Sobota 16. října 2021, svátek má Havel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Miss World se stala Darina Kazdová

Česko

  0:17
PRAHA - Novou nejkrásnější dívkou světa se stala jedenadvacetiletá studentka z Rájce-Jestřebí Darina Kazdová. Porotce okouzlila svým přirozeným šarmem a dechberoucím smyslem pro humor.

Darina Kazdová v době, kdy byla nekorunovanou královnou pražských klubů.

"Je dobře, že po plastikové bárbíně z Pobřežní hlídky Taťáně Kuchařové zvítězila dívka s přirozeným šarmem," řekl zpěvák Robbie Williams.

Drobná dívka z moravského maloměsta nedaleko Spešova zaujala odbornou porotu i diváky hned několikrát - poprvé intonačně skvěle zvládnutnou skladbou Sosáčkama sosáme, podruhé svůdným tancem v rytmu elektronické hudby. Opravdovou perličku si však schovala na závěr. Ve finalové disciplíně šokovala přítomné svým modrým životem, který příkladně dodržuje.

"Modrý život, který si Darina vede, mi doslova vyrazil dech," prohlásil ruský prezident Vladimir Putin, jenž byl čestným hostem pražského finále. "Vím, že mnoho dívek pouze předstírá ušlechtilost, ale Darina se rozhodla jít sama inspirací."

Nové Miss World, dosavadní královně pražských parketů a klubového života, jako první gratuloval její nenápadný přítel Ondřej Holomek. "Vím, co v Darince mám. Je to skvělá holka, má hezký obličej, výbornou postavu, ale především výborné charakterové vlastnosti. I kdyby žádnou Miss World nebyla, pro mě jí bude pořád. Chodím s ní přes tři roky a jsem moc šťastný."

Aby ne, Ondřeji, aby ne...
Autor:

KOMENTÁŘ Jindřicha Forejta: Jak prezident mohl z ARO jmenovat šéfa soudu

Premium Proč mohl prezident republiky v úterý 12. října bez komplikací jmenovat předsedu Krajského soudu v Brně, i když řadové...

Manželé v sukních. Gender Blender boří stereotypy v oblékání

Premium Oblékají se podle vlastních pravidel a svými outfity boří společenské konvence. Manželský pár Michaela a Vlastimil...

Dieselům hrozí paralýza. Drahý plyn brzdí výrobu AdBlue, auto bez něj nejede

Premium Majitelé moderních dieselových aut mohou mít brzy velké problémy. Znehybnit jejich auta může nedostatek plynu. Za vším...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!