Sobota 15. května 2021svátek má Žofie 6 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Diskuse k článku

Mirku, chtěl jsi to, máš to mít

První místopředseda ODS a pražský primátor Pavel Bém se rozhodl postavit proti šéfovi občanských demokratů Mirku Topolánkovi na prosincovém kongresu ODS. Utká se s ním o post předsedy strany. Bém Lidovkám.cz řekl, že vždy byl loajální ke značce ODS a rád by jí pomohl hledat světlo na konci oranžovorudého tunelu. Topolánek po dnešním setkání s odstupujícími hejtmany řekl, že Bémovo rozhodnutí vítá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ravnagorac 29.10.2008 12:01

Do lodi teče

ale nevadí, předěláme jí na ponorku!

exODS 28.10.2008 23:58

Beme, s tebou v cele pro mne znacka ODS skoncila.

Beme, s tebou v cele pro mne znacka ODS skoncila.

majolenka 28.10.2008 20:38

Bém velký zachránce

Béme, Béme, ty jsi u toho všeho nebyl, ta za nic nemůžeš a ted nás tady všechny zachráníš, to jsme rádi, že tě máme. P.S. jako místopředseda jsi neměl žádnou možnost to "rozbitý orpavir" dřív vid ;-).  Já vím, ale ještě štestí že jsi tady, tak si vem židli a pořádně to Topolánkovi nanadej ;-).  Tatka Klaus tě bude chytat ;-))). ;-P

tosek 28.10.2008 19:20

To by mě zajímalo ...

To by mě zajímalo, jestli je Klaus pro Topolánka pořád ještě největší hrdina, kterého kdy poznal, jak o tom srdceryvně vyprávěl při prezidentské volbě. Jinak je samozřejmě hezké jak si odsáci jdou po krku.

rok emigrací 28.10.2008 18:25

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

Nebo snad usuzuješ podle vskutku svérázného výkladu Ústavy soudruhem Topolánkem? http://www.lidovky.cz/ods-duvera-neni-potreba-0vu-/ln_domov.asp?c=A060919_080534_ln_domov_znk

rok emigrací 28.10.2008 18:11

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

Ty ses zase rozjel :-). Podle čeho usuzuješ? Podle "duchaplného" potlesku ještě "duchaplnějšímu" projevu soudruha Chalupy nebo to bude tím, že Dalík prostředky získané kontakty přes soudruha Topolánka prakticky nedaní a používá je na opravdu prapodivné věci? Nebo si to snad dokonce myslíš proto, že soudruh Sobotka Přemysl si nemohl dvakráte vzpomenout na jednací řád Senátu, když jeho soudruh navrhl "nezabývat se" se zákonem s kterým vláda svázala svojí důvěru? Nebo snad bude tehdy, ať Senát dosud ovládaný soudruhy s ODS bude o smlouvě o radaru hlasovat dříve než Sněmovna, dokud ještě soudruzi disponují většinou?

Plzeňák 28.10.2008 17:25

No vidíte to, já myslel že jste absolvoval lobotomii....

Oxygenoterapie spočívá v léčebném (!) účinku krátkodobého vdechování kyslíku a např. ležícím pacientům může "nahradit" procházku na čerstvém vzduchu. Díky zásahu paní Emmerové to hradí pojišťovna, což ovšem havířům po lobotomii vůbec nevadí. Vědecká rada se snažila paní ministrini vysvětlit, že účinek je iluzorní a šarlatány bychom neměli podporovat. Miládka to vyřešila "po socansku": Vědeckou radu rozpustila as svojí oxygenoterapii zařadila mezi výkony hrazené pojišťovnou. Proč to jen takovému vodkovi vysvětluji, stejně nemá čím by to pochopil. 

Bidlo 28.10.2008 16:34

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

Jsi krásnou ukázkou komunistické blbosti.

Tomas Endeavor 28.10.2008 14:56

Re: Vyprask nedostala Strakova A., ale Hrad

Prichazi doba kdy bude nutne napravit / nahradit propadajici se, poskozene, nekvalitni zaklady a ten kdo tak bude cinnit bude nucen hodnotit a pravdepodobne i razantne karat ciny minule ktere jsou v rozporu s mravni kazni.

Tomas

rok emigrací 28.10.2008 14:48

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

S jinými názory vceku až tak problém nemají, ať si každý žvaní co chce, ale nesmí jim šahat na moc a především jim bránit v kšeftování se státní správou, tam pak jdou žerty stranou, to jim následně demokracie nic neříká, jednací řád Senátu se stává cárem papíru a mnohdy dokonce i Ústava je jen text, byť podepsaný nejčestnějším bolševikem, k pousmání vhodný k účelovým úpravám.

Genius172 28.10.2008 13:47

CENZURA

Mirek odstup,su aj vacsi magori ako Ty,mas plnohodnotnych nastupcov.

Genius172

--- 28.10.2008 13:28

Re: Bém versus Topolánek

vrána k vráně sedá a špína špíny se zastává....

--- 28.10.2008 13:26

Re: Vyjádření k diskusi

Je lepší býti ve tvých očích blbečkem, než být v očích slušného člověka charakterovým mrzákem...

--- 28.10.2008 13:22

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

ale kdepak... Modry bolsevik, modry soudruh je naopak vystizne oznaceni pro lidi, kteri si na demokraty pouze hraji, ve skutecnosti jim pluralita nazoru silene vadi, chteli by valcovat silou, nesnesou konkurenci, proto bolsevik - balsoje - veliki... V tomto smyslu muze mit bolsevik jakoukoli barvu. Zelenou, modrou, oranzovou, rudou.

Bobo 28.10.2008 13:01

Tak to máš.

Dejte volkovi moc a v každém hovně vidi strýčka.

rok emigrací 28.10.2008 12:41

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

Náckové a bolševici si říkají soudruhu či soukmenovče. Chalupu nikdo nenakopal do zadku, naopak mu za jeho nehoráznosti ještě kongres tleskal, není jené možnosti, že než tleskající soudruhy skutečně soudruhy nazývat.

   Mimo to, myšlení vední ODS je bolševické. Chtějí moc, hmotný prospěch z moci, nechtějí se jí za žádonou cenu vzdát, hmotný prospěch využívají k upevnění moci, to jsou všechno bolševické praktiky. Bohužel jsou v Topolánko - Dalíkovské ODS provázány mafiánskými praktikami, která také bolševickým partajím u moci nejsou nijak cizí.

Mistr Jan Hus 28.10.2008 12:35

Béme, Béme, vypadáš jako slušný člověk, ale jsi ODSSák.

;-D

Haviř Vodka 28.10.2008 12:31

Re: S vaničkou jste vylili i dítě.

ty vole buď rád, že máš oxygenoterapii, tady máme jenom chemoterapii.VV

... 28.10.2008 12:29

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

Modří soudruzi je podobná blbost, jako kulatý čtverec. Něco tak stupidního může napsat akorát tak naprostý trouba

Haviř Vodka 28.10.2008 12:28

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

oslovení Genosse se užívá jen ve stranickém styku, jinak se užívá oslovení Kollege, Kollegin, verstehst du, mein lieber Freund?:-D;-D

Haviř Vodka 28.10.2008 12:26

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

on myslel modří soudruzi a ty jsi to nepochopilRv:-D

sova 28.10.2008 12:18

Re: Bém versus Topolánek

nemusíš se tady zpovídat, nikoho myslím nezajímá koho chodíš volit. Názory ti nikdo nebere, ale nesmíš si u toho myslet, že to někoho zajímá. To jsou jen tvé hodně subjektivní názory, NIC VÍC.

sova 28.10.2008 12:15

Re: Vyjádření k diskusi

Jiříku trvej na tom. A ještě si dupni. Jsi takový malý blbeček, nic víc.

sova 28.10.2008 12:11

Re: Vyprask nedostala Strakova A., ale Hrad

ty jsi velký revolucionář. Takový mini-Lenin.

Dasek 28.10.2008 12:10

Re: Hrad dnes slaví vznik ČSR a pochvaluje si rozbití ČSFR

Pane Leon, asi vás to překvapí, ale většina běžných voličů si důkladně nepamatuje úsek delší než 1-2 roky, proto už si ani nespojují Klause s ODS. Věřte tomu, nevěřte, ale je to tak. To je to kouzelné na politice.

sova 28.10.2008 12:04

Re: Hrad dnes slaví vznik ČSR a pochvaluje si rozbití ČSFR

nevím, jestli čteš občas noviny, ale Klaus má největší podporu ze všech politiků. Myslím, že přes 70%. Takže do prčic jdi ty soudruhu-

sova 28.10.2008 12:02

Re: Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

neříkej tady soudruzi, když sám tím soudruhen jseš. Soudruhy jsou ale jak je nermálním lidem známo komunisté a socialisté. I v Německu si ještě říkají mezi sebou Genosse (soudruh). Tak nedávej ODS s komunisty do jednoho pytle, soudruhu.

rok emigrací 28.10.2008 11:58

Zvolte si soudruzi v ODS Chalupu....

...udělejte z něj premiéra, Klaus vám ho jistě poplive pro štěstí a Melčák s Pohankou schválí. Když dopiluje svůj v podstatě nacistický projev před zrcadlem, může se s ním předvést v EU parlamentu a budete slavní, nácka tam myslím ještě žádná země nemá.

http://www.youtube.com/watch?v=PmYlb5JeZq8

Leon 28.10.2008 11:49

Hrad dnes slaví vznik ČSR a pochvaluje si rozbití ČSFR

hlavní likvidátor československého iméria nikdy nepochopí, že jej lidé v posledních volbách i s jeho ODSsmany poslali do prčicVV

Plzeňák 28.10.2008 11:42

S vaničkou jste vylili i dítě.

Plzeň je věčně zacpaná. Ulice se zužují, chodníky se mění v bulváry. To je případ Francouzské (tř. Budovatelů), Americké (Moskevská) a v jistých partiích i Klatovské (tř. 1. máje). Kdo za to může? Kdo chce řidiče vychovávat, aby auta nechali doma a jeli tramvají? Město a to je ODS. Pryč s ODS.

Proč většinu městských zakázek dostává firma Stavpran, známá lajdáckým provedením a neskutečně protahovanými termíny? Proč její má její  majitel Nováček na magistrátě pevnější pozici, než magistrátem jmenovaný ředitel divadla? Když si ředitel divadla posteskl, že je firma Stavpran ve skluzu o pár měsíců a že je ve smlouvě penále, zakývala se pod ním sakramentsky židle. Kdo vládne městu? ODS, pryč s ODS.

Kdo "zavinil" ekologické daně? Kdo chce občany vychovávat čím a za kolik mají topit? Zelení. Pryč se Zelenými.

Zbavili jste se všech žab na prameni a budete mít Emmerovou a komunisty. Hloupou a vyčůranou Emmerovou, která si prosazovala v ministerské sesli své soukromé (oxygenoterapie) a rodinné (synáček v zentivě) zájmy a jste šťastní a spokojení. Aby vám to milí klienti sociálního státu hodně dlouho vydrželo.


Lékařské špičky v kauze obřích pojistných podvodů. Hrozí jim až 10 let

Pojistky před soudem. Případem rozsáhlých pojistných podvodů se škodou zhruba... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Uznávaní doktoři „léčili“ neexistující zranění. V kauze tří stovek pojistných podvodů za 50 milionů korun je obžalováno...

Revmatoidní artritida může zkrátit život až o 15 let, varuje imunoložka

MUDr. Zuzana Humlová Ph.D. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Morové rány, pandemie tuberkulózy či cholery jako příčiny smrti medicína už takřka pohřbila. Nebezpečí ale číhá i u...

Tisknu se k zemi. A rakety se blíží! Reportérka pod sprchou raket Hamasu

Izraelský protiraketový systém Iron Dome ničí rakety odpálené z Gazy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ležím na trávníku, příjemně teplý večer. Byla by to pohoda, ale je to peklo, místo hvězd totiž počítám na nebi zásahy...