Úterý 11. května 2021svátek má Svatava 14 °C skoro jasno, občasné bouřky Předplatné LN

Diskuse k článku

Největší ostuda české společnosti? Čunek

Co Klaus sám nevymyslí, to pro něj není důležité, komentuje hlavu státu bývalý hradní kancléř Ivan Medek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Verdas 11.1.2009 12:46

Povedlo se!

 Vytočit diskutující. Tady v ČR je tolik nutných věcí řešit a neřeší se. Blbnou lidi s  Medkem.Ten ,byl a je za vodou.Byl mimo republiku a nežil v reálu a nežije znova! Občané i národ je mu ukradený.Názor, dnes vyprávět může každý jedinec.Zbytečně tomu věnujete energii.Jak kladně-tak záporně.Manipulování, jak zapomenout na součastnost.Je to jen pro pisálky na netu!Ulevte si!Nic jiného neumíte.Medka ,Váš názor nezajímá.;-D

DEDEK 11.1.2009 12:43

TYTO ROZHOVORY.....

taky jedna z variant JAK UDĚLAT Z OBČANŮ ÚPLNÉ  HLUPÁKY!!!! Také Vy pane MEDKU BY JSTE SE MĚL STYDĚ!!!

Bob 11.1.2009 12:41

Medek v posteli

Takže s názorem okolo Čunka souhlasím. Pan Medek je však člověkam minulosti. Protiřečí si v otázkách referenda a veřejného mínění. V podání pana Medka je každý politik s jiným názorem než je ten jeho přinejlepším hlupák ale spíše to ani není politik. Tady bych poukázal na jeho neschopnost vnímat jiný názor jako prostý konkurenční boj. Pro neustálou kritiku všch kolem se rozhovor postupně stává nečitelným a bezpředmětným. Nesouhlasím s jeho viděním ČSSD - fakta jsou vutržené z kontextu a proto je v rozporu s realitou.

bobo dronte 11.1.2009 12:37

Re: Referendum

Valná většina toho vašeho "lidu", má IQ průměrné, tdy zcela dostačující k životu, jinak by nebyli průměrem, tedy tím, čemu se taky  říkává "sůl země".  Referendum je, mimo jiné způsob, jak se poradit. V takovém Ohiu, například, jsou schopni mít i 200 referend ročně. A žijou. Váš názor na radar a králíkárny komentovat nebudu, právě takové názory bývají referendem rozmělněny. Referendum může dopadnout volbou hlouposti, ale v takovém případě jsou za ni lidé zodpovědni a povinni ji napravit, ne ji svádět na "neschopné politiky". To je velké plus referenda.

velpa 11.1.2009 12:36

Re: Referendum

Maure,velice s vámi souhlasím.Totéž si myslím o referendu,LS,EU i já,jen bych to nedokázal tak logicky napsat  a zdůvodnit.Opravdu,velice dobře a jasně napsáno.Děkuji.R^

velpa 11.1.2009 12:31

Re: Medek se šeredně mýlí

Myslím,že bychom měli brát ohled na pana Medka-na jeho věk. Otázkou je,proč novinářští šmokové dělají takové rozhovory se starými nemocnými lidmi.

Vrba 11.1.2009 12:29

Re: Fosilie

Neznámá Urbanová si po 5 letech vzpomněla na úplatek a advokáty ji v také obyčejné ptákovině dělali dvva bývalí ministři spravedlosti Novák a Kalvoda, zajímavý servis pr "banální" případ.

mj 11.1.2009 12:28

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

Přesně. Jsou to natolik složité otázky, že je nesmysl je dávat k posouzení veřejnosti. Kdo zhodnotí všechna rizika spojená s radarem, když je většina věcí tajná a tajná být musí, kdo si přečte LS a zhodnotí, jakým přínosem pro unii bude? Politici jsou za tohle placení, mají to prostudovat, zvážit pro a proti a rozhodnout, tzn. vzít na sebe také zodpovědnost. Referendem se chtějí právě jenom zbavit zodpovědnosti.

Vrba 11.1.2009 12:24

Re: Referendum

Pozvat cizí vojsko do naší země je jak postavit káríkárnu? To máte fakt IQ pod 100.

Vrba 11.1.2009 12:22

Re: medek

Kdo asi vytvořil ty stovky miliard majetku, které se rozkradly v privatizačních vlnách - asi Masaryk v l. republice nebo císař pán? Pan Medek kdesi jen pindal a kritizoval.

jupo 11.1.2009 12:21

Re: !

Po válce bylo v dnešní ČR 486 cikánů. Cikáni nejsou češi, ani se za takové nepočítají. Jsou to cikáni ze Slovenska. Říct o cikánovi, že je čech,  je národnostní urážka. Jestli to jsou češi, tak na co jsme tady měli tu ... Džamilu, která se na ně specializovala a pořád přemýšlela, jak jim nacpat peníze, o které by obrala čechy.

Vilma 11.1.2009 12:20

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

Je směšné, že lidé požadují referendum k věcem, kterým prostě nerozumí.

Od Pepy v hospodě zaslechli, že LS je špatná a že radar jako ne, mno tak v referendu daj ne, protože Pepa to říkal ... stejně tak i ano. A tak to chodí. A kdo říká, že vláda není ochotná pořádně lidi informovat, tak je to blbost. Informací je dost, ale lidé jsou z naturelu líní a proč by si někde něco hledali nebo dokonce četli. Oni potřebují toho Pepu, co jim řekne, jestli ano, nebo ne. Jenomže, k čemu pak to referendum, že ..

bene 11.1.2009 12:15

Re: Největší ostudou české společnosti

ublizuji nam tim ze tu mezi nami jsou.to co tu je ted je dusledkem 40 let vlady rude luzy!!!!!jasne lahvac za 2 kc a jistoty,prestige a v patek na chatu.....

Maur 11.1.2009 12:13

Referendum

Mně kdysi vysvětloval jeden lékař, že asi 70 - 80 % lidu jest inteligencí podměrečná. Je to prý fakt, se kterým nelze nic moc dělat. (Ostatně, i diskuse zde tomu částečně nasvědčuje. A já sám, abych se nevyvyšoval, mohu mezi ty podměrenčné klidně patřit.) Referendum se většinou požaduje, když je dost jisté, že lid rozhodne tak, jak si nějaká strana přeje. A nebo je naopak (třeba stejnou stranou) odmítáno, když se ona strana bojí, že lid rozhodne tak, jak si ona nepřeje. Typický příklad: LS. Referendum jest většinou zamítáno, neb existuje dost velká pravděpodobnost, že lidé (nejen v ČR) by řekli: ne!  Je to těžké: K radaru říkám: nikoli! Kvůli jedné kouli v Brdech a pár desítkám Amíků to referendování nemá smysl. Je to něco podobného, jako kdybychom požadovali obecní referendum, zda si má paní Svobodová postavit na svém pozemku králíkárnu nebo pan Novák připevnit anténu na střechu svého domku. Referendum k LS: no, asi by být mělo resp. mělo by být referendum o tom, zda si Evropané přejí unijní stát či nikoli. Kam má EU směřovat. Zda se má postupně měnit ve Spojené státy evropské nebo zda má jít o jednu z mnoha nadnárodních (mezinárodních) organizací suverénních, samostatných států. Mnozí politici referendum odmítají, neboť... Opět jde o ta koryta, o armádu úředníků v Bruselu a jinde. Jen si vezměme (bez ironie), kolik z nás, Evropadnů, je na EU dnes životně závislých (přímo či nepřímo) svojí profesí. Od výrobců a dodavatelů šanonů a kancelářských svorek, přes auditory unijních programů až po asistenty poslanců a poslance samé.

Lincoln 11.1.2009 12:12

Re: pan medek

Vodicka....hezky jsi to napsal !!R^

bene 11.1.2009 12:12

Re: Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

Ruda Sona?

nemo 11.1.2009 12:10

Re: HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

A občané nejsou blbí? To jsi chtěl říct?

Lípa 11.1.2009 11:57

Re: Největší ostudou české společnosti

Toť velká škoda, protože s vámi komunikovat přináší velkou srandu, a asi nejen komunistům!Fakt nepřestávejte komunikovat, byla by to velký škoda, hlavně pro milovníky humoru!:-D

leaf 11.1.2009 11:54

Medek se šeredně mýlí

Už jenom to, že si vybral Čunka jako měřítko ostudy, diskvalifikuje jeho ostatní názory. Bohužel mýlí se zas, jak se kdysi mýlili s Kreiskym. ČSL s Kalouskema Severou, Kasalem aj. to není ČSL msgr. Šrámka, ale Plojharova, která by se spojila i s komunisty, aby byla vždy u koryta, což Kalousek názorně předvedl v r. 2006.

Bohužel připojil se tak k hysterickému davu, který prodejní novináři zblbli natolik, že nevidí která bije a komu to všechno slouží. Jenom doufám, že si to aspoň uvědomí lidovci sami.  Kalousek a spol tuto stranu vedou cílevědomě k nevolitelnosti.

Thutmose 11.1.2009 11:43

Re: Překonaná veličina.

I já s Vámi musím souhlasit. Tohle už je pomalu hlas ze záhrobí, ale zní pořád stejně.

Patrik 11.1.2009 11:37

Re: ONO SE NESTRHÁVÁ Z PLATU ?

Přesně tak. Taky jsem měl dojem, že pan Medek vůbec netuší, že lidé platí nemalé zdravotní pojištění.

Lincoln 11.1.2009 11:33

zakladem je umet veci pojmenovat.............!!!..........

 a tedy  : ...pan Cunek je ostudou nasi spolecnosti !!!, ....spolecnosti ktera mu umoznila dostat se az do vlady. Pan Cunek je politikar..nikoliv politik.!!

nn 11.1.2009 11:31

Re: Po delší době

A vzpomínám .... Spojené státy evropské, včera utopie, dnes

touha milionů, zítra skutečnost. Spojené státy evropské zname-nají Evropu bez ....../to byla SE a zabitej čas/

Tosnadne 11.1.2009 11:25

HLAVNĚ NE REFERENDUM, ŽE PANE MEDKU ?

"Referendum lze dělat zcela výjimečně pouze o otázkách, o kterých společnost něco konkrétně ví." Hlavně ne referendum o radaru a hlavně ne o Lisabonské smlouvě. Občané jsou úplně blbí a ničemu nerozumí a mohlo by se stát, že by obojí odmítli. Sbohem demokracie! >-

Pagan 11.1.2009 11:21

ostuda české společnosti:Medek

Co jiného čekat od pravdoláskového havlopicha,který byl na výplatní listině CIA.než že se samozřejmě poveze na módní vlně -honu na čuníka;-€

spiderman 11.1.2009 11:16

Zpátečnictví je nevděčná ideologie

pane Medku, a to v kterékoliv době. Vybral jste si ji sám a sám se s tím musíte vyrovnat...:-(

Luděk 11.1.2009 11:03

Re: Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

To pro pána myslím vážně, protože, kdyby jste tam netrpěl "swině", tak tam buď nebude nikdo, nebo vy se odstěhujete z planety (nebo se bodnete)

televizní divák 11.1.2009 10:54

Re: jednostranný

Reálný kapitalismus systémově vytváří nezaměstnané, chudé, prostitutky a bezdomovce. Lidé ohrožení chudobou : ČR 6%, Německo 11%, USA 18%. 

Neviditelná ruka trhu (spekulativní kapitál) často devastuje mezilidské vztahy .Zvyšuje se potřeba policistů, soudců a nových věznic.

Konec světového liberálního kapitalismu v březnu 2008 - dvě velké, zahraniční, krachující banky byly zachráněny znárodněním.

EU usiluje o solidární společnost (viz Evropská sociální charta) a vychází z reálné ekonomické situace. Bohatší jsou přesto mnohdy zvýhodňováni.

Prokop Bohm 11.1.2009 10:46

Re: Poctivý člověk ostudou? Lotr hrdinou? To snad ne.

Jest;o se svu, mazorem souhlasite, tak se jdete bodnout... Nebudeme preci mezi sebou trpeti swine, jen protoze jsou nejmensi. To pro pana krale nemyslite snad vazne.!!

Jarda.labe 11.1.2009 10:43

Re: Překonaná veličina.

Naprostý souhlas se vším.


Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...