Sobota 28. listopadu 2020svátek má René 3 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku

Němcová: Policie se cpe na politickou půdu, lustrovat půl republiky nedovolím

Předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS) ostře vystoupila proti žádosti o detailní zmapování chodu dolní parlamentní komory. Policii viní z nekompetence a odmítá jí předat jakékoliv údaje, dokud nesdělí, k čemu je potřebuje. Ve dvou případech podle Němcové dokonce její kancelář požadovaná data nemůže mít.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Švarda 24.8.2013 16:47

Re: Paní knihovnice Němcová nedovolí?

Od vašeho diskusního vystoupení se moc změnilo. Paní Němcové zbylo to nezasloužené sebevědomí, ale funkci už opouští a protože asi bude lídrem pro předčasné volby, tak to dopadne špatně i pro její rodnou stranu.Jen opravuji předchozí diskuse, ona nebyla knihovnice, ale majitelka knihkupectví.

J. Švarda 24.8.2013 16:37

Re: Němcová je nejen totálně nevzdělaná, z čehož se

Pane Fermačka, dobrý postřeh a charakteristiks, nejenom M.Němcové. Proto taky ty konce ODS. Ona byla zjevné natěšená a dosud ty emoce nepřekonala.

J. Farmačka 7.8.2013 21:47

Němcová je nejen totálně nevzdělaná, z čehož se

rekrutuje většina jejích blábolů, ale zcela nesoudná vůči svým možnostem společenského uplatnění. Podle její teorie může být každá maturantka ze střední zemědělské premiérkou. Jde o typický duševně postižený modrý mozek, který je svým vstupem do politiky schopen nárokovat jakoukoliv funkci. ODS nikdy neměla v podstatě žádnou personální politiku. Od vstupu šlo výhradně jen o výši židle a množství peněz. Není náhodou, že její ,,ambiciozní" členové vždy dokázali podrazit svého lídra, kdykoliv vznikla uvnitř nějaká skupina separatistů, neukojených podle svých představ.

i. rasmonn 2.8.2013 17:55

sklerozní Němcová ,

nedovolí lustrovat zloděje?

K. Holub 2.8.2013 17:15

Holub komárů nelapá ...

natož Komárků!

J. Denemark 2.8.2013 16:52

Tvůj blábol se mne nijak nedotýká.)

J. Denemark 2.8.2013 16:51

...o obsahu ani nemluvě.)

M. Komárek 2.8.2013 16:26

Re: Němcová chce ukázat pravákům...

já vím, že se Slepičkou jste voliči stejné strany, přesto - nechtěl by ses od něj nějak začít odlišovat?

J. Feřtková 2.8.2013 15:47

Re: Němcová chce ukázat pravákům...

Vidím, že pro Vás je podstatná úderná a sebevědomá dikce, samotný obsah zase až tolik ne.

J. Denemark 2.8.2013 15:36

Němcová chce ukázat pravákům...

...že je rozhodný a odhodlaný leader. Včera, když skřehotala na ČT, mi jí bylo až líto. Její cancy a gesta mají podobný efekt, jako Nečasovy. Pšouknou a vyšumí.)

M. Komárek 2.8.2013 15:23

Hele nadholube

ty to zase rozsvítil ...

M. Bednařík 2.8.2013 15:18

Re: Z dikce paní Němcové je cítit

Chcete opravdu s vážnou tváří tvrdit, že jediná příčina proč např. zmetek Schneider provádí ve sněmovně své korupčnické kejkle a ještě si nacpává kapsy za svoji účast ve správních radách státních firem, mohu já jako volič, který jsem ho nevolil? Pak jste ovšem větší zoufalec, než si sám dovedete představit.

J. Denemark 2.8.2013 14:39

V případě, že bude mít povolení soudu, tak může.)

K. Holub 2.8.2013 13:59

MY NADLIDI, NADKRÁVY Z VELKOVÝKRMNY ...

nikdo nám nebude strkat svůj špinavej rypák do „našich” věcí! Kór ňákej polda, ten ať se de pos. rat!

Krásné léto.

J. Holič 2.8.2013 13:53

Re: Paní knihovnice Němcová nedovolí?

Je předsedkyní poslanecké sněmovny. Přemýšlíte o tom co píšete?

J. Frgalova 2.8.2013 13:17

Re: já bych to viděla takto

nemám nic proti domovní prohlídce ( resp. prohlídku parlamentu), ale ať ukáží soudní povolení. Takhle jak to chtějí udělat mi to připadá jakoby chtěli úkolovat poslance, aby jim připravili a doručili důkazní materiál. A to považuji za blbost, to si nemůžou dovolit k nikomu, tedy ani k poslancům..Ať si pro to přijdou se soudním příkazem, vyštrachají co potřebují a odejdou s materiálem, který se jim jeví jako důkaz, poslanci tam nejsou od toho aby jim to servírovali na zlatým tácu.A to jsem skutečně daleka poslancům stranit, vím, že tam jsou boží hovádka, která jaktěživ nic pořádného neudělala pro stát, jen brala peníze.Ale skutečně není možné fungovat systémem "účel světí prostředky", to bychom tu za chvíli měli komanče zpátky.

O. Schejbal 2.8.2013 12:46

Paní knihovnice Němcová nedovolí?

Co si ta ženská už o sobě myslí?

R. Buršík 2.8.2013 12:33

Re: Z dikce paní Němcové je cítit

už je tam dlouhoé jniíhoůvnice aq kezte jí to na mozek

S. Sedlák 2.8.2013 12:21

Re: Abych to shrnul

Pokud došlo prokazatelně ke korupci, tak nechť postupují dle zákona. Pokud nějaký ťulpas z ulice řekne, že jsi se dopustil korupčního jednání, tak to neznamená, že si kdejaký policajt může vtrhnout k tobě do baráku, aby tam našel nějaký důkaz.

J. Holič 2.8.2013 12:19

Re: Němcová je člověk, politik se správnými reelnými názory

Proč? Mě stačilo vám dokázat, že jste lhal a to jsem udělal. Podívejte se třeba na Pospíšila - o korupci uvnitř ODS nemluvil, ale pracoval tak, aby korupci omezoval a nebudil podezření, že je sám zkorumpovaný.

J. Holič 2.8.2013 12:08

Re: Ištvan vypadá, jako ve službách cizí mocnosti.

Já si myslím, že je umanutý právě proto, že ztratil půdu pod nohama a chce za každou cenu dokázat, že jeho monstrakce měla nějaký smysl a přitom neztratit tvář, že to celé vlastně bylo v plánu a že ho to nerozhodí.

J. Holič 2.8.2013 12:06

Re: Abych to shrnul

Kdo to kdy prokázal, když je to "prokazatelné"? Na základě čeho soudíte, že jsou záznamy do kauzy nezapojených poslanců "usvědčujícím důkazem"? Copak neměl Ištván důkazy už mít, když se rozhodl pro takový zatýkací tyjátr a zasáhl takto do politiky? Jak Němcová zneužila imunitu?

J. Holič 2.8.2013 12:02

Re: Vidím, že Němcová je jediným chlapem ve sněmovně... Dzp.

:-D

Myslím, že teď bojuje o to, aby její pozici nepřeválcoval Kuba a upřímně si myslím, že je Němcová mnohem lepší volba pro ODS než on. A to říkám i s ohledem na jeho příjmení, ke kterému jistý pochopitelný vztah mám...

J. Feřtková 2.8.2013 12:00

Re: já bych to viděla takto

Myslím, že kámen úrazu je v tom, že při podání vysvětlení může podávající dodat bezděčně i ty informace, na něž by při soudní prohlídce neměla policie nárok.

J. Holič 2.8.2013 12:00

Re: já bych to viděla takto

Také bych to tak viděl. Celé to působí tak, že když se ukázalo, že dosavadní vyšetřování bylo naprosté fiasko bez důkazů, je potřeba alespoň něco vyštrachat a v záznamech sněmovny se nějaký ten flíček najít musí. Když už nic jiného, tak se to prodá médiím, že třeba poslanec A řekl poslanci B, že poslnkyně C je hezčí, než jeho žena a už to pojede. Tohle je vysloveně trapné a neprofesionílní. Pokud má policie důkazy, tak prosím, pak jí ale soud dovolí prohlídku záznamů. Pokud je nemá, nemá co do politiky zasahovat.

V. Kusý 2.8.2013 11:50

Něco jste zaseli a teď nechcete sklízet ?

O. Malstoka 2.8.2013 11:44

Re: Z dikce paní Němcové je cítit

Přečtěte si ústavu!!!

R. Buršík 2.8.2013 11:38

ubi ta r)to jsou placeni

množíli se politické zlod+jny padni komu padni, hrahwtw su )i s našimi pebnbětzy

J. Frgalova 2.8.2013 11:33

já bych to viděla takto

ať si seženou soudní povolení na prohlídku parlamentu a dostanou se ke všemu, co potřebují, můžou hledat potřebné údaje s policejním výsadkem do aleluja. Úkolovat parlament aby mu dodali tyhle informace se mi jeví jako kdyby mi nějaká policejní služebna pod dozorem st.zástupce napsal, ať donesu počítač, dokumenty, kamerové záznamy atd.. že si to chtějí pohlídnout. Přece nemají právo žádat a úkolovat mne, oni mají právo prohlížet, když jim to soud povolí. Nebo se mýlím?

V. Dostál 2.8.2013 11:08

Zvůle státního zastupitelství z Moravy

je neuvěřitelná. Proč celou kauzu nevyšetřuje Praha? Protože na Moravě jsou Zemanovi poskoci. Důvod kvůli Grygárkovi je jen záminka a ještě trapná


Den se zaměstnanci pohřební služby: poslední rozloučení má dnes jiná pravidla

Tělo je nejprve pečlivě vydezinfikováno a následně uloženo do rakve. V ­té... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium MF DNES rozptyluje mýty o pohřebnictví v době koronaviru. Pohřeb do země možný je, i když se úplně nedoporučuje. O čem...

Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

S otužováním začali letos Špačkovi. Oblíbili si Konventský rybník, kde si mohou... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

Miliardář Dědek o Pardubicích, krizi, (ne)fungování extraligy i Jágrovi

Petr Dědek, majitel HC Dynamo Pardubice. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jeho jmění se odhaduje na čtyři miliardy korun, podle magazínu Forbes je 54. nejbohatší Čech. Na přelomu roku se Petr...