3. července 2019 18:08 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Nehoda autobusu a auta zastavila provoz na silnic u Třemošné, vyžádala si šest zraněných

Sanitka - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sanitka - ilustrační foto | foto: Vojtěch ŠeredaLidovky.cz

Třemošná (Plzeňsko) Šest lidí se ve středu zranilo při nehodě osobního auta a autobusu na silnici I/27 u Třemošné na severním Plzeňsku. Čtyři ženy, muže a nezletilou osobu záchranáři převezli do plzeňské fakultní nemocnice, informovala Andrea Divišová z krajské záchranné služby. Všichni byli zraněni lehce až středně těžce a podle Divišové byli při vědomí. Silnice je zavřená.

Nehoda se podle policejná mluvčí Dagmar Jirouškové stala v 16:45 na obchvatu Třemošné u odbočky na Horní Břízu. Silnice je v místě nehody neprůjezdná, policejní hlídka odklání dopravu. Podle policie je zraněná řidička osobního vozu. Dalších pět zraněných je z autobusu.

Na silnici I/27, která je hlavním tahem z Plzně na Most, se v okolí Třemošné stala v minulosti řada vážných dopravních nehod včetně smrtelných. Čtyřkilometrový obchvat Třemošné za víc než 900 milionů korun zprovoznilo Ředitelství silnic a dálnic v roce 2011.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!