Středa 14. dubna 2021svátek má Vincenc 0 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

Největší ostuda české společnosti? Čunek

Co Klaus sám nevymyslí, to pro něj není důležité, komentuje hlavu státu bývalý hradní kancléř Ivan Medek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
sona 11.1.2009 17:13

Re: Cenzor

Nejde přece o to zda jsou odpovědi hloupé ale jde o to vyjadřování. A pokud někdo mluví tak vulgárně jako kvik a ve svých příspěvcích přeje panu Medkovi bolestivou smrt tak by se proti tomu mohlo něco udělat. Chápu že s  názory pana Medka nesouhlasí ale jít až do takovéto dekradace snad ani není možné.

charles 12.1.2009 0:29

Re: Cenzor

Dát prostor názorům, kterým nesouhlasím je ukázka demokracie.

Tereza 11.1.2009 16:19

Pan Čunek

Pan Čunek je jedním z mála normálních lidí ve vládě. Osobně se divím, že se mu chce být v takové "partě", ale doufám, že vydrží. Titulek článku je populistický a rozhovor sám jsou v podstatě plky, které se tváří moudře.

Axlboy 11.1.2009 16:24

Re: Pan Čunek

čunek je lump a špína, takovej člověk má bejt zalezlej v noře, když z kriminálu ho vytáhnul salichov...

Petr B. 11.1.2009 17:07

Re: Pan Čunek

Ale proč tehdy Topolánek, Kalousek atd. Čunka tak bránili a proč vypustili Veseckou a Salimova, aby Čunka zachránili? To je divné nebo ne?   

pason 11.1.2009 17:24

Re: Pan Čunek

Čunek je normální lump, který si získal přízeň lidí s nižším vzděláním medializací populistických řešení sociální problematiky.

Tereza 11.1.2009 19:39

Re: Pan Čunek

Nemám nižší vzdělání a nepřeji nikomu bídu, nemoc, hlad či jiná trápení. Nicméně domnívám se, že p. Čunek neodstěhoval cikány z centra města pro nic za nic. Dokonce se domnívám, že toto řešení není nikterak populistické. Co je populistického na tom, vystěhovat spoluobčany, cikán necikán, vedle kterých nelze normálně existovat pro jejich styl života? Můj soused opilec tak dlouho vyřvával po nocích v paneláku, až byl taktéž vystěhován, do bytu menšího a nižší kategorie, bohužel s ním i jeho manželka a dítě. Byl to běloch, normálně pracoval, normálně platil nájem, ale nikdo se v tom domě nevyspal. Je fakt, že se tím vyřešil problém v našem domě, co si s ním počali nájemníci v tom dalším domě, kam byl vystěhován, to tedy nevím...Chci jen říct, že o tom žádné noviny nepsaly, nikdo se ho nezastal, a víceméně proč taky. Za svoje chování si zodpovídá každý sám, příležitostí žít slušně je dostatek, sociální politika neznamená chránit výtržníky.

kvik 11.1.2009 15:45

Hodne stesti

Nu Medku, ty kryso zradna jedna, hodne stesti v pekle ... A at mas nejhruznejsi smrt ty jedna svine podla ...

čm 11.1.2009 15:50

Re: Hodne stesti

No tak hrozný jak u Vás to nebude. Podle toho jak píšete, ste mrtvej tak deevatenáct let. Pěkně mrtvolnej puch. Copak, maminka se o Vás nestarala ?

kvik 11.1.2009 16:01

Re: Hodne stesti

Eh, velmi vtipne ...

Na druhe strane zamerte se spise na uvedene udaje, misto te vasi radobym vtipnostem, muj mily cm!

 Medek je  zlocinec-vlastizradce, ktery se podilel na cinosti CIA zamerene na destabilizaci tehdejsi  socialisticke republiky.

 Jeho vina je stejna jako vina zlocinych vrahu masinu a podobne verbeze ... Je ukazkou groteskni manipulace vaseho dnesniho rezimu, ktery vystavuje podobne zradne zlocince na podestal hrdinu a medajlistu ...

Premyslejte o tom, muj mily cm ...

čm 11.1.2009 16:08

Re: Hodne stesti

No jo, to je fakt, dyž vo tom teda přemejšlim. Normální zrádce a flákač, Já jim to do CIA napíšu, jak mohli platit chlapa, kerýmu ta destabilizace trvala dvacet let, normální šlendrián. Měl by ty prachy vrátit.;-D

fugas 11.1.2009 17:09

Re: Hodne stesti

mas velice případný nick,  kvik kvik, kvik, prase je proti tobě genius.

Milan 11.1.2009 18:08

Re: Hodne stesti "kviku"

Podle "Kvika" je pan Ivan Medek vlastizrádce a zločinec, který se za mrzký peníz CIA podílel na rozpadu socialistického státu. To mi připomíná duševní pochody jedné osoby, která se svého času ukryla v nervovém sanatoriu, protože podle ní po ní šla také CIA. Dnes patří ke spoluvytvářečům pokrmu  TV stanice Z1, kde nepřehlédnutelně vystavuje své iniciály B. T.  Co vůbec ta CIA všechno nezvládne! Nápadné na  vyjadřovacím průjmu těchto "přispivatelů" je shoda ve výrazech i stylizace. Je zřejmé, že ty bláboly ze své hlavičky nemají a ukazuje to jen na jedno: "každý týden dostanou instrukce z jednoho zdroje". Co taková nyní už na papíře rozpuštěná KSM, že by byla zcela nečinná? Nikoli, tak je tak aktivní, že přes zákonné zákazy, které ty neohrožené bojovníky přece nezastaví, leze i do parlamentu, kde soudružce Zusce-Zeiss-Rujbrové pyšně předávala i ilegální věstník "KSM". Když si vzpomenu na náhodné vcelku krátké setkání s panem Medkem zhruba před osmi lety, na jeho skromnost, kultivovanost, nesmírné charizma a víru v lepší budoucnost národa, jehož osud mu vždy ležel na srdci a přečtu si ty výlevy "takyčechů", kteří vznikli o mnoho let po něm, musím si klást otázku, zda si zbytečně neztrpčuje svůj podzim života. Musí mít opravdu obrovskou víru. Já se přiznám, že pro tuto frivolní a všeho schopnou spodinu, bych se neangažoval. Je ovšem třeba především věřit, že zde žijí i soudní a slušní lidé potomci skutečných Čechů. Rekl bych, že je to však čím dál tím těžší ...

Bubeník 11.1.2009 20:24

Re: Hodne stesti "kviku"

Naivko, o manipulaci elity ani akcích CIA nic nevíš.

ach joj... 11.1.2009 16:13

Re: Hodne stesti

A jeeeje! Spinava svine si KVIKLA!

BENE 11.1.2009 16:33

Re: Hodne stesti

SIS DAL GAMBINI 10 ZA 10 A TED TU PRUDIS RUDY BARONE

dhimmi 11.1.2009 17:33

Re: Hodne stesti

KVIKU JSI KRETÉN!!!

Jaroslav 11.1.2009 17:49

Re: Hodne stesti

KVIK je nazornym prikladem ze do USA emigrovali nejen schopni Cesi, ale i debilove jako je Kvik.

Ten blazen je v USA tak nestastnej ze nadava zkratka na vsechno vcetne USA, zato chvali Kubu jak to tam je vsechno lepsi. ;-P

al 11.1.2009 15:14

generace

To, že by někdy přišla mladá generace, která by netoužila po penězích a moci, tak tomu nevěřím ani v těch nejdivočejších snech. V tom měl ten student pravdu.

kvik 11.1.2009 15:54

Re: generace

Mlada generace je proste blba  drahy 'ale' !

 A proto je tak snadno ta dnesni mlada generace manipulovatelna!

 Nu co se da s temi pitomci nezkusenymi mladymi delati?

 Snad vy idioti nezkuseni poznate velmi brzo, zvlaste v soucasne globalni hospodarske katastrofe, jak se veci maji.

 Ale i potom vam to vy idioti zmanipulovani evidentne nedojde a nebudete vedeti o nic lepe ... Nu opet co se da s vami delati idiotove mili a drazi !  Konecne co se da s vami delati?

ach joj... 11.1.2009 16:14

Re: generace

a ta svine jenom KVIKA a KVIKA....

sona 11.1.2009 17:20

Re: generace

Ta mladá generace bude velmi ráda kdybyste už tady nic nepsal. Vy nejenže urážíte pan Medka Havla ale i budoucí společnost. Kdybyste byl aspoň trochu vzdělaný tak nepíšete tyto vulgární žvásty. A odpověď na otázku co se dá s vámi dělati idioti?? S námi mnoho ale s vámi už nic. Není to možné. Tyto vaše příspěvky publikuji a pak uvidíme jaká generace je na tom líp aspoň tedy po morální stránce.

log-in 11.1.2009 15:10

názory

Každý člověk je svým způsobem časovaný problém!!!!Ať je to Čunek nebo Tlustý!

Bidlo 11.1.2009 14:57

Kdyby měl Klaus mluvit jen o tom, co zná, musel by o gayích!

 ...... kromě techniky 4% sexu ještě snad zná pravidla tenisu a košíkové ....

PS ....... jinak už vážně nevím?Rv;-D

Martin 11.1.2009 14:46

TÉMA: Největší ostuda české společnosti? Čunek

Stačí si přečíst pár reakcí a hned si člověk uvědomí, že je doma, v České republice, mezi lidmi, kteří sprostě nadávají, kritizují a chovají se jako zvířátka, protože jsou schovaní za anonymitou... Milé osoby, zkuste se chovat trochu jako lidé, slušně a nezahojujte si své komplexy a mindráky na diskusích LN. Je to hloupé.

Syžet 11.1.2009 15:04

Re: TÉMA: Největší ostuda české společnosti? Čunek

R^naprosto souhlasím

Petr B. 11.1.2009 16:28

Re: TÉMA: Největší ostuda české společnosti? Čunek

To se nedá nic dělat, internet je svou podstatou prostě anonymní a umožňuje přitom velmi pohotovou reakci na jakoukoliv událost. Já jsem zažil, že se lidé prali kvůli politice na Václaváku anebo se perou i v práci o přestávkách.

jm 11.1.2009 14:36

ANTIREFERNDISTÉ ČEŠTÍ

ANTIREFERNDISTÉ ČEŠTÍ  se rekrutují jedním dílem z těch, kteří vůbec nevědí o tom s jakými nedostatky nebo spolehlivostí  již 260 let funguje  všelidové hlasování  v nedalekém Švýcarsku a druhým dílem z těch, kdo tento fakt znají a uvědomují si, jak by byly touto politickou praxí ohroženy jejich mocenských prebendy, zaštítěných možnostmi  demokracie nepčřímé,  stávající v Česku.

al 11.1.2009 14:54

Re: ANTIREFERNDISTÉ ČEŠTÍ

R^R^R^ pro jm

Blanka 11.1.2009 14:18

Dedkovy geny.

Zaden z jeho vnucek a vnuku si nevybral povolani kde by mohl vydelat spoustu penez tak jak jejich dedek pomoci politiky, to jako karierista Medek za kazdou cenu jit pres mrtvoly.


Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...