Čtvrtek 20. února 2020svátek má Oldřich -1 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Ne základnám viní z antisemitismu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 354
  • Poslední: 13.7.2008 13:19
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
13.7.2008 10:03

kecy

 CESI !!!  Na blbe kecy jsme mistri sveta, ale opravdu neco udelat, nebo rozhodnout to uz je horsi.  Sami  rozhodovat neummime asi proto za nas leta rozhodovali jini . Drzme konecne hubu, nebo budme zasadni a opravdu se postarjme o sebe a nebudme poserove. Proc by jsme si nemohli doma delat co chcem a co si otom mysli jini do toho jim prece nic neni. Ptate se takyvasich sousedu co smite doma delat.

11.7.2008 0:14

Všichni, kdo se nám nehodí, jsou antisemiti

Modří ptáci obviní komunisty z fašismu a

fašisty z komunismu a pak tady zůstanou jenom oni. Chytrý, na to jim

asi všichni skočí.Rv

10.7.2008 11:53

To je ale kravina

KDO NESOUHLASI S IZRAELEM JE ANTISEMITA ? KOHO OKRADLI CI..KÁNI A PAK JE KVŮLI TOMU NEMÁ RÁD JE RASISTA ?

TAKŽE KDO NEMÁ RÁD RUSY A RUSKO JE CO ?

TAKY BY MĚLI TRESTAT LIDI CO NADÁVAJ NA RUSÁKY ... VŠE MĚŘTE STEJNYM METREM !!!

10.7.2008 12:29

Re: To je ale kravina

No bývaly doby, kdy jsem Rusy zrovna nemiloval. Postupem doby se mi to nějak rozleželo v hlavě. A perlička nakonec. Může být Žid antisemita? Že to není možné? Ale kdež, existuje spousta Židů, kteří nenávidí stát  Izrael víc než všichni Palestinci dohromady. Vsaďte se.

10.7.2008 11:16

když už nejsou argumenty , vždy jsou po ruce nálepky

kupčíci se svobodou , národovci , komunisti , odées/esáci , radaristi , debi/lové - zákon/odárci a vládní činitelé ,

jakmile jim dojdou věcně stravitelné argumenty , vždy začnou SVÉ PROTIVNÍKY NÁLEPKOVAT VŠEMI MOŽNÝMI NÁLEPKAMI , Z NICH ROZSUDKEM SMRTI PÁCHNE ANTISEMITA .....;-€;-O;-€

Druhá volba dedecka s vyhrožováním ese/sáka Langera atd ..... Tam , kde končí rozum současných polutiků  vždy nastupuje vydírání , vyhrožování , korupce a plošné lhaní .

Obzvláště se těším na krasojízdy všech koaličních křivých hub - a je jich tam více než kdy předtím - AŽ BUDE ZVEŘEJNĚN  ZCENZUROVANÝ AUDIT ČUNKOVÝCH POD/VODŮ -  ZDE NEJEN TOPOLÁNEK , ALE I KADEL SCHW. PŘEDVEDOU ČTVERNÉ ODPÍCHNUTÉ I ZAPÍCHNUTÉ AXELPAULSENY , ABY ŘEKLI , ŽE NIC NEŘEKNOU A VŮBEC - PROČ BY ULICE MĚLA V NĚČEM ZNÁT PRAVDU - STAČÍ, KDYŽ BUDE PLATIT DANĚ ......

10.7.2008 8:08

Kritika....

Progressivni Zide v Americe kritizuji nektere aspekty Israelske politiky. Samozrejme nejsou zvani Antisemitisti.

To je jako kdyz Cech kritizuje ODS, tak neni povazovan za Anti-Slovana.

11.7.2008 22:03

Re: Kritika....

ODS opravdu se slovanstvím nemá nic společného. Slovanští bratři jsou ti, co k nám na turistiku přijedou tanky, zůstanou dvacet roků a poškrábou středověké stavby azbukou, sdělující, že Aljoša z Penderevky tu byl.

Samozřejmě, normální Žid se nesnese s ortodoxním pejzáčem, normální Čech ortodoxní komouše také nemůže ani cítit!>-

9.7.2008 19:34

není existence Ligy proti antisemitismu

v České republice nezákonná? Protože to by pak mohly existovat ligy proti maďarismu, slovácismu a dalším ismům!

9.7.2008 21:42

Re: není existence Ligy proti antisemitismu

a) existuje nějaký "antimaďarismus"?

b) pokud existuje, kolik má na svědomí lidských životů?

Díky za odpovědi.

9.7.2008 19:30

kritika

Každý kdo kritizuje Izrael je hned podle nich antisemita.

9.7.2008 21:21

Re: kritika

vždyť proto si také ten "antisemitismus" vymysleli, aby byli nekritizovatelní.

9.7.2008 21:50

Re: kritika

V podstatě ano. Protože není žádný důvod kritizovat zrovna Izrael, chápete? Všude na světě se dějí srovnatelné věci, ale chorobný antisemitismus se u lidí projevuje právě tím, že je sledují jedině u Izraele a kritizují jedině Izrael. (plus ještě USA, že ho podporuje).

Přitom, co víte o národnostních a náboženských sporech v Indii, jimž každoročně padnou za oběť tisíce lidí?

Co víte co čínské totalitě, věznění odpůrců a prodávání lidí na orgány? Co víte o Barmě, Nigérii, Zimbabwe, Libérii, Rwandě, Dárfúru, Somálsku, Súdanu, kde umírají ročně desetitisíce lidí? Prakticky nic. Ale z pár kilometrů širokého proužku pobřezní pouště, ze kterého Židé dokázali za 30 let vydupat kvetoucí zemi, se můžete p_o_s_r_a_t.

9.7.2008 22:42

Re: Re: kritika

Cože? Ukažte mi jedinou zemi kterou nikdo nekritizuje.

10.7.2008 9:53

Re: Re: Re: kritika

Antisemiti kritizují jen Izrael, případně každého, kdo ho podporuje, což jsou především USA.

Naučte se číst.

9.7.2008 22:44

Re: Re: kritika

Mimochodem mam to chápat tak, že kdo je proti USA je antisemita? Já jestli vám nemam zavolat Chocholouška.

10.7.2008 11:23

Re: Re: kritika

SLONE 76 ,

můžete tady šoupnout foto - i video  sa zídě , jak vypadá obřezaný      slon 75    ?

A potom se můžete rozepsat dlouze a váchnivě o lize proti neobřezaným slonům 89 ,  jak se s ní vypořádáte .?;-D?

9.7.2008 19:13

UŽ TEN NADPIS POSTRÁDÁ SMYSLU! ČLÁNEK NERADNO ČÍST!

PS ...... RADAR NAŠICH PŘÁTEL U NÁS JE KONEČNÉ PODEPSÁN, TOŽ ČEŠI, PŘESTAŇME ZTRÁCET ČAS HLOUPÝMI SPORY A STAVME!!R^;-DVV>-

9.7.2008 19:11

Propaganda?

Nejde náhodou o provokaci? Je to skutečně pravda? Je pravdou to, že byl webem hnutí "Ne základnám" zveřejněn odkaz na tzv. Protokoly sionských mudrců? Proč pan redaktor necitoval nebo neodkázal čtenářstvo na zdroj?

Nejde náhodou o špinění někoho, kdo se panu redaktorovi nelíbí?  

To je přece osvědčená taktika. Pomluvit někoho, kdo pokládá nepříjemné otázky. Když ho označíme za ultralevičáka, fašistu či antisemitu, je rázem všechno jasné. Nad postoji podobného idiota pak není třeba přemýšlet.

9.7.2008 19:24

Re: Propaganda?

Byl zveřejněn v blogu čtenáře Jana Chalupy, který se antisemitskými příspěvky jen hemží. Stačí si přečíst celou diskusi, neboli - nejdřív číst, potom psát, nejdřív naslouchat, pak mluvit.

9.7.2008 21:40

Re: Re: Propaganda?

pro slona 76

někdy stačí si vrazit chobot do (Y) a je hned všecko jasný , i to , co ti včera dali do kýble s pomejemi k žrádlu . Číst už netřeba , sloní kobližky padají hodně zvysoka a stAčí na jeden pokus předat zprávy i padesáti diskutujícím naJEDNOU .

9.7.2008 21:45

Takto asi ne ...

Že by se tedy autor spoléhal na informovanost diskutujících? Autorem článku je anonym, nebo to "Lidovky" pouze opsaly z ČTK? To je obyčejná fušeřina, nikoli poctivá novinářská práce. Takže "Ne základnám" si vysloužilo žalobu za to, že nesmazali urážlivé výroky svého přispěvatele? Hmmm. Zvláštní, že to pan pisatel ze skromnosti zapoměl podotknout. Takový článek je svou úrovní téměř roven pomluvě. V bulvární novinařině obvyklé ...

9.7.2008 21:54

Re: Takto asi ne ...

Liga nemá s žalobou šanci a Ne základnám (jakkoliv mi jsou z duše protivní) neodpovídají za to, co nějaký bláznivý Jan Chalupa napsal do blogu, provozovaného v jejich systému. Nadto dokonce jeho antisemitské příspěvky smazali a snad i průběžně mažou.

V tomto směru je situace jasná a Lidovky o ní pouze informují.

9.7.2008 18:37

Tlupa "Ne základnám"

stojí na petrodolarech ze Středního východu a některých bruselských Quislingů.

9.7.2008 18:17

Poucen z te intelektualni diskuse o radaru

Po precteni tech krasnych prispevku jsem pochopil oc jde:

Zide kteri ovladaji USA chteji postavit radarovou stanici v nasi krasne ceske domovine po predstiranem nebezpeci z Ruska (ktere take ovladaji Zide-viz Putin, vlastnim jmenem Pressburger) aby mohli nasi ceskou zemi  okupovat a odirat cesky lid jak to predvidal Neruda (vlastnim jmenem Nichtrot).. Cesi, vlastenci, rekneme  Zidum a radaru sve rozhodne NE! 

9.7.2008 17:59

Celý ten cirkus nebo komedie je už nepřehledná...

Ti soudruzi a míroví aktivisté už řeší sionismus, antisionismus k tomu ještě mudrce. Všichni znají dějiny a všichni chtějí poučovat. Schází jim tam jen snad Adolf Hitler a jeho Mein Kampf. Ti jsou schopní ty občany tak zblbnout, že nikdo už nebude vědět oč se vlastně jedná. Nejedná se základnu ale o umístění jednoho radaru v Brdech. Myslím si, že dnes už bychom potřebovali těch radarů tady umístit alespoň 50 abychom ty všechny pitomce mohli monitorovat. Už konečně běžte do hajzlu.

13.7.2008 13:19

Re: Celý ten cirkus nebo komedie je už nepřehledná...

mate svatou pravdu

9.7.2008 16:46

Na nálepkování musí být patent

Znáte trochu dějiny a reálie inkvizice? Taky to byla víru ochraňující nálepkovací společnost s patentem na názor a jeho realizaci v praxi. Znáte trochu Irgun a Stern a jejich slavné (a zdokumentované!) činy? I tohle byl víru (všemi prostředky) ochraňující party mimořádného vlivu. Víte kdo je Larry Silverstein? Šikovný týpek, že? Tak, a teď jsem podle patentovaných nálepkovačů antisemita! I když nad důkazy  tvrdím, že většina židů, muslimů a katolíků stejně jako většina Izraelců, Arabů a Euroameričanů jsou bezúhonní a slušní lidé. Kdo sedí za pecí, ten klidně uvěří, že v Teheránu obětují neviňátka za úspěch kampaně k vyhlazení Izraele... Lidovky se kdysi daly i číst...Rv

9.7.2008 16:37

No to byla jenom otázka času, kdy se i v této - řekněme -

- organizace projeví tento pěkný odvěký rys nevzdělaných primitivů, kteří potřebujou vědět, kdo za všecko může. Aspoň víme, s kým máme tu čest. Kdo by to tedy ještě nevěděl.

9.7.2008 16:18

Chtějí se zviditelnit.

Jinak by to bez cavyků podali a netroubili do světa co hodlají. Stejně to neskončí pravomocným odsouzením.  Chápu, že někteří lidé mají osobní důvod být na něco citlivější než ostatní, ale ke způsobům některých patří být i trochu hysterický mešuge. Z druhé strany  - právě včera v tramvaji jsem u jednoho pošuka na mobilu zahlédl jako tapetu fotografii Adolfa Hitlera. Řekl jsem si, že dobře mu tak, že tenhle způsob existence je sám o sobě dostatečným trestem. Protože, řeknou, má někdo úspěšný důvod mít na mobilu Hitlera ? V případě rozesílání trestních oznámení kvůli takovým pitomostem, nebo pobíhání s cedulemi proti radaru anebo pro radar  je to stejné. Jenže v hlavě mi hlodá neodbytná myšlenka, může si o sobě, že je úspěšný, myslet někdo, kdo jede nejen tramvají, ale s člověkem, který má na mobilu Hitlera ? Abych zdráv byl i zdráv zůstal.

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Jak se falšuje maso. Šunku bez „éček“ by nikdo nekoupil, říká odborník

Maso se nejčastěji prodává ve vakuově balených plastových obalech na miskách z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Podvody s potravinami jsou staré jako lidstvo samo. Jen se postupně změnily metody. „Za záměnu hovězího masa za koňské...

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Karlův most v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...