Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Na Ronalda v Irsku pískali

NEVYDAŘENÁ PREMIÉRA V DRESU REALU

DUBLIN Nejdražší fotbalista světa Cristiano Ronaldo má za sebou první zápas v dresu Realu Madrid. V pondělí odehrál první poločas utkání v Dublinu, v němž se „bílý balet“ protrápil k vítězství 1:0 nad domácími poloprofesionály ze Shamrock Rovers. Před ostudou španělský celek zachránil gólem tři minuty před koncem Karim Benzema. Ronaldo se na Tallaght Stadium nedočkal vřelého přijetí. Přes deset tisíc fanoušků na něj při každém kontaktu s míčem pískalo a v 15. minutě, poté, co po přímém kopu přestřelil branku, oslavilo selhání portugalského reprezentanta bouřlivým jásotem. Brazilec Kaká a Benzema začali zápas jen na lavičce. Střídající Benzema nejprve trefil tyč, ale v 87. minutě už mířil přesně. čtk