Úterý 26. ledna 2021svátek má Zora -3 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Nejvytíženější stanicí je I. P. Pavlova

Před měsícem se v Praze uskutečnil dopravní průzkum, který monitoroval pohyb lidí v pražském metru. Z prvních výsledků vyplývá, že nejvytíženější stanicí metra je I. P. Pavlova na trase C, kterou denně projde přes 118.000 cestujících. Metro denně přepraví téměř 1,2 milionu lidí, průměrná vzdálenost, kterou cestující urazí, je 6,4 kilometru. Na cestě pasažéři stráví v průměru 16 minut.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
AHA 13.12.2008 14:45

UZ DOST KLAUSE

Václav Klaus na Hradě  to je neuvěřitelná směs intrik, pokrytectví a narcismu, kterou tento arogantní neúspěšný vládce z post-bolševického období představuje.

čtenář 14.12.2008 11:38

Re: UZ DOST KLAUSE

Však taky kvůli němu je I.P. Pavlova tou nejvytíženější stanicí. :-D

kodl 13.12.2008 10:55

Zločinci

přečtěte si jak zločinci z magistrátu Prahu likvidují . To je po-lití. A jede tam docela ostrá diskuse.   

http://www.globalpress.cz/na-vlnach-am/marie-chalupova-stara-praha-mizi-pred-ocima-d547.html?saved=1

Karel 13.12.2008 9:37

Pozvání

Dovoluji si Vás pozvat na nové stránky, zabývající se dráhami, přejezdy a haváriemi.

www.slahovystranky.wz.cz

Bidlo 13.12.2008 9:31

Připomeňme si život a dílo Velkého Ivana Petroviče Pavlova!

I. P. Pavlov 1849 - 1939 po svržení vlády nenáviděného cara, který poznání a vědě nepřál, po létech usilovné vědecké práce v sovětské laboratoři naučil psy, feny a psíky a fenky slintat, což do zde zmíněného velkého vědeckého vítězství sovětské vědy, byl u "přítele člověka" naprosto neznámý projev!!

PS ...... dnes nám psí slintání již připadá jako úplná samozřejmost, ale mějme vždy pokorně na mysli, že nebýt Ivana Petroviče, nebylo by tomu tak!!Rv;-D  

čtenář 13.12.2008 9:21

Nejvytíženější stanicí je I. P. Pavlova

To je jenom podmíněnej reflex.

Kanuk 13.12.2008 2:01

Možný závěr

Velkou část cestujících Metrem tvoří studenti VŠ. Na IP Pavlova jezdí studenti MFF přímo, studenti techniky na Karlově nám. přesedají na tramvaj. Podobně na Dejvické.

Hugo aka Certik Bertik 12.12.2008 23:55

Uz zase skacu pres kaluze...

USA: Doslovný překlad ze stránky CBS2chicago.com:

Hollywood je přeplněn židovskými celebritami, o některých se to ví, o jiných ne. Za každým hrdým Židem hlásícím se ke svému židovství, jako Adam Sandler nebo Jon Stewart, jsou další, do kterých byste to neřekli, jako Rachel Bilson nebo Harrison Ford. Zde jsou obrázky některých nejznámějších židovských hvězd ve filmu a v hudbě. Seznam připraven podle Jewish United Fund (juf.org).

(Klikněte si na odkaz)

Zdroj: http://cbs2chicago.com/slideshows/jewish.celebrities.hollywo...

Klasifikace: kuriozity,kultura

Hugo aka Certik Bertik 12.12.2008 22:56

Uz zase napadaji nevinne.POMOOOOOOOOOC!!!!!

http://cbs2chicago.com/slideshows/jewish.celebrities.hollywood.20.8798

text

Hugo aka Certik Bertik 12.12.2008 23:20

Re: Uz zase napadaji nevinne.POMOOOOOOOOOC!!!!!

Mazou to velmi rychle:

Hollywood is chock full of Jewish celebrities, although some fly under the radar more than others. For every proud and outspoken Jewish star like Adam Sandler or Jon Stewart, there's someone that you might not realize is Jewish, like Rachel Bilson or Harrison Ford. Here's a slideshow of some of the biggest Jewish stars in movies and music, according to the Jewish United Fund (juf.org).

Hugo aka Certik Bertik 12.12.2008 23:56

Re: Uz zase napadaji nevinne.POMOOOOOOOOOC!!!!!

USA: Doslovný překlad ze stránky CBS2chicago.com:

Hollywood je přeplněn židovskými celebritami, o některých se to ví, o jiných ne. Za každým hrdým Židem hlásícím se ke svému židovství, jako Adam Sandler nebo Jon Stewart, jsou další, do kterých byste to neřekli, jako Rachel Bilson nebo Harrison Ford. Zde jsou obrázky některých nejznámějších židovských hvězd ve filmu a v hudbě. Seznam připraven podle Jewish United Fund (juf.org).

(Klikněte si na odkaz)

Zdroj: http://cbs2chicago.com/slideshows/jewish.celebrities.hollywo...

Klasifikace: kuriozity,kultura

Bidlo 12.12.2008 21:12

Karel Bidlo odmítá výsledek průzkumu, protože DP hl. m.

neakceptoval do průzkumu též zařadit jím navrhované odposlechy cestující vešřejnosti a zaměstnanců metra zaměřené na projevy nesouhlasu s vedením DP hl. m. Prahy., města Prahy a Českého stá!!V osobě jmenovaného jde o velmi zkušeného pracovníka, pokud jde o záznamy výroků "neuvědomělých" spoluobčanů /viz příloha zde/!!;-D

Příloha:   Z ARCHIVU ÚSTECKÉ KRAJSKÉ SPRÁVY STB - ZE SPISU "BIDLO": Žadatel: vojín Karel Bidlo, nar. 1952 Věc: Přihláška do informátorské služby STB. Datum: 7. 11. 1971 "....... Chtěl bych poskytovat informace o mládencích ve vojenské službě nejen tzv. kontrášům i když jsem ještě na vojně, ale dnes bych chtěl poskytovat informace taky vám. Někteří neuvědomělí vojáci si se mnou chtěly vyřizovat účty pomocí najatých násilníků a když na to nesehnaly peníze, tak požadovaly alespoň abich dostal tzv. deku, což je porušením vojenského řádu! Nejsem žádný chudák paskřivec na těle i na duchu a nezplodil mně věčně ožralý syfilitik, níbrž můj soudruh otec je členem KSČ a pomocníkem SNB u nás v Ústí - Střekově. Moje mamka je známá žilinská komunistická aktivistka a ne špinavá smradlavá prostitutka, jak o ní hovoří někteří nepřátelé našeho socialistického zřýzení......" Ústí nad Labem, 26.3.2008 Předkládá: Mgr. Marta S. /počítačový přepis z Bidlova rukopisu je autentický - včetně gramatických chyb/.     

Občan 12.12.2008 20:52

Davide

jsi stále jen jeden pitomec, který v anonymitě zneužívá jiných přezdívek. Nemáš-li v palici více, jdi se raději spláchnout.   

pražan 12.12.2008 19:32

Metro

Metro je čím dál tím více vytížené a nezvládá. Jestli DP i po tomto průzkumu prodlouží intervaly, tak to jen dokreslí "povolanost" pana Dvořáka. 

Mirka 12.12.2008 19:00

zkreslena data

Hm, akorat zapomneli napsat, ze v dobe, kdy se ten vyzkum konal, byl zavrenej Vysehradskej tunel. Ja sama jsem ten den jela z Prazskyho povstani na I. P. Pavlova a zpatky, ackoliv normalne bych jela tramvaji po nabrezi... Rv

David 12.12.2008 18:01

Metro ....

... drahá hračka po nemyté socky, aby jezdily do zaměstnání předstírat práci (proto se to taky jmenuej zaměstnání a ne práce). Zrušit dotace - a pak se uvidí, kolik socek o tu drahou hračku bude mít zájem.

Bidlo 12.12.2008 18:14

Re: Metro ....

Jsi blb.

Bidlo Dlouhému Bidlo 13.12.2008 9:22

Re: Metro ....

....... byť je David blb, je platnějším členem lidské společnosti, než ty, který jsa blbem, stal ses ještě udavačem, Karle!!Rv;-D  Z ARCHIVU ÚSTECKÉ KRAJSKÉ SPRÁVY STB - ZE SPISU "BIDLO": Žadatel: vojín Karel Bidlo, nar. 1952 Věc: Přihláška do informátorské služby STB. Datum: 7. 11. 1971 "....... Chtěl bych poskytovat informace o mládencích ve vojenské službě nejen tzv. kontrášům i když jsem ještě na vojně, ale dnes bych chtěl poskytovat informace taky vám. Někteří neuvědomělí vojáci si se mnou chtěly vyřizovat účty pomocí najatých násilníků a když na to nesehnaly peníze, tak požadovaly alespoň abich dostal tzv. deku, což je porušením vojenského řádu! Nejsem žádný chudák paskřivec na těle i na duchu a nezplodil mně věčně ožralý syfilitik, níbrž můj soudruh otec je členem KSČ a pomocníkem SNB u nás v Ústí - Střekově. Moje mamka je známá žilinská komunistická aktivistka a ne špinavá smradlavá prostitutka, jak o ní hovoří někteří nepřátelé našeho socialistického zřýzení......" Ústí nad Labem, 26.3.2008 Předkládá: Mgr. Marta S. /počítačový přepis z Bidlova rukopisu je autentický - včetně gramatických chyb/.   

Sandokan 12.12.2008 19:49

Re: Metro ....

Tupče, když budou všichni používat auto, tak nikam nedojedeš. Ty musíš být obludný debil s modrou chorobou.


Poslali jste životopis a marně čekáte na reakci. Proč jiným odpovědí, ale vám ne

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jak žádají o práci bílé límečky a jak ty modré? Na koho nasazují personalisté robota? A proč se zájemcům o práci z...

Malý stěhovák pro rodinu. Měřili jsme, který kombík je ten nejlepší

Velký srovnávací test kombíků: Opel, Renault, Kia | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ve velkém testu jsme srovnali tři kompaktní kombíky, které mohou být alternativou populární octavie. Navíc nejsou tak...

Jak bude za času Vodnáře? Býci se dočkají lásky, dařit se bude Pannám

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Vládu na nebi si jednotlivá znamení zvěrokruhu předávají podle toho, jak do nich vstupuje Slunce, což bývá vždy kolem...