Diskuse k článku: Vyzval muslimy k vyzbrojení. Nechal bych si vytetovat ‚Česká země, domov můj’, ale nemůžu, říká jejich pražský lídr

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 265
  • Poslední: 22.3. 2019 8:33
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Jurax 21.3.2019 11:23

"Česká společnost musí konečně pochopit, že v Evropě nejsou Češi sami.".

V Evropě jistě ne. Ale tenhle multikulti moslemín z ciziny k nám přišedší musí konečně pochopit - to se připodobňuji jeho rétorice - že tohle česká společnost dávno ví a nepotřebuje, aby jí to povýšeně kázal muslimský přivandrovalec.

A tenhle moslemín by též měl pochopit, že do Evropy muslim nepatří, leda snad někam na Balkán, a že česká společnost nechce problémy, které v Evropě vznikají všude tam, kde je příliš zamuslimeno. A že multikulti společnost, již jako přišelec celkem pochopitelně adoruje, v případě nekompatibilních kultur přestává být společností, přičemž muslimská kultura s tou naší kompatibilní není. A tohle tento konvertita k islámu zjevně nepochopil a jako muslim ani není uzpůsoben k tomu, aby to pochopit mohl. Jakkoliv někteří muslimové, pokud je jich málo a/nebo žijí obklopeni nemuslimy, se dokážou z nezbytí pod tlakem okolí integrovat; asimilovat ne, to by nemohli být muslimy.

Proto je třeba zvážit, zda je účel

J. Jurax 21.3.2019 11:39

Dokončení - Proto je třeba zvážit, zda je účelné a bezpečné povolovat stavbu mešit, kolem nichž se muslimové koncentrují, což působí proti asimilaci. Zároveň je třeba zamezit jakýmkoliv pokusům o průnik islámu do státního školství a pokusům o propagaci islámu pod záminkou "poznávání" tamtéž. Protože islám není jen náboženství, ale taky nepřátelská ideologie, takže na něj nebudiž vztahována posvátná kráva svobody vyznání, jíž muslimové obratně využívají.

Česká země doufám nikdy nebude domovem muslimů v množství větším než hodně malém, nejlíp ještě menším. Protože jinak by zůstala česká akorát geograficky, nikoli kulturně a způsobem žití.

A nakonec - v článku hovoří konvertita, člověk s kořeny nemuslimskými, vychovávaný v kultuře stejného kulturního okruhu jako ten náš, jenž nemůže být reprezentantem typického muslima. Sám se charakterizuje jako umírněný. Přesto se lidovky patrně ve snaze představit sympatického, vzdělaného, do naší společnosti integrovaného moslemína, vyhnuly otázkám na

J. Jurax 21.3.2019 12:06

A další dokončení - Přesto se lidovky patrně ve snaze představit sympatického, vzdělaného, do naší společnosti integrovaného moslemína, vyhnuly otázkám na kontroverzní témata. A dovolují mu zakecávat jeho výzvu k vyzbrojování muslimů, jež mi přijde velice nebezpečná; napadá mne, jaká smršť by se zvedla, kdyby řekněme po muslimském vraždění v Bataclanu nějaký rodilý tuzemec a nemuslim vyzval stejným způsobem k vyzbrojování Čechů, Moravanů i Slezanů. To by ho všelicí aktivisté a sluníčkáři ukřižovali co nácka a xenofoba; tady nenápadně vykoukl dvojí metr, jimž se posuzuje, a taky myšlení umírněného "českého vlasteneckého" muslima.

A zcela nakonec - jeho zaklínání se českým vlastenectvím mi přijde účelové a nekorespondující s jeho horováním pro multikulti.

I. Novák 21.3.2019 11:23

Nemohu napsat svůj názor !!!Lidi opatrně!!!!!

S. Trolljegeren 21.3.2019 11:26

Bububu!

Zrovna na vás číhají ;-D

:.

Ještě chemtrails, agenty, NWO a sklolamináty...

A bude to kompletní ;-D

I. Novák 21.3.2019 12:00

Nerozumím řeči tvého kmene.

S. Trolljegeren 21.3.2019 12:03

;-D Nepřekvapuje ;-D

M. Starý 21.3.2019 11:15

Opravdu si tento rozhovor nezaplatil Okamůra jako předvolební PR článek?

T. Cerny 21.3.2019 11:12

Pane jez , vubec nevite jak to v CSR v r. 45 bylo. . Ja se narodil ve valce v Praze a pamatuji se na to jak si vsichni lide v Praze , v celem csr a vsech KZ prali aby nas ruda armada od tech krestanskych nemeckych rasistickych bestii osvobodila. Samozrejem ze absolutni gros ceskoslovenska osvobodila Ruda armada. Pak se to jiste zvrtlo do jineho extremu ale naked reality zustava fakt , ze CSR osvobodila Ruda Armada. nechapu , ze ul. Rude Armady v Kobylisich , kde jsem se narodil a cely zivot az do me emigrace v r. 75 zil prejmenovali ti podesova na Zenklovu.Jakoby nejaky zenkl ( vubec nevim kdo to byl ) pro csr udelal vic nez Ruda Armada.BNase nahledy se jiste diamtralne lisi , protoze nejsem a nidky jsem nebyl obcanem tohoto ceska.

T. Cerny 21.3.2019 11:06

Vzpominam si na nejvetsiho ( mel m.j.198 cm a ja mam jen 192 ) boxera vsech vah Cassius Clay - byl trosicku starsi , narodil se ve valce 42 v Kentucky USA a asi v r. 64 prestoupil k islamu a od te doby se nazyval Muhamad Ali.Tehdy obcane csr byli nesrovnatelne mene rasitictejsi nez je to v tom mrnavem cesku dnes.Mne osobne je islam naprosto cizi, ale je to nabozenstvi 1,5 miliardy lidi a co si o nich mysli tech par bezvyznamnych cechu je jiste zcela irrelevantni . Mezi muslimy jsou bezesporu zavili fundamentaliste ochotni zabijet lidi jine viry stejne jako byli nemecti nacisticti krestane zavrazdivsi 6 mil. cikanu , homosexualu , dusevne nemocnych a zidu . Takove velmi efektivni bestie jako byli nacisticti krestane ,tak efektivni v systematickem vvrazdovani jinych nbozenstvi a ras muslimove zcela jiste zdaleka nejsou.Navic Arabove predstavuji mezi muslimy jen absolutni minoritu ve srovnani s 260 mil. Indonesie a 220 mil.pakistanu.

K. Jež 21.3.2019 10:59

Má pravdu předseda. Až na toho dědu. Ten nás dobýval. Ne osvobozoval.

T. Cerny 21.3.2019 10:53

Mila p. Novakova , skutecne jste obcanka tohoto udesneho rasistickeho Ceska? -jsem velmi rad , ze se na tomto take vykytuje alespon jeden rozumny cesky obcan , ktery si nedela ambice , ze to neskutecne bezvyznamne miniaturni Cesku to te 1,5 miliarde muslimu " neukaze "My mame v jenom nemcku 5,5 milionu muslimu a 4000 mesit ( o Francii , GB , Spanelsku a ostatnich kultiviovanych statech nasi EU ani nemluve)a v tomto cesku se vedou dlouhe diskuse " jestli maji nechet muslimum , kterych je tu sotva 15 postavit 1 jedinou mesitu !Velmi bych podporil snahy ceska od nas z EU vystoupit a zridit oboustarnnou visovou povinnost.Ale nasi politici v EU se bohuzel v ramci political correctnes se na cechy divaji kondescentne a konsiliantne.Ale to je jiste spravne.

J. Nový 21.3.2019 11:25

V Německu si dělejte, co chcete. jen se to nesnažte exportovat do jiných zemí. Prostě tady jsou lidé jiní, než tam u vás. Myslím hlavně bývylé Západní Německo. Východní je na tom podobně jako Češi. každý, kdo zažil totalitu se naučíl vnímat její plíživá chapadla a dokáže číst i mezi řádky, Občané západu tuto schopnost většinou nemají a chovají se jako ovce.

P. Veselý 21.3.2019 10:27

Nene, mě nenachytáte. V Česku se nesmí na internetu ani křivě podívat na autobus, a tady necháte otevřenou diskusi? Ne né :D Nic neřeknu.

M. Bartak 21.3.2019 10:24

Ale je to takovy "paradox" - v zemi, kde vetsina obcanu jsou ateiste, je klid a mir, kdezto v zemich, kde vladne islam, se bojuje...

J. Nový 21.3.2019 11:27

Ptotože to mírumilovné náboženství musí ovládnout všechny bez rozdílu a až poté vyhraje pravda a láska, nad lží a nenávistí! Havloidi mně dají jistě za pravdu!

M. Starý 21.3.2019 10:09

Co na to Hamáček? Určitě by občané uvítali, kdyby ministr vnitra se k tomu vyjádřil.

S. Nováková 21.3.2019 10:08

Lidsky ho dokazu pochopit, staci kdyz si precte jakekoliv diskuse na ceskem webu v souvislosti s masakrem na Novem Zelandu, podle kterych je ten masovy vrah pouze jakasi dalsi "obet" migrace muslimu.

M. Starý 21.3.2019 10:21

Internet je plný provokatérů a trolů, jejichž názory se pak stávají záminkou k akci jiných, ještě horších pitomců.

K. Čtvrtý 21.3.2019 9:19

Asi takhle. Nemam nic proti muslimum. At si ziji v poklidu, ve vlastni zemi. Pokud jim ji nekdo rozvratil pucem, budou se muset obratit na ty, co dodavali tem tzv. umirnenym muslimum zbrane a snazili se Asada svrhnout. Do te doby uspesna zeme, se zmenila v peklo, stejne jako Irak, Libye. Pokud kdokoliv z Cechu potrebuje ke svemu zivotu muslima videt, citit jejich styl zivota, necht se tam odstehuje, nebo jezdi pravidelne na dovolenou, jiste vam tam umozni do sytosti uzivat si vasich zvyklosti, tradic. Sem to ale netahejte, zbytek naroda tu potrebu nema a chce zit v miru a klidu.

J. Šejnoha 21.3.2019 9:29

Taky to tak vidím.

S. Trolljegeren 21.3.2019 9:35

Hm.

A co muslim narozený v Česku?

Máte názory jak rakouský malíř pokojů.

A. Devátý 21.3.2019 9:43

Hmm, rodiče Češi? Nebo náplava.

K. Čtvrtý 21.3.2019 9:43

Takze to upresnim, aby to bylo jasne i lopate Trolljegerenovi. Pochopitelne stavajici muslimove necht zustanou, jista migrace zde byla a bude, mne jde o ty hordy, ktere by EU rada rozdelila. K vasi poznamce o malirovi, pokud bych byl jako on, nepochybne bych jim nepral klid a mir a vydali by se na jinou, hruznou cestu. Bud jste uplne vypatlanej, nebo hysterickej...

M. Frank 21.3.2019 9:44

Nikdo se nenarodí jako muslim. Máte názory jako ruský komunista!

A. Devátý 21.3.2019 9:47

On se jenom narodí v muslimské rodině, kde je rozdíl?

M. Frank 21.3.2019 10:07

No právě, tak to říkali komunisté , rodiče jsou kulaci!

P. Haraším 21.3.2019 10:40

asi takhle, syřany k nám nahnal váš milec Putin...udělejte si v tom pořádek...

J. Kolumberský 21.3.2019 11:06

Naprosto s vámi souhlasím. Tak si představuji racionální a logické myšlení. Proti nám všem stojí silná protivědecká lobby, motorem jejich zhoubného vlivu je zištnost a touha po moci. Zdrojem financí a moci je slepá ulička jménem sociální stát. Agresivní dobrotrusové páchající dobro za cizí peníze a šířící nesmyslnou a nebezpečnou ideologii. Jak se objeví racionální názor, hned začnou nenávistně vřeštět. Plus vám okamžitě vrazí nálepku. Jsou krajně nesnášenliví a totalitně smýšlející, proti s oblibou používají totalitní nálepky. Tu přilepí "nácka", tu "komouše" apod.

S. Trolljegeren 21.3.2019 11:33

Pobavil jste.

Pláčete nad nálepkováním, ale sám zde vytrousíte 10+ řádků textu plného nálepkových novotvarů a adjektiv :-)

:.

Ovšem ale nosná myšlenka třídního boje páně Kolumberského a Devátého bez pěti proti silné protivědecké lobby...

To je opravdu mazec ;-D;-D;-D