Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Na Silvestra nabízejí divadla všechny žánry

Česko

BRNO Brněnští milovníci divadla mohou uzavřít letošní rok návštěvou baletu, opery, činohry i operety. Divadla ve městě na poslední den roku připravila speciální sváteční představení doplněná i občerstvením. „Činoherní scéna Městského divadla uvede novou inscenaci komedie Dobře rozehraná partie,“ řekla mluvčí divadla Lucie Broučková. Lidé se mohou těšit na herecké výkony Zdeny Herfortové, Ladislava Lakomého a Jaroslava Dufka. Na muzikálové scéně stejného divadla zazní hudební satira Ptákoviny podle Aristofana. Po skončení obou představení následuje program s hudbou v podání divadelního orchestru i cimbálové muziky. Jeviště poslouží jako taneční parket, foyer zaplní stoly pro hosty.

Balet Národního divadla si na poslední den roku připravil představení v Mahenově divadle. Pořad tvoří humorná taneční čísla z různých inscenací. Vše završí vášnivý kankán. V Janáčkově divadle zazní opereta Netopýr v režii Ondřeje Havelky.

Vydání| Tato zpráva vyšla v prvním vydání

Regionální mutace| Lidové noviny - Brno

Autor:

Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho
Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho

Alespoň to říká Marek Cinko, sochař, který prošel různými profesemi. Byl počítačovým grafikem, prodavačem, tesařem a tantra masérem. Právě při...