Diskuse k článku: Mrtví okupanti z roku 1968. Nehody, alkohol, neúcta k životu a jedna vražda

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 20.8.2017 19:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Kyncl 17.8.2017 22:10

Ruských vojáků bylo u nás v roce 1968 naprosté minimum. Vojska Sovětského svazu, která se operace zúčastnily byly v naprosté většině z Ukrajiny nebo z Pobaltí. Proto nevím, odkud se bere ten nehorázný blud o ruských okupantech.

J. Krajíček 17.8.2017 22:24

To má být omluva toho, že UV KSSS v čele s Brežněvem nařídil okupaci svrchovaného státu? Vis co Kyncle? Bez si to hodit. Jsi kolaborantaky Xindl!!!

M. Pomichalek 17.8.2017 22:44

Doufam ze si na to vzpomente az tu bude nekdo vykrikovat ze nas v 45. osvobodili rusove, protoze Ceskoslovensko osvobodil 1., 3. a 4. Ukrajinský front.

Š. Apolen 17.8.2017 23:38

Ale Pomichálku, to že se front jmenuje Ukrajinský, neznamená, že je složen z Ukrajinců, ale že zpočátku působil na ukrajinském území. Další fronty byly Severní, Baltský, Centrální a podobně.

M. Pomichalek 18.8.2017 0:06

Ale Apolene, ja moc dobre chapu ze cele 3 fronty nebyly slozeny z Ukrajincu. Ja jsem jen chtel poukazat na nesmyslnost pane Kynclova uvazovani. Narizeni k okupaci prislo z Moskvy, a predstavitele CCCP co podepsali tzv. Moskevske Protokoly byli prinejmensim ze dvou tretin cistokrevni rusove. Breznev sam byl napul rus, napul ukrajinec. Tak co ma za vyznam tvrdit ze "Vojska Sovětského svazu, která se operace zúčastnily byly v naprosté většině z Ukrajiny nebo z Pobaltí"? Kdo ma na okupaci vetsi vinu? Cistokrevny ruz z politbyra ktery okupaci naridil, nebo chudak kluk ktereho odvedli odnekud z pobalti? Takove cancy jako ze rusove nebyli okupanti, protoze vojaci kteri sem byli poslani nebyli rusove je demagogie nejhrubsiho radu. To pak zrovna tak muzu tvrdit ze nas ve 45. ovobodili Ukrajinci, protoze se ty 3 fronty jmenovaly "ukrajinske"

J. Čížek 20.8.2017 19:51

Souhlas!

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Prof. Vladimír Tesař, zakladatel a přednosta Kliniky nefrologie 1. Lékařské... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Vypadá i funguje jako nová. Jen z ní kvůli několika nesmyslům ani nezískám... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...