Metro mezi Florencí a Českomoravskou stálo kvůli pádu osoby pod vlak

Autor:
  14:13aktualizováno  15:21
PRAHA - Kvůli pádu čtyřicetiletého muže do kolejiště více než hodinu dnes nejezdilo pražské metro linky B mezi stanicemi Florenc a Českomoravská. Cestující museli v tomto úseku použít povrchovou dopravu, autobusové linky byly z Českomoravské prodlouženy na Palmovku.
Metro.

Metro. | foto: Stanislav Honzík Lidové noviny

Vyplývá to z informací pražského dopravního podniku na jeho webu a vyjádření mluvčí záchranářů Jany Poštové.

Provoz metra mezi Florencí a Českomoravskou se zastavil v 13:45. Muž, který spadl pod vlak ve stanici Křižíkova, utrpěl podle Poštové mnohačetná poranění po celém těle. Po vyproštění zpod vlaku ho záchranáři ošetřili a uvedli do umělého spánku, zajistili mu dýchací cesty a převezli do nemocnice, řekla mluvčí záchranářů.

Krátce po 15:00 se pak metro v úseku Florenc a Českomoravská opět rozjelo.

Vstoupit do diskuse (3 příspěvky)
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.