Diskuse
Blatný: Vláda by se mohla zabývat omezením pohybu mezi kraji. Konec nouzového stavu může znamenat kolaps
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J46a44n 90L91u91t32i53c
Blatny,zatim delas jen kraviny. Testovat zaky lze zvykackami a do nemocnic navest ucinne leky jako Izrael
T86o38m66a85s 66K82o19h34o14u16t
Proč do toho motat kraje? Udělat to po "izraelsku", tj vycházet z baráku tak na 75 metrů. To s kraji nemá vůbec nic společného. To zas nějací místní lordi si přihřívají svou polívčičku.
P42e30t75r 75B89a48l29c58a81r
Blatnej, zkusej se místo vymýšlení 3,14čovin , zamyslet a vyhodnotit, která opatření fungují a která ne.
Protože přelepené regály v obchodech je racionálně nezdůvodnitelná fraška!
V78e54t87c81h41ý 27K91m85e46t
Proč toho tragikomika Babiš pořád pouští do medií? Co slovo, to poplašná zpráva, - hlavně, že do Chebu pošle 3 lékaře. Blatný, kde je vezmeš, to jako někomu dáš příkazem, že zítra slouží v Chebu? Blatný, nevím jsi jestli komik nebo tragéd, každopádně jako krizový manžer představuješ vrchol neschopnosti,
A61n65t17o19n81í24n 12N78o74v44o78t79n59ý
Jako starý muž uzávěru podporuji, ať už se z toho svrabu vyhrabeme do jara.
J74i54r60i 85P37i14l68n56y
Nikde to nepomohlo, a nám to má pomoci? proč nevyzkoušet něco, co se nikde neosvědčilo, že?
T94o71m43á20š 52B97e98r55a35n
Vláda by se mohla zabývat omezením pohybu i mezi okresy, městy, ulicemi, domy a místnostmi. Ale čínskou chřipku to stejně zajímat nebude. Na nouzáku jste za ty nekonečné měsíce už vydělali dost, tak se konečně uvolněte, rozvolněte a upozorněte veřejnost, že slabší kusy to nemusí přežít. Samovolné promoření je přirozená a ideální vakcinace.
J67i74ř95í 72S71e48d97l33á48ř
Howg. Nechme vláďovy neomezný pohyb peněz pochybné hodnoty a lidem jejich život.
Š89t86ě27p89á66n 92H72a97š38e25k
Kolaps hrozí již od 1. 3. 2020, od 21:00. Ten Blatný chrápe? Ve službě!
Jak jste 15 001 m od gauče, vir Vám přerazí vaz a ukousne nos.
J16i62ř62í 87N52o94v45ý
Jestli tohle absurdní divadlo, které vláda už skoro rok předvádí, nezlomí Babišovi vaz, tak už nic.
J31i86ř63í 19J33i28r64k34a
Tohle absurdní divadlo jen zvýší ohebnost Babišova charakteru, takže se mu během příštích dvou-třech měsíců podaří vyvléknout z veškeré odpovědnosti, přesunout ji na své kumpány a sám se vypařit jak přistižený smilník.
Babiška v Dubaji už zametá cestičky...
P79a77v87e78l 82S15k54á34l35a
Nouzový stav slouží pouze k tomu,aby si vláda mohla dělat co chce.Výsledky její činnosti jsou zjevné i oligofrenikům!(S některými výjimkami!)


















