMĚL BÝT ALKOHOLIK!!! A BASTA!!!Nikde jinde by takového Kalouska nestrpěli.

M. Bilkova 8.6.2013 18:33

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

Pane Skupíku,my strpíme prezidenta,který krade tužky,jiný se opije a jde ke korunovačním klenotum. Tak co vás tak vzrušuje?

J. Novák 10.6.2013 12:48

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

Ale jeden nikoliv nepodstatný rozdíl mezi Zemanem a Kalouskem je. A sice ten, že Zeman se nikdy svým kladným vztahem k alkoholu netajil, Kalousek ale léta lhal o tom, že s ohledem na svůj zdravotní stav chlastat nemůže. A pokud říká, že to bylo z důvodu povodní, tak já na to říkám, že alkoholik si vždycky nějakou výmluvu najde, proč se zrovna teď musel nutně napít. To vám potvrdí každý psychiatr. A jestli Kalousek skutečně přepíjí antabus, jak se hlasitě šeptá, tak by mě docela zajímalo, jak něco takového může sedět v ministerském křesle. Ten by měl být v ústavním léčení a měl by na něj jít sám a dobrovolně.

J. Novák 9.6.2013 6:06

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

Ale o mém chlastu ten článek přeci není! Ten je o tom, jak ministr financí ČR Kalousek léta lže, že nemůže pít s ohledem na svůj zdravotní stav, načež se docela normálně ožere. Takže, suma sumárum, je to o tom, že máme ministra financí a místopředsedu druhé nejsilnější vládní partaje lháře. Ale to vy evidentně ve své zaslepenosti vidět nechcete, že? Že by volič TOP09? A co Spací pytel? Také váš oblíbený politik?

D. Lexa 9.6.2013 19:38

Re: Jo, docela by mě zajímalo,

O zaslepenosti bychom si mohli povyprávět,že. Používejte zdravý rozum a takt a bude to v pořádku! To,že někdo nemůže pít a v dramatické chvíli svého života si dá pár skleniček,z něj lháře nedělá. To z něj chcete mít Vy. Máte pravdu jsem volič TOP 09,ba co víc,jsem jejím členem a tak si na Vás vyprošuji, abyste se o našem předsedovi vyjadřoval dehonestujícím způsobem. Myslím,že zrovna Vám nic špatného neudělal,tak si ho neberte do úst,díky.


TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

Život s Ester. Není úplně málo komplikovaná, přiznává trenér Bank

Trenér Tomáš Bank má velký podíl na lyžařských úspěších Ester Ledecké. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je to už pět let, co od svého bratra Ondřeje přesedlal jako trenér k Ester Ledecké. Dovedl ji k olympijskému zlatu v...

Expremiér Sobotka se vrátil do pražských Stodůlek. Pořídil si byt v paneláku

Bohuslav Sobotka před svým bytem. (12. ledna 2021) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Expremiér Bohuslav Sobotka se v tichosti vrátil z Moravy, kam se uchýlil po odchodu z politiky, do Prahy. Jak zjistila...