1. března 2019 8:02, aktualizováno  8:37 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Na 25. km D1 havarovalo ve směru na Prahu několik aut. Provoz je obnoven v jednom pruhu

Kolona na dálnici (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kolona na dálnici (ilustrační foto) | foto: Petr Homolka

Mirošovice Na 25. kilometru D1 poblíž Mirošovic havarovalo v pátek ráno ve směru na Prahu pět aut, řekla policejní mluvčí Veronika Čermáková. V úseku se vytvořila několikakilometrová kolona. Jeden člověk je lehce zraněný.

Nehoda se stala kolem 7:30. Po dobu vyšetřování nehody byla komunikace ve směru na Prahu zcela uzavřena, uvedla Čermáková. Po 8:00 byl provoz v místě obnoven v jednom pruhu. Policie dopravu odklání na 29. kilometru.

Podle mluvčí středočeské záchranky Petry Effenbergerové byl jeden člověk lehce zraněný, zřejmě jde o poranění krční páteře. „Po ošetření na místě a přípravě zraněného pro transport byl přepraven do benešovské nemocnice,“ uvedla mluvčí.

ČTK

POZOR: Závislost dětí na internetu: Hrozí psychické a zdravotní poruchy
POZOR: Závislost dětí na internetu: Hrozí psychické a zdravotní poruchy

Odborníci se shodují na tom, že časté vysedávání dětí u internetu a používání mobilních telefonů může vést k závislosti. Nadužívání digitálních technologií má negativní dopad na jejich zdraví i psychiku. Jaké jsou varovné příznaky a jak situaci řešit?

Najdete na Lidovky.cz