Diskuse k článku: Vyzval muslimy k vyzbrojení. Nechal bych si vytetovat ‚Česká země, domov můj’, ale nemůžu, říká jejich pražský lídr

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 265
  • Poslední: 22.3. 2019 8:33
  • Řadit dle: času vložení
  • vláken
P. Haraším 22.3.2019 8:33

tak ještě je možná dobré pouvažovat o místě zvané Maarat An Numan...

P. Haraším 22.3.2019 8:20

nu což, čtveráku, zeman má za kámoše masového vraha putina a jak ho máte v lásce...

B. Skoupý, Ing. 22.3.2019 5:32

Ve smyslu imámovy logiky: činy islámských atentátníků v Evropě by mohly inspirovat = být návodem pro muslimy v ČR.

Občané České republiky, ozbrojte se!!

Mj. největší radikalizace muslimů v západní Evropě se děje "výukou" v mešitách vzdělanými imámy. I bývalý pražský imám Sádeh prošel "školením" v Saúdské Arábii.

K. Čtvrtý 22.3.2019 4:50

Jmenoval se Samer Shehadeh a schvaloval teroristicke utoky, byl za to hnan k odpovednosti a tohoto cloveka Kusnarenko povazoval za sveho kamarada.

K. Čtvrtý 22.3.2019 4:41

Prý slzu v oku...tvl., jsi normálně dojal ... :-D

D. Šimáček 22.3.2019 0:33

jste blázen..... nudistická grilovačka.... představte si vystříknutí žhavého omastku na ........ hrůza co :-)

M. Mrázová 21.3.2019 21:00

To víš že jo ty .... sprostý slovo.... hodně sprostý slovo... další sprostý slovo!

M. Mrázová 21.3.2019 20:58

Za tohohle vyřazují z diskuze!!!

P. Hrušovský 21.3.2019 20:42

To Š. Strojmír - Četl jsi to vše mé? Víš co by se s katolíky stalo - nikoli s křesťanstvím jako takovým, ale jen s touto jedinou jeho odnoží, která se sama pasovala v r. 325 n. l. jako jediná správná - ? Víš co by to pro katolíky znamenalo, kdyby se lidstvo dozvědělo, že jedinou správnou odnoží křesťanství prezentovaná verze největšího příběhu lidstva je lež ????

P. Hrušovský 21.3.2019 20:40

Četl jsi to vše? Víš co by se s katolíky stalo - nikoli s křesťanstvím jako takovým, ale jen s touto jedinou jeho odnoží, která se sama pasovala v r. 325 n. l. jako jediná správná - ? Víš co by to pro katolíky znamenalo, kdyby se lidstvo dozvědělo, že jedinou správnou odnoží křesťanství prezentovaná verze největšího příběhu lidstva je lež ????

D. Šimáček 21.3.2019 20:30

jeho dědeček by ho jen přizabil za to že opustil víru otců, narozdíl od islámu

P. Hrušovský 21.3.2019 20:27

Četl jsi mé příspěvky níže? Nechal jsem se tedy nachytati? Znovu tedy opakuji, že je to ukrajinský právník, který před časem obhajoval Shedaha, či jak se jmenoval jeho předchůdce. který byl obviněn ze šíření terorismu. Posléze konvertoval k islámu, a naše orgány ho přivítaly. V čem si myslíš že jsem nachytán? A jak sám správně říkáš - Ale co už :-D

P. Hrušovský 21.3.2019 20:22

Důkaz o tom, že Svatý Grál není pohár ale Máří Magdalena, jeho družka, která v té době s ním těhotná utekla před Římany do jižní Francie, kde porodila jeho dceru Sáru? Dodnes tam existuje vesnička s názvem Santa Maria de la Mer, Svatá Marie z moře. V celé jižní Francii je Máří Magdalena někde až nekriticky uctívána. Zajímavostí je, že je katolíky Máří označována jako lehká děva. Jenže takto ji pomluvila církev až v r. 591...proč až tak pozdě....?

P. Hrušovský 21.3.2019 20:12

Měli na to své obchodování i královsko papežský glejt, který jim zaručoval nezávislost na kněžích a prelátech. Jenže když se nad tím zamyslíš, jaktože takovou nezávislost? Co našli v tom Jeruzalémně, co katolické církvi stálo za to zaplatit jim za mlčení? Genealogii Krista? Důkaz o tom že Ježíš měl potomky? Důkaz o tom že katolíci po staletí lžou? Toto jediné by stálo za to zaplatit za mlčení....

P. Hrušovský 21.3.2019 19:57

Tak se již dalších výprav nezúčastnili a začali se věnovat obchodování, založili např. vůbec první bankovní systém na světě. A postupně nashromáždili takové bohatství, že začali být trnem v oku francouzským vládnoucím, i proto že za jejich vlivu se lidem žilo jak nikdy dříve, lidi přestávali vládnoucí poslouchat a šli za templáři. Tak francouzský král Filip Sličný prohlásil, že templáři jsou nebezpeční kacíři a dal po Evropě rozeslat dopis, který se měl otevřít v jediný den. V ten den byly upáleny tisíce templářů po Evropě. stalo se to 13. října 1307....v pátek....odtud onen lidový pojem pátek 13tého....

J. Krajíček 21.3.2019 19:56

Aby ses z toho japončíka nepominul, Nový. Okamura by to nikdy neřekl, protože na to nemá, mamlas.

P. Hrušovský 21.3.2019 19:53

HA! Konečně někdo kdo jen neplive. Víš, já jsem pro každý konstruktivní názor, plivat umí každej. A takový by si spíš měl vzpomenouti na potopu světa, že....:-)....ale vážně - máš pravdu o tom že - nikoli ale křižáci, nýbrž křesťané - přejímali mnohé zvyky od muslimů, jelikož jim to bylo blízké vzhledem k tomu že starověcí (ano vykřičník!) muslimové vycházeli ze židovského Starého Zákona. Po ukřižování Krista nastaly ty hrůzy mezi pohany, muslimy a křesťany, jestli se to dá tyto tři víry dají historicky nazvat, ano, i pohané měli svá božstva. No a na to vraždění křižáků ti odpovím takto - mám ikonku nikoli křižáků, ale templářů. Ti se zúčastnili jen první křížové výpravy, jak jim řekl onen sv. Bernard z Clairvaux, jejich zakladatel a zakladatel a první velmistr Převorství sionského. Jenže si templáři v Jeruzalémě, kde viděli ty hrůzy od ortodoxních katolíků, řekli - Nemá ten Bůh těch nepřátel nějak moc?

Š. Strojmír 21.3.2019 19:37

Jo a nachytal ses na provokaci proruského chlápka co se rád fotí s Nočními vlky, ruskými boxery nebo Foldynou navíc k dovršení absurdity k dokonalosti se vydává za českého vlastence, ač je Ukrajinec. Ale což už :D

Š. Strojmír 21.3.2019 19:34

Místo toho snění bych doporučil se lépe o té době vzdělat. Možná bys narazil na informace, jak křižáci dlouhodobě usazení v Palestině přejímali mnohé zvyky a vzdělání od muslimů, protože tehdejší křesťanská Evropa byla proti nim dost zaostalá. Horlivost a fanatismus byl výsadou nováčků indoktrinovaných podobnými plky. Možná bys taky mohl číst o Richardovi I zvaném Lví srdce, který po setkání se Saladinem kdy uzavřeli příměří nabídl sňatek své sestry se Saladinovým bratrem. nebo bys mohl jít hlouběji do historie k první křížové výpravě, kdy křižáci po dobytí zcela vyvraždili po staletí zde usazené obyvatelstvo. Ve jménu Ježíše? To by mě zajímalo, kde konkrétně ve svém údajném biblickém životopise udává příkazy k masovému vraždění?

R. Kolacek 21.3.2019 19:32

Skvělý mužik takového chci za souseda!

S. Landa 21.3.2019 19:31

Fakt? Já jen, že v Turecku jsou místních křesťanů statisíce...

J. Krajíček 21.3.2019 19:28

Myslíš toho černocha, který se narodil jako kwaker, potom konvertoval k islámu, nechal se přejmenovat z Cassius Clay na Muhammad Ali, aby se následně od islámu odvrátil i když si arabské jméno ponechal? Podle mě, to měl v hlavince pěkně vymlácený.

P. Hrušovský 21.3.2019 19:19

Zdálo by se, že zde hrozí desátá křížová výprava, po prohlášení onoho pražského lídra muslimů. Nenechte se ale vyprovokovat, páč právě na to oni čekají, musí začít oni první, jedině tak jim sebereme vítr z jejich plachet. Nebudou pak moct se na nic vymlouvat. No a jak pročítám názory na jeho vyjadřování, tak s potěšením vidno, že čeští lidé znají, ať vědomně či jen již geneticky podvědomě, odkaz sv. Bedrnarda z Clairvoux a jeho Rytířského řádu.

P. Hrušovský 21.3.2019 19:05

Ano, proti dvojímu nepříteli - islámu a ortodoxním katolíkům...

P. Hrušovský 21.3.2019 18:50

To J.Maicel -

V zemi Vtělení objevilo se nové Rytířstvo.

Rytířstvo, které bojuje proti dvojímu nepříteli.

Proti protivníkům z masa a krve a rovněž proti duchům zla.

Tento nový Rytíř je hoden veškeré chvály Božího lidu.

Rytíř, který ochraňuje svou duši brněním víry a pokrývá své tělo jen chudým kabátem, je skutečně bez strachu a bez výčitek.

Takto dvojitě ozbrojený se neobává ani mužů ani démonů.

~ Svatý Bernard z Clairvoux~cisterciánský mnich, 1091 - 1153, první velmistr Převorství sionského. V roce 1830 jej papež Pius VIII. prohlásil učitelem církve.

Zajisté jste si mohl i všimnouti mé ikonky....znalí vědí...

P. Hrušovský 21.3.2019 18:42

Je velmi zajímací, že někteří černoši mají lepší názory a lepší myšlení než bílí islamofilové dohromady...

Š. Strojmír 21.3.2019 18:38

Musím říci, že proruský čechovlastenecký muslim to je celkem žrádlo :D

P. Hrušovský 21.3.2019 18:37

A víte co řekl M. Alli na míchání ras a na rasismus? Poté co se rozešel s islámem? Je to sice již pár desetiletí, co toto řekl, ale je to velice výživné a dodnes platící....v několika větách vystihl podstatu věci....https://www.youtube.com/watch?v=qpjhSmoodu0

P. Hrušovský 21.3.2019 18:33

A víte co řekl M. Alli na adresu míchání ras a na rasismus? Poté co se rozešel s islámem? Je to sice již pár desetiletí, co toto řekl, ale je to velice výživné a dodnes platící....v několika větách vystihl podstatu věci....https://www.youtube.com/watch?v=qpjhSmoodu0

M. Lucky 21.3.2019 18:20

Das Programm “overseer.exe” gehört zur kostenlosen Light-Version des AVAST-Virenscanners (und inzwischen wohl auch zu allen AVAST- und AVG-Sicherheitsprodukten) und wird unter Windows in folgendem Verzeichnis gespeichert.

C:\Program Files\Common Files\avast software\overseer

Die .exe-Programmdatei sollte eine digitale Signatur des Antivirus-Anbieters AVAST aufweisen (andernfalls wäre ein Virus zu vermuten). Prüfen kann man dies, indem man die Datei overseer.exe per Rechtsklick anwählt, im Kontextmenü Eigenschaften wählt und dann zur Registerkarte Digitale Signatur wechselt. Fehlt die Registerkarte, ist das Programm unsigniert, stammt nicht von AVAST und problematisch (möglicherweise ein Schadprogramm).