Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Minghellovu povídku zrežíruje Kapur

Česko

FILM

LONDÝN Indický režisér Shekhar Kapur natočí místo svého předčasně zesnulého britského kolegy Anthonyho Minghelly povídku do snímku New York, I Love You (New Yorku, miluji tě). Minghella svoji epizodu napsal, ale nestačil ji už natočit; minulý týden zemřel na pooperační komplikace v jedné londýnské nemocnici. „Budu režírovat tento film s Anthonym v srdci a před očima budu mít jeho duši,“ uvedl Kapur na svých webových stránkách. „Řekl mi, že jeho film je o hodnotách života a o tom, jak lidé někdy hazardují se svým životem, protože nejsou schopni rozpoznat jeho skutečnou krásu,“ napsal Kapur, který má na svém kontě například film Královna Alžběta: Zlatý věk.

Do projektu filmu, který bude mít dvanáct epizod, budou zapojena ještě další slavná jména, například indický režisér Mira Nair, americký Brett Ratner či ruský Andrej Zvjagincev. Podílet se na něm bude i herečka Scarlett Johanssonová, pro niž to bude režijní debut. Hereckou příležitost tady dostane například Kevin Bacon nebo Natalie Portmanová. Film, který spojuje univerzální téma „setkávání s láskou“, bude natočen podle stejného schématu jako snímek z roku 2006 Paříži, miluji tě, na jehož realizaci se také sešli světoznámí režiséři, aby společně ukázali Paříž způsobem, jaký tu ještě nebyl.

Autor:

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...