Sobota 17. dubna 2021svátek má Rudolf 1 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

Největší ostuda české společnosti? Čunek

Co Klaus sám nevymyslí, to pro něj není důležité, komentuje hlavu státu bývalý hradní kancléř Ivan Medek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
nemo 11.1.2009 12:10

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

A občané nejsou blbí? To jsi chtěl říct?

bene 11.1.2009 15:00

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

ale ty si bohuzel hloupy jako troky.....

Vilma 11.1.2009 12:20

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

Je směšné, že lidé požadují referendum k věcem, kterým prostě nerozumí.

Od Pepy v hospodě zaslechli, že LS je špatná a že radar jako ne, mno tak v referendu daj ne, protože Pepa to říkal ... stejně tak i ano. A tak to chodí. A kdo říká, že vláda není ochotná pořádně lidi informovat, tak je to blbost. Informací je dost, ale lidé jsou z naturelu líní a proč by si někde něco hledali nebo dokonce četli. Oni potřebují toho Pepu, co jim řekne, jestli ano, nebo ne. Jenomže, k čemu pak to referendum, že ..

mj 11.1.2009 12:28

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

Přesně. Jsou to natolik složité otázky, že je nesmysl je dávat k posouzení veřejnosti. Kdo zhodnotí všechna rizika spojená s radarem, když je většina věcí tajná a tajná být musí, kdo si přečte LS a zhodnotí, jakým přínosem pro unii bude? Politici jsou za tohle placení, mají to prostudovat, zvážit pro a proti a rozhodnout, tzn. vzít na sebe také zodpovědnost. Referendem se chtějí právě jenom zbavit zodpovědnosti.

bobo dronte 11.1.2009 13:00

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

Zkuste se skutečně zamyslet, Vilmo a spol. a to hlavou, pokud onu část těla vlastníte.  Kde najdete více leteckých inženýrů, radarových a vojenských odborníků? V cca 18členné vládě a 300 členném parlamentním a senátním zastoupení nebo v celé české populaci? Pokud chcete argumentovat tajnými informacemi a údaji, které vláda má a zbytek populace ne, sluší se připomenout, že v létě ministr Bursík připustil, že vláda tyto informace nemá a jedná na pas blind (za provizi?). Nedávno ČR navštívil americký odborník z MITTu T. A. Postol a jasně řekl, že generál Obering při návštěvě v ČR lhal, protože s parametry, které udal, by radar nemohl plnit svou úlohu, tedy zachycovat hlavice v takové výšce, v níž by ČR přelétávaly. Doplňuji, že s těmito parametry (tedy bez nutného upgradu) se dělala vládní studie o neškodnosti radaru. To je také důvodem toho, proč tak vázne uvolňování skutečných údajů, buď je stále nemají (neplatí pro výši provizeVV) nebo mají strach, že by si to čeští inženýři rychle spočítali. Což stejně zhruba udělali a proto je  tolik lidí proti. Kdyby vláda mluvila pravdu, šeptanda by rozšířila souhlas stejně rychle jako se to stalo s nesouhlasem a Klvani by nebylo zapotřebí. Takže pokud jde o referendum ohledně radaru, nemám obav, protože skutečná paka by volila většinou pro radar.

mj 11.1.2009 13:30

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

Takže to bude mít smysl, protože většina národa se nad problémem zamyslí, dohledá si podrobnosti a poté se podle vlastního názoru rozhodne? A kde žijete?

jm 11.1.2009 14:32

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?+ANTIREFERENDIS

ANTIREFERNDISTÉ ČEŠTÍ  se rekrutují jedním dílem z těch, kteří vůbec nevědí o tom s jakými nedostatky nebo spolehlivostí  již 260 let funguje  všelidové hlasování  v nedalekém Švýcarsku a druhým dílem z těch, kdo tento fakt znají a uvědomují si, jak by byly touto politickou praxí ohroženy jejich mocenských prebendy, zaštítěných možnostmi  demokracie nepčřímé,  stávající v Česku.

Pagan 11.1.2009 11:21

ostuda české společnosti:Medek

Co jiného čekat od pravdoláskového havlopicha,který byl na výplatní listině CIA.než že se samozřejmě poveze na módní vlně -honu na čuníka;-€

spiderman 11.1.2009 11:16

Zpátečnictví je nevděčná ideologie

pane Medku, a to v kterékoliv době. Vybral jste si ji sám a sám se s tím musíte vyrovnat...:-(

Jirka Cibulka 11.1.2009 10:38

Čunek je jistě ostudou společnosti,ne ale tou největší

Podobných bezcharakterních lumpů je  napříč celou naší politickou scénou nespočítatelně. Jde jim jen o koryta ,jejich osobní prospěch a "po nás potopa"(Y)....(Y)

Slávek 11.1.2009 10:28

jednostranný

Pane Medku vážím si vás, ale asi jste ještě neprocitnul z doby, kdy jste kritizoval všechno co bylo za tzv. železnou oponou. Ostatně, byla to vaše profese za kterou jste byl dobře placen.

Kdyby vám rozbřesklo, tak by jste viděl, že podvodníci a šmejdi se v podstatě vyskytují ve všech vládách a parlamentech světa a nebo jste i slepý a hluchý?   8-o8-o8-o

televizní divák 11.1.2009 10:54

Re: jednostranný

Reálný kapitalismus systémově vytváří nezaměstnané, chudé, prostitutky a bezdomovce. Lidé ohrožení chudobou : ČR 6%, Německo 11%, USA 18%. 

Neviditelná ruka trhu (spekulativní kapitál) často devastuje mezilidské vztahy .Zvyšuje se potřeba policistů, soudců a nových věznic.

Konec světového liberálního kapitalismu v březnu 2008 - dvě velké, zahraniční, krachující banky byly zachráněny znárodněním.

EU usiluje o solidární společnost (viz Evropská sociální charta) a vychází z reálné ekonomické situace. Bohatší jsou přesto mnohdy zvýhodňováni.

gargantua a pantagruel 11.1.2009 10:23

kecy

Největší ostudou je jakýsi PEHE !!!

ahoj 11.1.2009 10:16

Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

Obávám se , pane Medku, že jste sezapletl též se zločinným zednářksým bratrstvem. Jako Schvarcenberg, Havel a další.... Dej vám Pán Bůh milosrdenství a rozjasnění mysli...

Alena1. 11.1.2009 10:21

Re: Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

Což takhle být trochu konkrétnější: snad nemyslíš tím poctivým člověkem Čunka?

Luděk 11.1.2009 10:27

Re: Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

co furt máte proti čunkovi? kdyby měli z politiky odejít lidé, kteří nakradli a to od  toho co nejvíc nakradl až po toho co nejmíň (protože možná na to měl míň času), tak budou po jednom odcházet všichni a čunek odejde někde v poslední vlně... nebo mu vyčítáte, že se neumí tak dobře pohybovat v politice? samozřejmě, všichni poslanci, co tam sedí, se umí pohybovat lépe, protože ti nakradli 100x více než čunek (pokud čunek vůbec něco) a o těch se neví, protože to mají zmáknuté, umí v tom chodit, proč? protože jsou z prahy, kdo není z prahy a je nedejbože z moravy, tak si ho ti pražáci rozeberou a nepustí mezi sebe... česku vládnou pražáci a nikdo jiný..., kdokoli tam příjde z jinama, už má zle a nenajde k sobě "kamarády" a ti pražští kamarádi, to jsou takoví ti konexoví, co pomáhají zametat pod koberec,protože oni to mají za něco, že?... Schválně...odkud jste Aleno?

Prokop Bohm 11.1.2009 10:46

Re: Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

Jest;o se svu, mazorem souhlasite, tak se jdete bodnout... Nebudeme preci mezi sebou trpeti swine, jen protoze jsou nejmensi. To pro pana krale nemyslite snad vazne.!!

Luděk 11.1.2009 11:03

Re: Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

To pro pána myslím vážně, protože, kdyby jste tam netrpěl "swině", tak tam buď nebude nikdo, nebo vy se odstěhujete z planety (nebo se bodnete)

bene 11.1.2009 12:12

Re: Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

Ruda Sona?

Luděk 11.1.2009 10:12

!

Jdi do prdele Medku! Ostudou jsou cikáni a klidně si je všechny nastěhuj do bytu!

Alena1. 11.1.2009 10:15

Re: !

Možný tu nedochází, že i ti cikáni jsou Češi!

Luděk 11.1.2009 10:22

Re: !

Tomu nerozumím, Vietnamka přijde do obchodu, krásnou spisovnou češtinou sdělí paní prodavačce co si přeje a po ní příjde Cikánka a česky neumí ani slovo, jen huláká jakýsi zmaty a ona je češka a ta vietnamka vietnamka... Ono to tak bohužel bude, ale opakuji bohužel..

Alena1. 11.1.2009 10:26

Re: !

Generalizování nepřinese vůbec nic - existuje spousta cikánů, jejichž jediným jazykem je čestina. U Vietnamců si s tím zatím nejsem tak jistá.

Luděk 11.1.2009 10:29

Re: !

to jste mě pobavila... vietnamci jsou snaživí lidé, žijí tady jednu generaci a ta nová už mluví plynule krásně česky a chodí na vysoké školy, o cikánech a jejich bůhví jaké generaci (sté?) se bavuit raději nebudu...

jupo 11.1.2009 12:21

Re: !

Po válce bylo v dnešní ČR 486 cikánů. Cikáni nejsou češi, ani se za takové nepočítají. Jsou to cikáni ze Slovenska. Říct o cikánovi, že je čech,  je národnostní urážka. Jestli to jsou češi, tak na co jsme tady měli tu ... Džamilu, která se na ně specializovala a pořád přemýšlela, jak jim nacpat peníze, o které by obrala čechy.

Rejpal 11.1.2009 10:11

Překonaná veličina.

Tak takoví jak pan Medek nestavěli na tom co bylo dobré, ale pouze prodali Česko strýčku Samovi. A za to si hráli na dvorečku na Hrádečku.

Co měli - vyčítat komunistům omezenost osobních svobod a nesvobodu v cestování. Na druhé straně se měli tvrdě postavit proti rozkradení společného majetku tzv. privatizací. Pokud chtěli do Evropy, měli umožnit svobodný rozvoj podnikání a jen po kapkách a do 51% pouštět akcie státních podniků. Dnes jako společnost máme ovno a vše musíme vydřít na daních.

Neexistuje efektívní kontrola a tak se vesele tunelují rozpočty korupčními zakazkami a jsou tu snahy i tunelovat zdravotnický i důchodový systém. A to že je dnes společnost jen o pěnězích a podrazech je i Vaše dílo pane Medku.Rv

Jarda.labe 11.1.2009 10:43

Re: Překonaná veličina.

Naprostý souhlas se vším.

Thutmose 11.1.2009 11:43

Re: Překonaná veličina.

I já s Vámi musím souhlasit. Tohle už je pomalu hlas ze záhrobí, ale zní pořád stejně.

Midori 11.1.2009 22:41

Re: Překonaná veličina.

R^

Kill Bill 11.1.2009 10:08

Největší ostudou české společnosti

je neobjektivní volební systém a tolerance zločinecké org. KSČM.


Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...