Řetězová nehoda čtyř aut uzavřela dálnici D5 na Berounsku. Nikdo se nezranil

Autor: ,
  18:59aktualizováno  18:59
Dálnici D5 u Bavoryně na Berounsku v pátek v podvečer uzavřela nehoda čtyř aut – nákladního a osobního vozu a dvou dodávek. Obešla se bez zranění. Dálnice byla ve směru na Plzeň zhruba hodinu neprůjezdná, řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

ilustrační snímek | foto: Policie ČR

Nehoda se stala kolem 17:30 v zúžení na 28. kilometru. Auta zřejmě nedobrzdila. „Do nákladního auta zezadu narazila dodávka a do ní další dodávka a osobní auto,“ uvedla mluvčí. Dálnice byla neprůjezdná a před místem nehody se v pátečním hustém provozu rychle vytvořila kolona. Po hodině se provoz podařilo obnovit.

Mapy poskytuje © SHOCart a přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost SHOCart je tradiční vydavatel turistických a cykloturistických map a atlasů. Více na www.shocart.cz

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.