Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: USA: Nenávistných projevů vůči Romům v Česku přibývá, i kvůli politikům

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 32
  • Poslední: 2.7.2015 17:15
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kotulán 2.7.2015 17:15

Amíci ještě nepostřehli rozdíl mezi Českem a Čečenskem a budou nám tu kázat.

M. Zvoral 27.6.2015 8:57

Czech spelling is the result of a clerical writers and practice a few centuries, the tradition is given - we must take account of its history, if we want to understand the state of today.

P. Bryndza 26.6.2015 19:44

Tyto zprávy jsou vytvářené českými nevládními organizacemi a bezednými dírami na peníze,neziskovými organizacemi,nedávno jsem někde četl že jich je ČR SKORO 100,tedy jen těch (!)které se zabývají výhradně jen údajnou pomocí Romům ,při jejich začlenování do společnosti..je jasné že tyto organizace,úmyslně vytvářejí lživý obraz a líčí situaci záměrně lživě mnohonásobně přehnaně  a podvodně,jen  kvůli ziskům několika zvrhlých jedinců,aby obhájily svou zcela zbytečnou příživnickou existenci..vlastně si romy berou jako rukojmí a nejodpudivější je,že se tváří jako jejich ochránci,ve skutečnosti jim škodí více,než všichni údajní rasisté dohromady...!

V. Novák 26.6.2015 18:59

Docela by mě zajímalo, kde ti američtí soudruzi sehnali své statistiky. Pokud je mi známo, je zakázáno statisticky rozlišovat podle národností a kromě toho národnost si každý stanoví podle svého výběru.

Že by američtí sčítací komisaři chodili po zvláštních školách a odhadovali podle barvy - tohle je Rom - tamto nebude Rom? Když to sčítací komisaři dělali v 70. roce, bylo to prohlášeno za nemorální a neospravedlnitelnou diskriminaci, primo ostudu komunistického režimu, prostě fujfujfuj!.

A teď snad američtí soudruzi takto diskriminují? Nebo na to mají romometr?

P. Bryndza 26.6.2015 18:56

Typická americká drzost a arogance...

J. Dvořák 26.6.2015 16:40

Hezká provokace!

Brečej dobře ale to musej jít nejprve brečet do USA!!!

J. Václav 26.6.2015 8:54

Největší problém je v tom, že cikáni neumí a nechtějí pracovat. Mají dokonale organizovanou mafii, která ovládá prostituci a odchod s drogami. Policie zasahuje jen opatrně, právě z obavy z diskriminace a rasizmu. Řešením je podle mého názoru eliminovat jejich hlavy a jejich gangy rozbít. Když to umíme s bílými proč by to nešlo s cikorkama.

v. čajka 26.6.2015 7:15

Jo jo, hrůza, romové tu opravdu nezměrně trpí. Musí pak své utrpení mírnit zvýšených přísunem potravy a cigaret, dokonce jim už pak ani nezbývá energie k práci, takže jim nezbývá nic jiného, než plodit děti.

 Jinak opravdu velmi objektivní hodnocení ze země, která nedělá nic jiného, než že šíří chaos, strádání, bolest a utrpení ve značné části světa, kde policisté zcela běžně střílejí i podezřelé, zvláště když jsou tmavší barvy. Kde nemine týden, aby se nestalo nějaké to šílené střílení.

J. Vargulič 26.6.2015 6:52

Něco jako vysvědčení? A co doma u pana třídního?

T. Czernin 26.6.2015 6:46

Nejhorší na tom všem je ovšem to, že tyhle plky nepíší Američané, kteří ve své naprosté většině ani netuší, že v Evropě leží nějaká Česká republika. Sepisují je totiž místní šabatové, uhlové, šiklové, neziskovkáři nejrůznějšího typu a pomatenci z nejrůznějších fakult sociálních a politických pavěd. Tenhle plivanec je pak vydáván za oficiální stanovisko USA...

J. Kodeš 26.6.2015 7:26

ano-ombusmanka,šiklová,zelení,část socdem,a další-neziskovky a diensbírovy poradci.

Do komise pro cikány=10 vietnamců a bylo by po ptákách se zločinnou politikou politiků.

p. smatlak 26.6.2015 8:53

To je jediný a pravdivý a relevantní názor co jsemposlední dobou četl,jen  naši potentáti to jako naslyší a dělají mrtvého brouka.

V. Novák 26.6.2015 19:02

Pokud ten plivanec vydalo mnisterstvo zahraničí USA, tak to JE oficiální stanovisko USA...

A je za jeho obsah plně odpovědné - je odpovědné za to, jaké zpravodaje si najde.

M. Zvoral 26.6.2015 5:51

jízlivý ,člověk používá kliček ,sarkazmus a nepřímo označí všechny za méněcenné a pobízí ostatní k nenávisti, a vy jste toho příkladem, vám nevadí zloději ,kteří se tu napakoval miliardama, a prokazatelně pár jedinců nakradlo tlik miliard, že by vČR mohlo pobírat dávky 50% národa po dobu 100let, tak nevím proč ty ,narážky ,celoživotní dovolená atd... komárek studnička obě příslovečná jména, zloděj bílé pleti,po zjištění ,že krade celý život, je hájen ,ale že to byl slušný člověk , u tmavých to je : bere to dávky nemakají  a jezdí zadarmo atd....... jediné v čem máte pravdu je , že se většina se neumí chovat a dělají v okolí bordel větší než dělají bílý.připadá mi , že za to můžou ti co je sestěhovaly do levně získaných  domů, a někdo na nich pěkně bohatne, platí za ubytovny větší peníze než za luxusní byt v Praze,ale zase bílý pod.v..(prý podnikatel) na nich bohatne, nepamatuji se ,že by do roku 1989 jich bydlelo v jednom paneláku více než 5 rodin a nikdo nedělal?

M. Zvoral 26.6.2015 5:59

kolik politiků,zlodějů a vrahů je na svobodě,že jim nic nebylo dokázáno,nebo má poslaneckou imunitu, třeba Rátha soudí,ale jiné ,ne. Hlavně politici,úředníci,soudci,policisté by měly dostávat ty nejhorší tresty a né ty nejmenší nebo důtky,mají jít příkladem, a zbytek lidí v jedné rovině. To v USA taky neznají, a rádi kontrolují ostatní u sebe nic.. je na tom světě ,ale bordel.

J. Kodeš 26.6.2015 7:27

á zase hajzl zvoral,zvoral vše a lejnama maže tyto diskuse putinovec.

J. Novák 26.6.2015 3:19

Od těch amerických tupců to tedy sedí! Jakpak v té své zprávě hodnotí to, jak tam mlátí černocha, jen to hvízdá, přičemž si občas nějakého jejich policejní odstřel? To ale nejspíš bude v pořádku, že? Navíc by nás měli chválit, když jejich bývalé ministryni zahraničí platíme ze státního rozpočtu doktorandské studium ve Skotsku. Kolika našim politikům takové studium platí US vláda?

L. Max 26.6.2015 8:45

No jasne Novaku, a co si myslite, kdo to tem "tupcum" do USA posila a skrabe prstickem, at se to zverejni?!

Ano, tupce, tyhle sr*jdy jsou uvarene v Cesku, Sabatova atd.

V. Novák 26.6.2015 19:01

Oni si to američtí soudruzi neověří?!?

To jim snad křivdíte, ne?

V každém případě je odpovědný ten, kdo zveřejňuje - ať už pravdu nebo lež.

J. Novák 27.6.2015 5:12

A na to jsi přišel jak? Říkala ti to paní učitelka?

V. Komárek 26.6.2015 2:28

Také je diskriminujeme tím, že když mají soc. dávky a jdou si za ně nakoupit do marketů, tak mají taxíky zdarma. Aby si mohli ty nákupy za těžce "vydělané" peníze odvést pohodlně domů,  aby se s tím nemuseli tahat v MHD !!! Samozřejmě že i MHD mají " zdarma."....A když se naskytne příležitost tak si něco v MHD taky i přivydělají, že si od některého  bílého nelidy,   "vypůjčí" peněženku .

K. Novák 26.6.2015 6:59

Rasistická nepravdivá demagogie.

M. Studnička 26.6.2015 1:17

To není pravda. Pojem "nepřizpůsobiví občané" má různý význam v různých generacích, i jiný název. Naopak bych řekl, že má Rómská komunita má díky bojovníkům Islámského státu i s jejich rodinami v současné době relativní klid. Zda-li doplatí na přistěhovaleckou vlnu či nikoliv, to nelze předjímat. Pravdou ovšem je, že přistěhovalecká skupina a rómové si budou nejméně konkurovat. To ale není současný stav. V současné době je klid.

M. Studnička 26.6.2015 1:22

Pokud se jedná o to, že USA chce poskytnout Rómům a bojovníkům Islámského státu azyl, je to z pohledu ČR nic proti ničemu. Ostatně bych se divil, kdyby neexistoval čilý obchod 

s doklady mezi těmito skupinami. :))

J. Babicka 26.6.2015 3:13

A což když IS naverbuje romy ?

J. Novák 26.6.2015 6:23

Muhehe! To spíš uvěřím tomu, že naši Romové zverbují ty islamistické pitomečky.

J. Šimonová 26.6.2015 0:55

Nemají dostatečný přístup k bankovním kontům? To jako že jim máme půjčit svoje bankovní karty a napsat k nim PIN?

J. Václav 25.6.2015 23:57

Také jsem přibyl. Zaměstnával jsem mnoho cikánů a měl jsem mezi nimi i kamarády. Dnes když vidím ty hordy nenažranců a plné krminály zlodějů a násilníků tak je mi špatně.

J. Kohout 25.6.2015 23:02

Tak nezbývá než nám tu svrhnout vládu a nastolit demokratický americký nerasistický pořádek.

J. Švejk 25.6.2015 22:52

Cikáni se mají jak prasata v žitě, kdo z Čechů má celoživotní dovolenou?

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Velký test on-board kamer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...