Úterý 11. května 2021svátek má Svatava 28 °C skoro jasno, občasné bouřky Předplatné LN

Diskuse k článku

Největší ostuda české společnosti? Čunek

Co Klaus sám nevymyslí, to pro něj není důležité, komentuje hlavu státu bývalý hradní kancléř Ivan Medek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
marty 11.1.2009 15:47

Re: Referendum

Skvěle napsáno. R^

kvik 11.1.2009 15:45

Hodne stesti

Nu Medku, ty kryso zradna jedna, hodne stesti v pekle ... A at mas nejhruznejsi smrt ty jedna svine podla ...

marty 11.1.2009 15:42

Re: Pane Medku, jste naprostý debil

Tak to jsi dost přehnal. Já s panem Medkem taky ve všem nesouhlasím, ale tohle bych si nedovolil napsat.

marty 11.1.2009 15:40

Re: MEDEK=slizský zrádce národa americký lokaj!

Neblázni, dělá si legraci. Tedy doufám...

Goral 11.1.2009 15:31

Re: MEDEK=slizský zrádce národa americký lokaj!

Goya=typický produkt 40-ti letého působení komunistické klaky  !   Nutno zahájit neprodleně léčbu,časté návštěvy lékařů bez 3O,-Kc poplatku .Na účet KSČM a ČSSD !!Informujte dRata !

Tomáš 11.1.2009 15:18

Re: Největší ostudou české společnosti

Jaksi jsi demente zapomněl, že poté co si takoví jako ty vycinkali klíči na Letné tenhle ráj, uběhlo 20 let, tedy jeden lidsk,ý věk. Takže se vzpamatuj a nech už ty komunisty na pokoji. A hlavně ta rudá lůza by si o takové jako ty ani neotřela boty. Čau

al 11.1.2009 15:14

generace

To, že by někdy přišla mladá generace, která by netoužila po penězích a moci, tak tomu nevěřím ani v těch nejdivočejších snech. V tom měl ten student pravdu.

log-in 11.1.2009 15:10

názory

Každý člověk je svým způsobem časovaný problém!!!!Ať je to Čunek nebo Tlustý!

Klara 11.1.2009 15:08

Re: Medek se šeredně mýlí

Tesim se, az dojdou mlyny na vas.

Klara 11.1.2009 15:07

Re: Pane Medku, jste naprostý debil

Petře B., je mi vás líto.

Syžet 11.1.2009 15:04

Re: TÉMA: Největší ostuda české společnosti? Čunek

R^naprosto souhlasím

bene 11.1.2009 15:00

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

ale ty si bohuzel hloupy jako troky.....

bene 11.1.2009 14:58

Re: TYTO ROZHOVORY.....

Bez uz ,nebo ti zavrou v Lidlu!!!!!!

Bidlo 11.1.2009 14:57

Kdyby měl Klaus mluvit jen o tom, co zná, musel by o gayích!

 ...... kromě techniky 4% sexu ještě snad zná pravidla tenisu a košíkové ....

PS ....... jinak už vážně nevím?Rv;-D

bene 11.1.2009 14:56

Re: Pane Medku, jste naprostý debil

kolik ti je let?ruda luzo.

al 11.1.2009 14:54

Re: ANTIREFERNDISTÉ ČEŠTÍ

R^R^R^ pro jm

bene 11.1.2009 14:54

Re: Dedkovy geny.

Ruda zavistiva,zla,hloupa Blanka

Martin 11.1.2009 14:46

TÉMA: Největší ostuda české společnosti? Čunek

Stačí si přečíst pár reakcí a hned si člověk uvědomí, že je doma, v České republice, mezi lidmi, kteří sprostě nadávají, kritizují a chovají se jako zvířátka, protože jsou schovaní za anonymitou... Milé osoby, zkuste se chovat trochu jako lidé, slušně a nezahojujte si své komplexy a mindráky na diskusích LN. Je to hloupé.

jm 11.1.2009 14:36

ANTIREFERNDISTÉ ČEŠTÍ

ANTIREFERNDISTÉ ČEŠTÍ  se rekrutují jedním dílem z těch, kteří vůbec nevědí o tom s jakými nedostatky nebo spolehlivostí  již 260 let funguje  všelidové hlasování  v nedalekém Švýcarsku a druhým dílem z těch, kdo tento fakt znají a uvědomují si, jak by byly touto politickou praxí ohroženy jejich mocenských prebendy, zaštítěných možnostmi  demokracie nepčřímé,  stávající v Česku.

jm 11.1.2009 14:32

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?+ANTIREFERENDIS

ANTIREFERNDISTÉ ČEŠTÍ  se rekrutují jedním dílem z těch, kteří vůbec nevědí o tom s jakými nedostatky nebo spolehlivostí  již 260 let funguje  všelidové hlasování  v nedalekém Švýcarsku a druhým dílem z těch, kdo tento fakt znají a uvědomují si, jak by byly touto politickou praxí ohroženy jejich mocenských prebendy, zaštítěných možnostmi  demokracie nepčřímé,  stávající v Česku.

Blanka 11.1.2009 14:18

Dedkovy geny.

Zaden z jeho vnucek a vnuku si nevybral povolani kde by mohl vydelat spoustu penez tak jak jejich dedek pomoci politiky, to jako karierista Medek za kazdou cenu jit pres mrtvoly.

Goya 11.1.2009 13:43

MEDEK=slizský zrádce národa americký lokaj!

Co si to ten starý americký agent a zaprodanec dovoluje! Uráží naše slušné politiky a sám štval proti tehdejšímu československu a rozvracel a snaží se rozvracet zas!! Medku měl bys viset za vlastizradu ne tady kritizovat Čunka jediného slušného českého politika!

mj 11.1.2009 13:30

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

Takže to bude mít smysl, protože většina národa se nad problémem zamyslí, dohledá si podrobnosti a poté se podle vlastního názoru rozhodne? A kde žijete?

Karel 22 11.1.2009 13:24

Re: ostudaa není jen Čunek

....Puchejř, marxista Zaorálek, Filip, Grebeníček....... Jejich tam prostě moc.

Michal Roček 11.1.2009 13:24

1

Je to fajn, že alespoň taoví lidé, jako pan Medek, existují. Souhlasím s ním a je jen škodou, že je v posteli. Potřeboval by být na Hradě. Jsem rád, že Vás všechny pořádně naštval. Ona pravda se člověka dotýká.

Petr B. 11.1.2009 13:10

Pane Medku, pamatujete si

, jak jste v přímém TV přenosu, řekl na obhajobu vlády ODS, že kriminalita v českých zemích je daleko menší než vykazují statistiky, protože by se do ní neměla zahrnovat kriminalita cizinců? Pamatujete si, jak se vám všichni ve studiu vysmáli? Holt vy si nedáte říci a jste schopen i nyní na obhajobu ODS prohlásit jakýkoliv nesmysl.

Maur 11.1.2009 13:07

Ještě k referendu

Zastánci radarového RF mají obavy, že zde má být jedno vojenské pidizařízení a pár vojáků z aliance, jejímž JSME ČLENEM, se všemi právy i povinnostmi. Jsme opět u toho: odpůrci radaru vědí, že bylo-li by RF, bude radar zřejmě odmítnut. Proto ta referendová chtivost. Kdyby lidé zde byli spíše pro radar, titíž lidé by RF odmítali jako nesystémové, zbytečné a nedemokratické. A obhájci radaru se RF zase ze stejných důvodů obávají. Propagátorům RF (a obhájcům zájmů národních) však vůbec nevadí, že mnohé nadnárodní společnosti do naší země vtrhly a ovládly zdejší ekonomiku bez jkéhokoli referenda. Rozhodne-li se např. čínská automobilka, že pohltí VW a tedy i Škodovku, budeme k tomu dělat referendum? Prostě: takový je dnešní bláznivý a rychlý svět. Je to, dle mého názoru, pozvolné, bolestivé, klopotné, křivolaké a dlouhodobé trmácení se ke Spojeným světovým státům, tedy k jednomu státu světovému. Nevymlátíme-li se ovšem do doby jeho vzniku.

Petr B. 11.1.2009 13:05

Pane Medku, jste naprostý debil

je mi líto, že to musím napsat takto otevřeně. Vůbec nic nevíte o situaci zdravotnictví v okolních zemích...o poplatcích a navíc si v rámci tohoto tématu trapně protiřečíte. A co se týče Čunka, proč vám teď překáží a proč jste ho před rokem tak bránili, že jste nedovolili, aby se jeho případ dostal k soudu? Miloš Zeman řekl kdysi o M. Štěpánovi velmi "hrubě", že se jedná o debila skříženého s grázlem. Není to i váš případ? 

bobo dronte 11.1.2009 13:00

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

Zkuste se skutečně zamyslet, Vilmo a spol. a to hlavou, pokud onu část těla vlastníte.  Kde najdete více leteckých inženýrů, radarových a vojenských odborníků? V cca 18členné vládě a 300 členném parlamentním a senátním zastoupení nebo v celé české populaci? Pokud chcete argumentovat tajnými informacemi a údaji, které vláda má a zbytek populace ne, sluší se připomenout, že v létě ministr Bursík připustil, že vláda tyto informace nemá a jedná na pas blind (za provizi?). Nedávno ČR navštívil americký odborník z MITTu T. A. Postol a jasně řekl, že generál Obering při návštěvě v ČR lhal, protože s parametry, které udal, by radar nemohl plnit svou úlohu, tedy zachycovat hlavice v takové výšce, v níž by ČR přelétávaly. Doplňuji, že s těmito parametry (tedy bez nutného upgradu) se dělala vládní studie o neškodnosti radaru. To je také důvodem toho, proč tak vázne uvolňování skutečných údajů, buď je stále nemají (neplatí pro výši provizeVV) nebo mají strach, že by si to čeští inženýři rychle spočítali. Což stejně zhruba udělali a proto je  tolik lidí proti. Kdyby vláda mluvila pravdu, šeptanda by rozšířila souhlas stejně rychle jako se to stalo s nesouhlasem a Klvani by nebylo zapotřebí. Takže pokud jde o referendum ohledně radaru, nemám obav, protože skutečná paka by volila většinou pro radar.

cat 11.1.2009 12:47

ostudaa není jen Čunek

ale i tUPOL, vONDRA, tRAUTENBERG, Parkanová, Bursík a další.... Čímž nefandím protistraně, pouze konstatuji fakt.


Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...