14. října 2018 13:52 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Na rodinné oslavě v Praze se popralo 60 lidí, policii byla hlášena i střelba. Zasahovaly desítky policistů

V Řepích zasahovaly desítky policistů ze všech dostupných hlídek z okolí. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V Řepích zasahovaly desítky policistů ze všech dostupných hlídek z okolí. | foto: Týdeník Policie

PRAHA V pronajatém sále v pražských Řepích došlo v sobotu večer k obrovské rvačce, do níž se na rodinné oslavě dostalo údajně až 60 osob. Policisté dokonce během večera obdrželi i oznámení o střelbě. Na místě byl jeden zraněný, který ovšem odmítl ošetření a po příjezdu policistů se všichni účastníci postupně rozešli domů.

Policie obdržela v sobotu večer několik oznámení, že se v pražských Řepích do sebe pustilo až 60 osob, píše Týdeník Policie. Na místo vyrazily desítky policistů ze všech dostupných hlídek v okolí, včetně psovodů. Když dorazili na místo, museli řešit už jen drobné šarvátky. Našli také jednoho zraněného, který ovšem odmítl jejich pomoc a odešel po svých. 

Policisté kromě jednoho zranění řešili hlavně škody na majetku.
Při rvačce vznikly menší škody na majetku.

Kromě extrémního počtu účastníků rvačky, menších škod na majetku a jednoho zranění však policisté nemuseli řešit žádné větší problémy. Situace se po jejich příjezdu značně uklidnila a účastníci akce začali odcházet domů.