Diskuse k článku: Noční projížďka tunelem Blanka. Vždyť jsme si to taky zaplatili

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 7.12.2014 23:50
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Bilkova 7.12.2014 23:50

A já jim to také přeju.

Alespoň to někomu dělá radost. Nejeli tam proto,aby něco ničili.mimochodem mají pravdu,že se to platilo z našich peněz.

V. Vaclavik 7.12.2014 21:19

Ja jim to preji

Aspon at par lidi to nejak vyuziva, kdyz to tolik stalo a porad se to nemuze pouzivat k urcenemu ucelu. Presne to ilustruje nasi opatrnickou spolecnost, kdy se obcanum davaji 'prava neprava' a proto pak musi byt regimentovani, aby se o ta sva prava neprava nebrali, pri pripadne nehode, byt tam sami vlezli pres plot. Ta nase blba spolecnost by je nesjpis i tak odskodnila, protoze je tak blbla, za chvili to tu bude uz jako v ty Americe, kde kazdy soudi pro kazdou pitomost.

V. Vaclavik 7.12.2014 21:20

Re: Ja jim to preji

Kdybysme byli co k cemu, tak se ten tunel za par desitek tisic upravi, aby se tam lidem nic nestalo, pricemz uprava by spocivala prave v odstraneni tech plotu, nechaly by se tam zabrany aby tam nemohly vjet automobily a at se tam lidi pod dohledem nejakeho dozoru vyradi.

Na Letne se vyhodilo nejakych osmdesat tisic na ten olympijsky park, proc tady nevyhodit nejakych sto tisic, nebo i treba vic, na to docasne vyuzivani. Obcane by pak mozna casem ziskali lepsi mineni o svem statu a po pravu, protoze stat ktery by neco takoveho dokazal zaridit, mel k tomu vuli, by prece byl uplne jiny, nez ten nas stagnatni kolektivisticky, zatuchly socialisticky, opatrnicky, ktery ma sve obcany za chovna zvirata jako na nejake farme, zvirata ze kterych doji dane na sebepropagaci.

M. Czernay 7.12.2014 10:15

no, to je článek!

kdybyste každý den napsali, že se někde v republice narodilo krávě tele, bude to mnohem zajímavější než tohle

K. Singl 7.12.2014 10:52

Re: no, to je článek!

To bych ani neřekl. Spíš bych velice přísně potrestal toho, kdo měl hlídat a nehlídal a kdo do tunelu vnikl neoprávněně. Takový blábol, že jsme si to zaplatili, neobstojí. Vždyť se může najít nějaký škůdce, který provede to, co  sledujeme v TV ve Vrběticích. Vůbec totiž nepochybuji, že to byla záškodnická operace

V. Vaclavik 7.12.2014 21:22

Re: no, to je článek!

Ale ono to dulezite je, jen ne pro ty z nas, kteri ctou jen na povrchu a dulezity vzkaz jim unika. Prave takovehle postrehy ze zivota obcanu potrebujeme v novinach jako sul.

J. Václav 7.12.2014 10:11

Už vidím, ja nějaký blbec si tam nabije hubu,

a bude žádat odškodnění, že stavba není zkolaudována. Chtěl bych mit prachy za hodinu provozu tunelu.