Úterý 10. prosince 2019svátek má Julie 4 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Šéf pojišťovny posílal vybrané klienty do lázní, platil ze speciálního fondu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 5.1.2016 16:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Šimonová 4.1.2016 15:30

A proč asi ty pojišťovny vznikly? Pro blaho běžných pacientů a pojištěnců ne. Oni a stát mohou akorát sypat do pojišťovny a ona už si pak zisky rozdělí dle uvážení managementu. Samozřejmě v managementu pracují jen ti, co tomu rozumějí a jsou v obraze. Teď to někdo rozkecal a bude nutné zase uklidnit rozčeřené vody, čili napsat někomu nějakou šikovnou masáž, aby dali všichni pokoj. Tak schválně, jakou masáž dostane redaktor Lidovek? Anketa: a) bejzbolkou na kokos, b) karabáčem po hřbetě, c) pár facek cestou domů, d) celoroční předplatenku na masáže zad, e) thajské masáže, kde si určí?

J. Novák 5.1.2016 6:20

Plácáte samozřejmě nesmysly. Tu zprávu vydal NKÚ a zveřejnila ji nejspíš většina médií. Proč tedy by podle vás měl dostat "masáž" právě redaktor LN? Milostivá, když se nevidíte do "úst", tak se na to kecání raději vykašlete. Jen ze sebe děláte hloupou milku.

V. Grycz 4.1.2016 11:52

ZP ráj zlodějů. Darebáci z PS nás úmyslně odpojili od kontroly co se děje ze zdravotními daněmi.

J. Zeman 4.1.2016 11:11

To je snad v demokracii normální, ne? Kdyby byl pořádek, tak by to "demokraté" nazývali totalitou, ne?

P. Balcar 5.1.2016 16:23

Buďte rád , že netušíte jaký je "pořádek" v polo/státních firmách ve vašem oblíbeném Rusku.

I. Dvořák 4.1.2016 11:00

Těch "malých velkých domů" se zbavíme, až naši poslanci přijmou zákon, že krást, navíc z eráru, je těžký zločin. Stejně tak jako vyhýbat se placení daní.

Další otázka je, vnitřní organizace jak pojišťoven, tak i podniků se státní účastí. Funguje to tak, že rada "nejvyššímu" schválí statisícové odměny a to bez ohledu na hospodářský výsledek a on jim na oplátku zařídí lázně, jak se stalo v tomto případě, nebo jiné odměny, aby si také "hrábli". A funguje to.

I tento nešvar by měl být na programu PS.Není.Nemají čas. Pracují (tvrdě) na plánu zahraničních cest. Nebo se mýlím?

J. Novák 5.1.2016 6:16

Ano.

O. Prokop 4.1.2016 9:00

Problém je ten, že kdyby platila všem stejně- tedy tu vyšší cenu, tak by nemohla dát brebendy svým zaměstnancům( lázně, lyže) a taky by nemohla korumpovat své tzv. klienty platbami: slevami 10%na Contours fitness, Etani- 10% sleva na kozmetiku, Redwell- topní panely, sauny, bojlery, perfektní prádlo- 10% sleva na dámské a pánské prádlo, Maurer- 15% sleva, Pro Hippo- 10% sleva na přilby, 15% sleva na Westbohemia Hotels, Rosana-15% sleva na aquabar atd. atd. A kd to zaplatil? Prostě nemocnice a lékaři, kterých pojišťovny regulují- limitují- okrádají.

J. Novák 5.1.2016 6:15

Ale no tak! Skutečně jste přesvědčen, že ty slevy platí těm poskytovatelům pojišťovna? Pokud ano, tak jste tedy hodně hloupý človíček.

P. Kunčický 4.1.2016 8:26

Zákony v této zemi jsou jen pro hloupé a jsou k smíchu. Vždyť je stejně nikdo nedodržuje. Co taky chceme po těch šašcích ve vládě a porlamentu. To je výkvět hnusu. A co na to Myrka Němcová a Pavlínka Filipovská?

Premium

Cítím hořkost. Bývalý šéf mordparty poprvé promluvil o svém odchodu

Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let, stál za objasněním řady vražd a...

Premium

Zalepili matce prsa, aby nemohla kojit. Při příbězích z Osvětimi pláče i průvodce

Průvodce Lukáš Lev | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lukáš Lev provází v koncentračních táborech a popisuje nacistická zvěrstva. Jeho babička si však stála za tím, že za...

Premium

Hořký čaj? Nesmysl! Pediatr v knize vyvrací mýty o domácím léčení dětí

Dětský lékař z Hradce Králové Ladislav Hanousek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Hradecký dětský lékař Ladislav Hanousek vydal knihu Maminko, není mi dobře, která má rodičům pomoci s léčbou i výchovou...