Diskuse k článku: ‚Pojď ven!‘ Poslanci se pohádali kvůli vyhošťování cizinců z Česka

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 269
  • Poslední: 3.2. 2019 8:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Haraším 2.2.2019 14:43

křivohub ven nešel?

J. Blatný 2.2.2019 22:29

Tohle se ovšem rovněž nedělá. Zesměšňování názorového oponenta poukazováním na jeho deformováný obličej rozhodně nepatří do repertoáru kultivovaného gentlemana. Klesl jste opravdu hluboko. A to dotyčného vůbec nemusím, jeho otce pak ještě méně.

P. Suchánek 3.2.2019 8:52

Hašašíra je místní etalon primitiva.

J. Blatný 2.2.2019 13:36

Ubohý senilní grafoman T. Cerny se opět probudil z deliriózního komatu a pojal ihned záměr oblažit diskutující svými nenávistnými zvratky namířenými hlavně proti Čechům a částečně i proti Polákům. Jsem zvědav, kolik zmatených blábolů a urážek na adresu těchto národností a také křesťanů, které ten dementní psychopat rovněž nesnáší, ještě vyplodí. Zřejmě se u něj jedná o nějaký hereditární (dědičný) defekt, jenž se, ač patří do kategorie onemocnění vrozených, může začít manifestovat i v pozdějším věku. V případě pana Schwarze (jak se jeho rodina zřejmě dříve jmenovala), je ovšem jeho klinický obraz již ovlivňován i nástupem neurodegenerativních změn CNS v důsledku pokročilého stáří. Zbývá jen vyjádřit lítost, že ho kdysi při jeho údajném útěku přes Jaderské moře do Itálie na vodních lyžích, o kterém se v jedné z dřívějších diskuzí zmínil, nesežral žralok. I když já osobně bych to tomu žralokovi vůbec nepřál, spolknout takový humus.

P. Haraším 2.2.2019 14:41

tímto příspěvkem jste ovšem hodně pod úrovní pana černého.

J. Blatný 2.2.2019 22:18

Nikoli. Jen akceptuji jeho styl diskuze. Znáte přeci úsloví na "hrubý pytel hrubá záplata" nebo "jak se do lesa volá, tak z lesa ozývá".

T. Cerny 2.2.2019 13:24

P.Frantisek , vy jste naprosto typicky soucasny cech . Vy trdlo , ja se narodil za valky a zazil jak nacismus (sice jako kojenec ) delam chirugii od r. 66 tedy uz 52 let ale komunisty v cele jejich krase jsem zazil az do 70 let.Kdyz nekdo z techto udesnych zlodejskych klausoidnich oligophrennich cechu dava na stejnou uroven moji zdejsi bezbrehou svobodu v nasi EU a cas v CSR za komunistu , musi byt moron non plus ultra ! A to je jeste understatement.

Co prosim Vas delate Vy za profesi ?So was von autochtoner tschechischer Einfalt ihresgleichen schlägt dem Fass den Boden aus und geht nicht mehr auf eine Kuhhaut !

Traunfürwahr !

T. Cerny 2.2.2019 11:13

P. Hrabal , ja si smim uzivat tu bezbrehou svobodu nasi EU skoro 50 let a doufam ze si ji budu smet uzivat jeste dalsich 100 let bez Ceska , polska a spol.kteri se u nas stejne neciti dobre . Cesi, polaci a rumuni a spol. z vychodu proste patri k sobe.Jiste se pamatujete jak ten Vas nejznamejsi zlodej z Ceska Klaus krakora uz vic nez 20 let , ze rozpad nasi EU je iminentni a je otezkou jen malo dni , kdy se rozpadne.

F. František 2.2.2019 11:17

To už jsme kdysi slyšeli před r. 89... můžete si užívat bezbřehou svobodu našeho Sovětského bloku. Vidíte jak si žijete v klidu a míru už několik desetiletí. Akorát se raději veřejně k nepříjemným věcem nevyjadřujte. Držte hubu a krok a musíte být vděční.

D. Urman 2.2.2019 11:11

Pane Černý, vy jste moc!

T. Cerny 2.2.2019 11:07

P. Frntisek , vy nevite jak ja bych byl rad , kdyby to vase zcela bezvyznamne Cesko od nas z EU co nejdrive samo odeslo, protoze vyhodit ho bohuzel nemuzeme. Jen diky politicke korektnosti nikdo zde nerekne na adresu ceska co si opravdu mysli.

F. František 2.2.2019 11:14

A proč se nemůžete vy z EU vyjádřit nekorektně k ČR . Je vždy lepší nalít si čistého vína. Nebojte se my Češi to uneseme... :))) Nebudeme za to chtít někoho zavírat. Pak člověk ví na čem ve zkutečnosti je. Ano to je ta vaše zdevastovaná EU , že si nic nemůžete říci od plic. Prostě držet hubu a krok dělat všechno co nařídí úředník z Bruselu.

M. Jech 2.2.2019 12:54

Z tebe,Francku,mluví jen ten krabičák,co se jím nalíváš od rána do večera.

T. Cerny 2.2.2019 11:05

P. Frantisek , odpor k migrantum , muslimum , zidum , slovanum sdili asi 15% mych spoluobcanu v nemecku kteri se sjednotili ve strane AFD a strane neonacistu.Predevcirem udalala tato protimigracni , antisemitska a prostislovanska strana AfD (kterou k nam jezdi podporovat i ten Vas odporny zlodej Klaus) tim ze pri pietni reci zastupkyne zidu v nemecku na pamatku Auschwitz ta AfD opustila na protest proti zidum snemovnu !U nas tyto kreatury maji 15% nahledovych protagonistu , v udesnem cesku je to ale asi 80% !!! Zde je to jen p. denemark ktery se vymyka tomu zdejsim Abschaum.Vy v tom Vasem udesnem cesku si predstavujete Evropu naprosto irrealne jako ten Vas buransky zlodej Klaus.

F. František 2.2.2019 11:29

Ale to je přece ta demokracie, že lidé mají různé názory. To se nesmí? Záleží pak na lidech koho si zvolí. My si EU představujeme jako seskupení suverénních států, na bázi kdysi EHS. Nechceme a by nám poroučel Němec a nebo Francouz co si ve své zemi můžeme a nemůžeme dělat. Už nás ovládají ekonomicky, tak v politice ať nám dají pokoj.

NĚMECKO FRANCIE SI NEUMÍ UDĚLAT POŘÁDEK ANI VE SVÝCH ZEMÍCH, ale druhým chtějí kázat?

M. Jech 2.2.2019 13:02

Ti zas ne.Jen se pár blbů,kteří dříve podporovali KSČ,DSs a podobná obskurní uskupení nechalo oblbnout Okamurou,který va snaze vydělat co nejvíc, naskočil na módní vlnu protiimigrantismu a pod svá křídla přijal různé skinheady a podobnou pakáž,která svou neschopnost,pramenící z hlouposti,svádí tu na Romy tu na imigranty atp.Obklopil se tupci,protože v jeho minulé,jím vykradené partaji,bylo pár relativně inteligentních lidí a to se mu málem vymstilo.Největší lež bolševiků, kterou nám tu zanechali,a jíž se spousta lidí drží, je tvrzení, že nacisté jsou pravice.Je to levice a nacismus a komunismus jsou jen dvě strany téže mince.

T. Cerny 2.2.2019 13:15

Pane Jech Vy ale jste v tomto udesnem Cesku naprosta vyjjimka -rara avis , stejne jako p. Dennemark. Prototypem soucasneho cecha je naopak zdejsi p. Frantisek, ktery ma nahledy jakoby nevytahl paty z Ceska ci byl striktni monolingual - jako on smysli 80% soucasnych udesnych cechu.Vy nemuzete mit v tomto cesku skoro zadne nahledove protagonisty - vzdyt 99,9% vsech soucasnych ceskych politiku broji agresivne proti migrantum,cikanum , muslimum etc. s vyjimkou p. Schwarzenberga . U nas je samozrejme podobna pakaz ale tu nasleduje nyni uz pouze 14% obyvatelstva nemecka , volicu odpornych , cesku podobnych stran AfD, Delnicka strany neonacistu atp.

T. Cerny 2.2.2019 10:53

Pane Hrabal , jak se ted i to Vase Cesko obraci s prosbou na nasi EU aby zakrocila proti podvodnickym polakum s jejich i do "visegradske ctyrky" exportovanym hovezim z mrtveho ci tezce nemocneho dobytka , kteri nejsou jiste o nic horsi nez my cesi.

F. František 2.2.2019 10:54

Na západě se to nikdy nestalo???

F. František 2.2.2019 10:56

A na koho se má Česko obrátit když velení je v Bruselu? Už nám nevelí Moskva, tam už se obracet nemůžeme. Zase jsme v područí někoho. My se musíme ptát Bruselu co smíme a nesmíme. Myslíte že by nám dovolili zakázat něco bez jejich souhlasu?

T. Cerny 2.2.2019 10:50

Pani Polakova , videl jsem jeden cesky film " Cesi proti Cechum " od p. Kratochvila . Tm rekne primo do kamery autenticky jedna ceska stara zena : "Hitler udelal jedinou chybu ze nezplynovalvsechny cikany".Co si ale clovek na takovy stary babe vezme . Ten dedek ale udelal skodu za 200 00 Kcs . Tu ale zaplati za nej cesti danovi poplatnici , protoze ten moron zadne penize nema.Na svete zije 1,5 miliardy muslimu stejne jako krestanu . nejvice jich zije v Indonesii ( 240 mil) pak v Pakistanu 200 mil.) U nas v nemcku jich mame 5,5mil., v anglii je starostou Londyna muslim Khan a v ostatnich zemi nasi zapadni EU zije muslimu jeste vic. Miniaturni a naprosto bezvyznamne 10 mil. cesko se svym zlodejskym trdlem Klausem si muze uzavrit hranice vzuchotesne , nic nam tem renomovanym ceskym magorum nepomuze.USA a nase EU je proste multikulturelni .

F. František 2.2.2019 11:10

Nikde není napsáno, že multikulti musí být i ČR a tím nesmí být v EU. Naše není skoro nic všechno ovládají ti ze západu. Odvádíme na západ 300 mld na dividendách. Přebíráme zákony z 56 % z Bruselu, tak co po nás ještě ta EU chce? Nechat se zamuslimovat a držet hubu a krok?

T. Cerny 2.2.2019 11:15

Mate absolutni pravdu , cesko patri na vychod do visegradske ctyrky.

F. František 2.2.2019 11:21

A to se nesmí? To je v EU zakázáno. Vždy budeme mít blíže k Polsku Slovensku, než k naším vrahům Němcům. NĚMCI ZASE MAJÍ BLÍŽE K JINÝM NÁRODŮM. To je nám všem jasné že západ námi pohrdá, tak jako kdysi před 2 sv. válkou. Moje Mamka vždy říkala, že Němec je nejlepší 2 metry pod zemí!!! Pamatuje si co s námi prováděli.

F. František 2.2.2019 12:05

Jestli chce být Německo multikulti, tak ať je , je to jejich věc. A naše věc je zase to že multikulti zemi být nechceme. A Brusel to nechce pochopit.

L. Vrána 2.2.2019 13:51

Obávám se, že problémy EU jsou větší než V4. EU je ohrožená především sama sebou, celkově zmatená ve svém poslání, se záporným populačním vývojem, který povede k islámskému triumfu. Vedená tupou a neschopnou byrokracií. S žalostnou zahraniční politikou a nulovou vojenskou silou. Možná bude Evropa fungovat tak akorát jako euarabský skanzen - občas navštívený poněkud excentrickými turisty z Činy.

Z. Hrabal 2.2.2019 10:40

Jak kdysi prohlásila Margaret Hilda Thatcher teď platí dvojnásob. "Sjednocená Evropa je klasickým utopickým projektem, pomníkem marnivosti intelektuálů, programem, jehož nevyhnutelným údělem je krach."

F. František 2.2.2019 10:47

Ale ona může být EU sjednocena ale nesmí se to přehánět, pak se z toho stává diktatura. Samozřejmě že ti kdo chtějí takovou diktaturu to vidí jinak. Myslí si že mají ve všem pravdu a každý si toho musí vážit a být jím vděčny. To už tu taky bylo ... pamatujete. Na dresu Sovětského svazu se veřejně mluvit nic nesmělo a vlastně co chcete, musíte být vlastně Sovětskému svazu vděční, když žijete spokojeně ve svobodě a "demokracii" .

T. Cerny 2.2.2019 8:57

Odporna ceska kreatura 71 lety dedek krestan jaromir balda , obcan ceska chtel vyvolat " odpor ceskych obcanu vuci migrantum" a udelal skoru za vic nez 200 000 Kcs.Jeho predchudce krestan Breiwik z Norska take zarputily krestansky bojovnik proti muslimum chtel take upozornit na spatnost te 1,5 miliard muslimu na teto Zemi a bestialne zavrazdil 80 mladych lidi.Jen v r. 18 zavrazdil dalsi krestan Paddock v Las Vegas 60 lidi a 600 tezce zranil, dalsi krestane pak postrileli jen za minuly rok dohromady dalsich 50 lidi z ruznych pohnutek.Nemecti nacisticti krestane pak bestiaklne zavrazdili 6 mil. cikanu , dusevne nemocnych , homos a zidu.V efektivnostui vrazdeni nevinnych lidi jsou muslimove proti nam krestanum jen drobni zlocinci.Ten odporny dedek Jaromir Balda z Ceska, zcela jiste mente captus , je jen produktem politiky soucasneho udesneho ceska zlodeje Klause a spol.

J. Denemark 2.2.2019 9:05

Jen pro pořádek. Jaromír Balda není žádný křesťan, jen bývalý komunista, dnes sympatizant SPD.)

Najdete na Lidovky.cz