Pátek 6. prosince 2019svátek má Mikuláš -4 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Nepřiznali majetky. Šéfovi mýtného hrozí pokuta. Jak skončí Boček a Novotná?

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 17
  • Poslední: 3.7.2013 10:26
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Zuzanak 3.7.2013 9:58

Nepřiznali....

Každý zloděj nepřizná ,že krade a co nakradl slušný se nemá o co bát jsou to lumpové ex kategorie a ti si jen zaslouží né trěst,ale rovnou hopat se na lampě jedině,tak se může vyčistit ČR od toho svinstva.

Š. Apolen 3.7.2013 10:09

Re: Nepřiznali....

Kteří zloději budou určovat,kdo se má houpat na lampě??? Že by opět komunisté???Ti jsou přeci čistí jako bílá lilie.Holt,jednoduší lidé mají jednoduchý život.

M. Šurgot 3.7.2013 9:49

Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina

Pravice za osmnáct, levice bez dvou za dvacet...

Nejen v Praze, ale po celé zemi se prolínají obchodní a finanční zájmy různých spolků, natlačených do politických stran. Jediný rozdíl je v tom, kdo z nich udělá větší botu a koho s čím chytí policie... Před každými volbami si málem proříznou krk, po volbách se sejdou a řeší, kdo s kým a za kolik...

A sranda spolky, jako Bártova inzertní a virtuální parta blondýn a pochybných vyžírků, většinou dostane od starých vlků pořádnou sodu, aby se jim nemíchali do řemesla, jako Bárta na dálnicích, kde chtěl převzít výpalné za menší procento ( podle záznamu chtěli "jen 10%" )....

A teď jde všem dohromady o krk, tak se brání a nikdo už nechce dál rozkrývat, opět jedno, zda si říká levice nebo pravice...

A podle voleb vždy vyhrává někdo jiný - momentálně to je Šloufova skupina.... otázka, jestli Nečasovu vládu nahradí už konečně čistá vláda se nedá kladně zodpovědět, když tam sedí třeba Pecina, který kdysi privatizoval v Plzni a chce čistit vnitro.

M. Uřídil 3.7.2013 9:07

Řezat, řezat a zase řezat

Včera mi (na základě stížnosti pobouřeného občana) byl smazán příspěvek o krvavé řeži. Jenže jak to chcete vyřešit jinak, než řezat, řezat a zase řezat? Pokud necháme současný stav jak je a vše budeme řešit disciplinárními komisemi, neučiníme nic jiného, než že zlegalizujeme nakradený majetek. Paralyzované a korupcí prolezlé soudnictví nás nezachrání. Vždyť kdo si pamatuje případ Alexandra Novák?. Jediné co soud učinil. Že mu nakradený majetek zlegalizoval směšnou pokutou, která byla nižší než by činily daně z příjmu.

Jinak stěžovateli bych chtěl vzkázat, že krvavou řeží byla Francouzská revoluce, válka Severu proti Jihu či operace Pouštní bouře.  A přes to byly spravedlivé. Čas od času se dostane společnost do stavu, kdy není jiného východiska.

J. Tínek 3.7.2013 8:16

zatloukat,zatloukat,zatloukat

kdy už konečně ruka zákona dopadne i na tyhle pány ,zatím nedotknutelné ????

J. Švarda 3.7.2013 7:45

Holt ta paměť

Docela zajímavý výpadek paměti. Vila v Černošicích byla jen za 14mil. a také obecně v záplavové oblasti.

J. Šrámek 3.7.2013 7:32

Tohle vadí každému.

Je to příliš vidět.Díky rozhodnutí Ústavního soudu je korupce ve zdravotnictví dovolena,asi jako spropitné v restauracích.ÚS zrušil zákon o tzv. ,,nadstandartech" ve zdravotnictví.Jenže,pokud existují lepší,ale dražší způsoby léčení,nehrazené pojišťovnami,ale s možností úhrady pacientem,JAK SE BUDE POSTUPOVAT NYNÍ?TO SE TAKOVÉ ZPŮSOBY ZAKÁŽÍ,NEMOCNICE ZLIKVIDUJÍ ZÁSOBY,NEBO JAK DÁL?Bude se postupovat dosavadním způsobem,že pokud dáte úplatek,budou vám poskytnuty pojišťovně se vykáží jako běžné ošetření?Ti dědourové s tituly JUDr se snad pominuli.nebo jim rudo-oranžová barva zatemnila mozek.

J. Šrámek 3.7.2013 7:33

Re: Tohle vadí každému.

Pro jistotu se o tom ani nepíše!

M. Stuchlik 3.7.2013 7:50

Re: Tohle vadí každému.

Tio dědkové byli vybráni tak, aby přesně takovéto idi otské rozhodnutí vydávali. To, co Zeman předvedl, je bolševizace US.

J. Zuzanak 3.7.2013 10:02

Re: Tohle vadí každému.

Jen aby si s stoho nedostal průjem,lidově řečeno sračku.

Š. Apolen 3.7.2013 10:05

Re: Tohle vadí každému.

Vždyť to Jeroným Tejc už dávno přiznal."President Zeman teď najmenuje socialistické ústavní soudce.........".Hejtmany již mají.Jednoho dokonce komunistu!Ještě vyměnit policejního presidenta.Socialismus s lidskou tváří tu už jednou byl !!!

l. matulik 3.7.2013 6:50

Boček

* Roman Boček (ODS) , vysoký státní úředník, náměstek na ministerstvu dopravy a zemědělství.

Boček opustil ministerstvo zemědělství (Bendl) v září loňského roku jako náměstek. Sice přišel o 90 tisíc měsíčně, ale vzápětí se stal členem představenstva a manažerem Českých drah, což mu zajistilo příjem zhruba 250 tisíc korun měsíčně.

Boček má za Prahou impozantní vilu za 13 milionů Kč. V majetkových přiznáních, které odevzdával na ministerstvech, se však o luxusním bydlení nikdy nezmínil.

Pane Dr. Ištvánku, prosím konejte !

l. matulik 3.7.2013 7:24

Re: Boček

Nagyová Jana (ODS) se u premiéra Nečase ( ODS) zasadila o to, aby se ministerský ex náměstek Boček Roman ( ODS) stal loni v září členem představenstva Českých Drah. Vyjednal mu to přímo Nečas s tehdejším ministrem dopravy Pavlem Dobešem (LIDEM).

Jak krásně to do sebe zapadá, jinak všechno je křišťálově čisté jako Stanislav Gross (ČSSD) , svého času premiér Čech a Moravy ..

H. Kropová 3.7.2013 6:48

Skleróza kvete

Co je divného ,že člověk zapomene na takovou maličkost .Pár miliónů sem pár tam .Nic se neděje jedwe se dál

l. matulik 3.7.2013 6:37

Novotná

* Rathova spolupracovnice Johana Novotná - pouhý rok po ukončení studia si ve svých 29 letech na pražském Žižkově koupila bez hypotéky byt za 12 milionů korun, nedokázala věrohodně vysvětlit, kde na něj vzala a jak bydlení financovala.

I přes to zůstává členkou ČSSD i ekonomickou náměstkyní krajské nemocnice v Kolíně, kam se dostala bez výběrového řízení.

Pane Dr. Ištvánku prosím konejte svou povinnost.

Š. Apolen 3.7.2013 10:26

Re: Novotná

Jediné řešení!Opustit princip "strategických" podniků a privatizovat,privatizovat,privatizovat ! Soukromý podnikatel nebude mít "korýtka" pro vyhozené politiky a jiný odpad !ČD musely konečně kvůli Jančurovi a Novotnému výrazně zlepšit služby,zatím na dálkových tratích !Některé regionální trati opravili nadšenci z měst a provozují je třeba jen při různých příležitostech.Hlavně v příhraničí,jako návštěvy sousedů za hranicemi,při jejich slavnostech a výročích.

Při tom jsem si vzpomněl na jednu ves.Spadla jim věž kostela.Místo aby plakali a čekali kdo jim dá na opravu,vybrali mezi sebou peníze,vykasali rukávy a opravili si ji sami.

l. matulik 3.7.2013 6:34

Nestrašil

* Václav Nestrašil - dálniční ředitelství má na starosti výběr mýtného, v tichosti si postavil v Černošicích u Prahy vilu za 15,5 milionu korun a zapomněl se o ní zmínit v majetkových přiznáních

Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...