Diskuse
Nedá mi to
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Martin Prokop
Nedá mi to
Nedá mi to..
Nikdo Vás tady nikdy za nic nepochválí.. A mě se tento Váš článek docela líbí.. Asi tak jako se mi vždycky líbily vaše sci-fi.
Jenom doufám, že díky výstavbě nové USA základny, žádný fanatik ať už je z Koree nebo z Íránu nekreslí kružítkem kroužky na mapu ČR..
Nebo ještě hůře.. Že nějaký parchant z velení US-army se slovy:
„Válečné operace proti Íránu započnou "tady" zákeřným jaderným úderem nepřítele na naši základnu, což máme již zařízeno.. A poté zahájíme údery na..." *** A nakreslí kroužek přes celou ČR..

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...


















