Diskuse
Unikátní experiment. Bezdomovci dostali sto tisíc a volnou ruku, výsledek překvapil
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M96a45r87t60i32n 19H15o81r30á14k
Rok uběhl, peníze jsou pryč. Co bude dál?
Kolik lidí bude dál fungovat bez jakékoliv dotace či pobírání dávek?
Kolik lidí se plně začlenilo do společnosti?
Kolika lidem se skutečně změnila budoucnost? Začali žít jinak, lépe?
Bude probíhat další sledování, jak žijí, jak se vypořádali s realitou, když peníze došly? A budou publikovány výsledky jejich života bez dotací za rok, za dva, za pět let?
Unikátnost experimentu vnímám spíš v jeho ultralevicovém pojetí. Rozdávat z daní, které jsem nevydělal.
Pokud něco má experiment udělat je zajistit lidem práci, naučit je žít spořádaně a chodit pravidelně do práce a naučit je hospodařit s financemi. Případně jim doplnit vzdělání, pokud je to možné.
L80a33d30i40s39l41a80v 24M77a46t58u57l96a
Zkoušel jste pro porovnání zjistit, jaká je úspěšnost závislostní léčby? Jsou to jednotky procent.
Toto jsou skvělá čísla.
J13a53n 34H32u81m12l
Nešlo o bezdomovce, to byl průzkum, který měl spíše zdůvodnit peníze pro neziskovky. Kdopak ty miliony věnoval?


















