Pátek 7. května 2021svátek má Stanislav 11 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Největší ostuda české společnosti? Čunek

Co Klaus sám nevymyslí, to pro něj není důležité, komentuje hlavu státu bývalý hradní kancléř Ivan Medek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
mop 11.1.2009 1:13

Re: Ty hazle proklaty

Srábku, schováváš se na nick. Dej tam své jméno a foto ať víme s kým máme tu čest. Zasloužil bys pár let v uranovém dole. Ty si ani nedovedeš představit jaké to je. Čumíš v tv na fotbal, chlastáš pivo a v hospodě nadáváš a to je tak všechno. Chléb a hry, a u tebe k tomu hloupé a silácké řeči. Jdi se léčit.

Martin 11.1.2009 1:06

no jestli dobre vidim, tak vsemu rozumi a vsechno zna

zrovna pan medek a mel by ridit zemekouli protoze vsichni kolem jsou blbci

mop 11.1.2009 1:03

Re: úroveň

Mi je zase trochu líto za tyhle názory. Já osobně, a to mi je teprve 20 si myslím, že takových gentleman jako byl pan Havel, pan Medek, jako je pan Schwarzenberg by česká politika potřebovala mnohem víc. Vždy když čtu názory pana Medka, tak je mi jasné, že neměl lehký život a že to je velmi moudrý člověk, kterých je všude na světě po čertech málo, což je velika škoda. A k té závisti vám řeknu, že bohužel taková česká společnost je, pravdou je, že když jsem cestoval po Evropě, tak jsem se s ničím podobným nesetkal. Na "západě" jsou úplně jiní lídé, ale já doufám, že česká společnost se časem změní. A také doufám, že česká společnost nezmění Evropu.

mop 11.1.2009 0:58

Re: Ještě, že máme pana Medka.

Skoro škoda komentovat tyto názory...

Vašek 11.1.2009 0:42

Jak je to s tím Čunkem

Pan Medek si strašně stěžuje na Čunka, ale Čunek je symptom, ne příčina. Pan Medek zapomněl záhadnou aféru "Bartončík", která totálně zdeformovala český politický vývoj. Kdo byli aktéři, co sledovali, kde byla pravda, nevíme nic, ticho po pěšině. Sveřepost prostých lidovců, se kterou obhajují Čunka, je srozumitelná pouze v této souvislosti. Čunek je v očích těchto prostých lidovců nový Bartončík, tentokrát ale oni nepřipustí další nespravedlnost. Je Čunek hoden této podpory? To je otázka pro jiné fórum.

Myslím si, že závažnější otázka je, proč je pan Medek tak fascinován Čunkem a proč se účastní této štvanice. Těch ostud od roku 1989 byla a je celá řada, proč je Čunek v jeho očích tak mimořádně důležitý? Mohl by to nám, prostým pozorovatelům politické scény, vysvětlit? 

františek 11.1.2009 0:42

Re: úroveň

vážený pane vrána, pokud jste četl pozorně můj příspěvek, tak jsem nikde nenapsal, že házím všechny do jednoho pytle. jen do jednoho pytle házím lidi jako pan (í) kvik a spol. a už vůbec netvrdím, že jinde je to jinak. jen dávám ivanovi za pravdu v náhledu na některé věci, které dokázal velmi trefně pojmenovat. a jsem zrovna tak jako on bezmocný vůči takovým lidem jako kvik. protože neumím být tak hrubý a sprostý ve vyjadřování a nejen v něm. víte, ona pokora a úcta k jinému se nedá naučit, ta je vrozená. povětšinou. co se dá naučit jen v rodině, je upřímnost a nepodrážet druhému nohy, což ve většině českých rodin bohužel nefunguje, neboť se všichni ženou za mamonem a to hned. nám se ženou a třemi dětmi trvalo více jak 20 let úpěnlivého spoření a nerozhazování, na což právě pan medek upozorňuje, dosáhnout toho, že jsme tam, kde jsme nyní. ale v čechách to musí být hned a pokud možno už včera. a to společnost ničí a hubí. a nejen jí, ale i vztahy mezi lidmi a to nemluvě o vztazích v rodinách, o tom mluví pan medek. poznámky o zubech (mimochodem falešných) a podobně mi připadají dost nechutné. doufám, že jsem to uvedl nyní na správnou míru. víte, já teď hodně pracuji v čechách a v bývalé ndr, navíc moje maminka ještě žije, je jí 90 a kousek, takže jsem v čechách velmi často a vím, co se děje ve zdravotnictví, péči o starší lidi atd., takže toto mi nemusí nikdo vykládat. jsme na tom podstaně lépěji než oni, ale pokud si pamatuji, pořád se hovořilo, jak jsme skvělí. ale ono to tak není, nejsme skvělí. jsme jako všichni ostatní se svými chybami.

zdraví

františek rudl

Vodák 11.1.2009 0:34

Re: úroveň

Pane Vrána, nevím kde vidíte zaslepenost a nenávist. Nepíši to vůbec s radostí , ale František celkem přesně popsal i můj dojem z dizkuze. Vím, že to není reprezentativní vzorek, souhlasím s Vámi, že v Čechách žijí stejní lidé jako jinde,  ale jinde neprošli 40 lety komunizmu. A věřte, že když se vrátíte od někud po delší době, necítíte se u nás nejlépe. Asi je to otázka času, ale momentálně skutečně  moc nemáme na co být pyšní a myslím, že je to  potřeba si přiznat. Bohužel.

THX 11.1.2009 0:29

Re: úroveň

souhlas

Datel 11.1.2009 0:27

Re: A videls lesy stozaru pro vysoke napeti na Vysocine?

Určitě rozhodne lépe než nějaký zelený byrokrat v Bruselu (viz Kohn Bendit, Horáček atd.). Už musí v EU přiznat, že úplný zákaz výroby el. energie z jádra je blbost, stejně jak velká výroba biopaliv - je to drahé, obrovské dotace, v zájmu zisku zničení dalších pralesů a nárust hladu v rozvojovém světě - biopliv se tam nenaž..r.ou. Ekologická elektřina je záležitost spíše výzkumu, budoucnosti ,okrajová - několik procent potřeby. Přitom levnější klasické elektřiny je nadbytek. Větší pi..t o..mci než zelení v Bruselu nejsou.

Jan Vrana 11.1.2009 0:07

Re: úroveň

Pane, pisete sice slusne a zdvorile, ale jste zaslepeny nenavisti stejne jako ten kvik, jen se umite lepe pretvarovat. V Cechach ziji stejni lide jako vsude jinde, samozrejme ucastnici teto diskuze nejsou reprezentativni vzorek. Pokud mate cely narod za blbce, nejste prislusnikem opravdove elity a je lepe, kdyz zustanete "v eu", jak vtipne podotykate. Pana Medka mam rad a chapu jeho bezmocnost, navic mu nahravala temata Renata Kalenska.

Jan Vrana 10.1.2009 23:56

Re: Ale ale

Pane Anonymni Prispevku, to snad nemyslite vazne. Vy snad posledni dva roky zijete na Marsu nebo jste sam čunek. Pan Cunek se nedostal mezi elitu, nybrz mezi treti garnituru porevolucnich politiku, kde se to jiz hemzi velmi obskurnimi typy. Presto nad nimi vyrazne vynika v nestoudnosti a bohorovnosti. Nema slusnost k zenam, vlastni rodine a konec koncu ani sam k sobe.

františek 10.1.2009 23:45

úroveň

tak po přečtení všech příspěvků je mi z toho na nic. přesně to, co pan medek kritizuje. závist, neschopnost, čecháčkovství a hlavně zbabělost. ivana znám velmi dlouho a když tu čtu tu "kritiku" na něj, tak je to tak ubohé, že to bolí. víte, jaký měl plat v hlasu ameriky? víte, kolik měl v rakousku zaměstnání, aby uživil sebe a svou ženu uživil? víte, že jeho žena učila po rodinách a posléze v hudební škole hru na klavír, aby přežili? pane bože, to je ubohost a je mi za ty hlupáky typu kvik hanba. o úctě nevědí nic. a to můj děda zakládal s otcem ivana čs.legie v rusku. ti by se divili, jaká generace lidí se dokázala narodit v čechách.  kviku, víte něco vůbec o cti a pokoře? vy ani nevíte, co to je. bohužel v této diskuzi se potvrzuje na 100% o čem pan medek hovořil. a má pravdu. a poznámka na okraj. ani havel, ani pan medek nemohli naprosto nic dělat, pokud si všichni pamatujete, tak klaus se snažil jakoukoliv pravomoc pana prezidenta omezit. nepamatujete? je těžko toto od vás požadovat, evidentně  nevíte, která bije a na co medek apeluje. opravdu je to zřetelně na vás a vám podobným moc. jsem komunistům v podstatě vděčen, že mne v roce 81 v akci asanace vyhnali sice jen se třemi kufry ale alespoň jsem teď volný a svobodný bez vašich závistivých výpadů a nechutností. z eu zdraví fr>-:-)VV

Jiří 10.1.2009 23:42

Re: Velmi se mýlíte.

Kvik je reprezentant lůzy,jehož život je zcela bezcenný a on to ví,proto tolik nenávisti k starému muži, jehož názory jsou zajímavé,ať s ním člověk souhlasí,či nikoliv.

K přání o bolestivé smrti je možno dodat jen tolik,že taková přání se někdy splní,ale tomu,kdo je vyřkl.

holka 10.1.2009 23:36

Re: pan Medek má dobrý chrup a pravdu 100%-tně

pisatel by měl na svůj chrup také více dbát, asi si sebe moc neváží

holka 10.1.2009 23:34

Re: A videls lesy stozaru pro vysoke napeti na Vysocine?

...tak to mi promiň, ty vrtule ale fakt vyrábějí ekologickou elektřinu, ale i jaderná může být ekologická, když bude kvalitní technologie a poctivě vybudovaná( a ne okrádaná na baráky kdekterého chmatáka!) včetně úložišť....a výzkumu, jak dál zpracovat odpad...jenže....malý český člověk vše posoudí sám a nejchytřeji rozhodne :-/;-(

cizinče 10.1.2009 23:28

Re: Hodny, chytry, ale...

cizinče, nenašinče:

pan Medek je idealista, ale měl na mysli spíše duchovno a morálku, kteréžto převálcoval konzum a závist :-)))

právě!!! 10.1.2009 23:25

Re: Jistěže je,

blbost, pan Březina je rozhodně někdo jiný než pan Čunek, zamyslete se nad ním trochu !

právě!!! 10.1.2009 23:23

Re: Ale ale

pan Čunek má vskutku hroší kúži a chtivost po majetku a MOCI, navíc je intrikář

baník 10.1.2009 23:09

Re: výborný článek

Co to meleš, ty bambulo?

Vodička-sapér 10.1.2009 23:00

Re: A videls lesy stozaru pro vysoke napeti na Vysocine?

Nejlepší bude, když  si Marki? nasadí běžky a někam uteče, vypadá to, tady by mohl přijít k úrazu  elektrickým  proudem!, že.

mmf 10.1.2009 22:58

Pane Medku , musí Vám být velmi , velmi smutno

Konečné vyvrcholení Vaší pracovní kariéry za určitých předpokladů ( kdybyste nesloužil Veškrnovi ) mohlo být klidné , úspěšné a pohodové . Líbí se mi , že alespoň zakrytě přiznáváte , že český národ byl donucen pár desítkami idi/otů , kteří  se vnutili do čela státu po hadráku OPĚT ODEPSAT DVACET LET SVÉHO ŽIVOTA  A TO JEN V PRVÉ FÁZI . Z cílů , pokud v něco pan Medek doufal , se vlastně nenaplnilo vůbec nic .

Pořád tu vládnou komouši a estébáci a na čele státu jsou doslova zločinci . Rád bych slyšel komentář pana Medka k filmu Občan Havel - asi bych se dobře bavil ....

baník 10.1.2009 22:53

Re: Asi už neví, o čem mluví

Jenom jsi ho nepochopil.

Thutmose 10.1.2009 22:51

Ivan Medek měl článek v MF,

který byl úplně jiný, než tenhle. Tam na stará kolena prozřel, když si stěžoval, že se nedostane ven přes pár schodů, nikdo z jeho 7 vnuků mu nepomůže ? Tam se přiznal, že se mýlili a že to, co tady je, si nepřáli, tedy ti co dělali Listopad.   Všechno se to zvrhlo někam jinam a Medkovi přeji, aby na konci života pochopil, jak se šeredně zmýlil. Musí to být pro něj pořádná rána, když si uvědomí jakou společnost to nastartovali. Sám si přál, že do rakve si vezme pyžamo a ta doba už asi bzry přijde.

anonymní příspěvek 10.1.2009 22:36

Ale ale

Co pan Čunek spáchal? Nikým nezván, pouze demokraticky zvolen, se dostal mezi tzv. elitu. Když mu bylo naznačeno, že má odejít - neposlechl. To se neodpouští. Vzhledem k síle mediální kampaně reaguje ještě docela dobře. Jiný by se už dávno položil.

Vodička-sapér 10.1.2009 22:33

Re: pan medek

Já taky.  pamatuji si jak se postavil  V. Havlovi, ikdyž  potom jako jeho  kancléř skončil. Když se totiž prezident oženil, tak sI zkusili zvýšit  pravmoce  prez. úřadu ii na Dášu. Jenže u pana  Medka  narazili. Pan Medek  je znalcem  a  má rád hudbu. Pukud  jde o zdravotnické poplatky, bohužel, , jak má výborný hudební luuch, tak   nerozpoznal, že ty  třicetikorunové akordy jsou předehrou k priv. celého českého zdravotnictví, z  čehož má většinallidí oprávněný strach..Přeji mu, aby se nyní dokázal oprostit  myšlenek  na Čunka a poslouchall radějinějakou klasiku, četbu denního  tisku mu nedoporučujii.

oa 10.1.2009 22:26

Re: Jistěže je,

volte čssd v případě že bude březina a kalousek a parta z prahy to je severa svoboda parkanová a spol kolem medka  jsou to ods

Jarmila 10.1.2009 22:01

Re: Československá televize 29.listopad 1989,

pane Niky,

a Vi ste vistudoval VUML?

Vrba 10.1.2009 21:51

Re: Ještě, že máme pana Medka.

Zapomněl jste ještě na pana Havla a pana Schwarzenberka. Hlavně aby se už do ničeho nepletli.

Vrba 10.1.2009 21:46

Re: A videls lesy stozaru pro vysoke napeti na Vysocine?

Ty slaboduchý cizinče Marki, ty větrné elektrárny neulehčují přírodě, ale především Tvé kapse. Elektřina z nich se musí povinně odvádět do sítě za silně dotovanou cenu - oproti energii z jádra je až 10 x dražší (z tepel. el. min. 2x). Pro provozovatele těchto monster by se vyplatilo, aby vrtule roztáčely elektřinou a ještě by se jim to vyplatilo. To je smůla, že nám komouši postavili Dukovany a většinu Temelín, mohli jsme si točit ty zelený genie vrtulkami. Zalez a neraď Čechům.

anous 10.1.2009 21:39

Velmi vtipne a moudre od p. Medka

Dekujeme za pekny rozhovor,  velmi trefne a koupili jsme si to i na papire, obdivujeme tez, jak se nechal fotit v jeho zdravotnim stavu-fotky jsou velmi citlive a vubec nemame pocit, ze je nemocny, jak asi je!


Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...