Neděle 19. ledna 2020svátek má Doubravka 2 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Nové tváře byly reklamní trik, o vládě nad Prahou rozhodují staří známí

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 33
  • Poslední: 9.11.2010 18:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
I. Simacek 9.11.2010 15:13

penízky se posypou,nebojte se

Vše zůstane jako bylo a Reedová vám už do toho nebude kecat, protože jste si pro sebe odhlasovali nový volební systém. Demokracie jako víno..

R. Langer 9.11.2010 14:59

Koho jste si zvolili,

toho tam máte. Třeba budete příště chytřejší, i když o tom silně pochybuju... :-P

I. Simacek 9.11.2010 14:39

Havel říkal,že prý budou svobodné volby

To měl sice pravdu, ale voliči v tomto systému opět poslouží jako stádo pro politické mafie dnes už spojené s mafiemi podnikatelskými. To je prostě dáno systémem. Je to stejný podvod na voličích v bleděmodrém jako to bylo za totáče. Komunisti také na voliče s prominutím srali jako tihle..

J. Franke 9.11.2010 13:31

Moji milí,

co naříkáte, když samotní Pražané ve většině se ani neobtěžovali k volbám přijít, protože žádné změny nechtějí. A to je pozitivní zpráva, ne?

J. Studničná 9.11.2010 13:12

Zdravý rozum a slušné chování

do ČSSD zkrátka nepatří. A kdo se těmito vlastnostmi proviní, bude nemilosrdně odejit.

J. Denemark 9.11.2010 13:52

Hlavně že do ODS patří, milá dámo....

Dienstbier je alespoň natolik slušný, že odstoupil..Nový "vánek" Doc.Svoboda se velmi brzy v ODS aklimatizoval a dnes papouškuje nesmyslné důvody, proč ne s TOP09...

J. Švec 9.11.2010 18:05

Re: Hlavně že do ODS patří, milá dámo....

Dienstbier je natolik slušný,že odstoupil?Ale on byl přece odstoupen.A co říkáte na lídra vyjednávačů za ČSSD,tuším se jmenuje nějak na H..ten před nedávnem proslul tím,že za členství ve společnostech města pobral asi dva miliony za rok a když ČSSD chtěla po svých lidech kterých se to týkalo /bylo jich víc/ aby část peněz vrátlil,všichni to odmítli.Máte pravdu v tom,že Prahu ovládla mafie politiků z obou stran,nemáte pravdu v to,.když tyto věci připisujete jen jedné straně.

J. Rey 9.11.2010 12:42

Začala"Velká Pražská".

ČSSD vyběhla se svým bílým koněm.Jak férové a typické pro státotvornou stranu pana Sobotky,Zaorálka,Haška a jiných výlupků co to myslí s voličem,jak s vlastním dítětem.Otázkou je,zda nebýt raději sirotek.

J. Denemark 9.11.2010 13:53

I vy mudrlante....

a co říkáte na bílého, dnes už černého koně Svobodu? Jak krásně zapadl mezi modré gaunery....

J. Švec 9.11.2010 18:11

Re: I vy mudrlante....

To je typické pro voliče levice,že jejich slovník je tak zoufale ubohý.Vždyť Vy neumíte používat nic jiného než nadávky,pomluvy a výrazy které Vás napadají když označujete jiné lidi jiného názoru jsou ubohost sama.

J. Rey 9.11.2010 12:33

Občané choďte k volbám a my,

si to potom skoulíme podle svého.Podle hesla "My si svoje koryta rozvrátit nenecháme".Vaši politici.Otázka zní"co Ty na to,Občane?"

S. Smutná-Vaňátková 9.11.2010 11:26

Takovej RaJohn nebo ABL monitoring se hodí náhodou vždy

http://video.google.com/videoplay?docid=6680489060609280248#

J. Švec 9.11.2010 18:08

Re: Takovej RaJohn nebo ABL monitoring se hodí náhodou vždy

Paní Vanatková,Vy abyste si neplivla.u Vás je to už chronické..Nevolil jsem VV,ale John je slušný a inteligentní člověk.Vy umíte jenom pomlouvat.

J. Čížek 9.11.2010 18:23

Re: Takovej RaJohn nebo ABL monitoring se hodí náhodou vždy

Tato soudružka neumí pořádně ani pomlouvat. Jediné, co se naučila, jsou ty její "odkazy". Vlastní slova a věty, to je asi nad její síly.

L. Říha 9.11.2010 11:20

Tančící anděl a modrá mafie

Středověcí teologové řešili otázku, kolik tančících andělů se vejde na špičku jehly. Pro změnu dnes, o stovky let později, mnozí teoretici řeší, k čemu má vlastně ODS blíže ? Jestli ke klasické politické straně či zločinecké organizaci mafiánského typu. A zpravidla docházejí k závěru, že k tomu druhému.

R. Langer 9.11.2010 15:06

Re: Tančící anděl a modrá mafie

Ano, ODS má v republice nejblíže ke klasické sociální demokracii. Hůř už jsou na tom jenom komunisti z ČSSD. K jaké organizaci tyto strany mají nejblíže, to si už přeberte sám.

M. Bomar 9.11.2010 11:09

ods je prohnila

cssd a ods jsou prohnile strany, ktere by mely byt zakazany. neco tak odporneho, jako je strana jejich korupcnich oldies - to je desne. ale naivni obcankove radeji nadavaji na zelene, kteri se zatim zadnym korupcnim jednanim neprohresili. jejich cas prijde, podobne jako v zapadni evrope. potom se nam najednou bude ziti (snad?) lepe. casto nevinne obcany nemecky mluvici jsme vrazdili (podobne jako naciste nas), komunisty jsme nepovesili na kandelabry, jak bylo doporucovano. jed vychodu se zahlodal do naseho nitra. budeme jeste dlouho duseni zlocinnymi korupcnimi poltiky. necas by mel odstoupit, pokud neni schopen/ochoten zjednat poradek.

R. Buršík 9.11.2010 10:50

kdo je překvapený?

M. Dubanová 9.11.2010 10:25

reklamní trik

a teď by se měla ještě s něčím podobným připojit ODS, docela bude stačit, jestliže se k tomuto reklamnímu triku připojí a vytvoří spolu s ním velkou a slavnou koalici - a chtějí - li si zachovat existenci pro další léta - možná by nebyl od věci - a to pro všechny pády, nějaký článeček 4 socialistické ústavy a měli by to zabezpečené, jinak půjdou do "kélu"!

M. Dubanová 9.11.2010 10:20

to je nestydatost

předpokládám, že je Vám jasné, jak dopadnete v příštích volbách, že ano?

V. Kain 9.11.2010 10:36

Re: to je nestydatost

Oni spoléhají na velmi slabou paměť voličů a navíc po dobu několika let mají volnou ruku v řádném dojení.O to jim jde.Ty dvě nenažrané zkorumpované vši na té fotografii se ale povedli není liž  pravda.

J. Čížek 9.11.2010 9:07

Nepoučitelní "voliči"

Jsem zvědavý, zda se voliči těchto i dalších tzv. parlamentních stran poučí a začnou dávat hlasy těm stranám, které jsou čisté a s kvalitním programem. Ale to bych asi chtěl od této sorty lidí moc ...

Š. Hašek 9.11.2010 9:35

Re: Nepoučitelní "voliči"

Které máte na mysli?

Myslím, že obecný problém dnešní politiky je, že lid dává stále větší moc a peníze politikům, aby jim zajistili šťastný život. Menšina občanů je slabě proti.

Nějaká změna volbou "nových tváří" je v podstatě loterie s volnými pravidly.

Až se příště narodím, chtěl bych být politikem za levicovou stranu - a vybíral bych se souhlasem obyčejného lidu ještě větší daně!!! A se souhlasem lidu bych napařil na každého samostatného živnostníka jednoho kontrolního referenta co bude v prosinci stávkovat.    Je to bludný kruh.

R. Kirsch 9.11.2010 10:14

Re: Nepoučitelní "voliči"

Nic noveho v ceske kotline! Vzpomente si na film "Pelisky" a uvahu Jiriho Kodeta pri poslechu radia z jara roku 1968: "Co chcete reformovat? Porad ti stejni hajzlove, zlodeji a vrazi...!" Zrejme nadcasova slova, platna u nas stale - i po roce 1989.

J. Švec 9.11.2010 18:17

Re: Nepoučitelní "voliči"

Na doplnění vašeho příspěvku co byste dělal jako levicový politik : Stálými deficity /Paroubek s ministrem financí Svobodou 98 miliard za poslední rok vlády ČSSD/ byste zadlužil nejen naše děti,ale i vnuky.Až by se pak našla zodpovědná vláda která by chtěla problém řešit,postavil byste se do čela boje proti úsporným opatřením a spoléhal byste se na to,že Vaši voliči jsou lidé bez paměti,kterým jste před volbami sliboval třinácté důchody a výši 15000 Kč.Měl byste stále stejnou tvář,jejíž jméno je Škromach,Rath,Zaorálek a Sobotka.Zapomněl jsem na něco?

M. Andrt 9.11.2010 9:36

Re: Nepoučitelní "voliči"

No jako idea to zní hezky, ale to by takové strany u nás nejdřív musely být. Já teda o žádné nevím.Většinou jde o staré tváře v novém kabátě a o kvalitě programu nemluvě. Ještě se nestalo aby nějaká strana splnila své volební sliby, takže já jsem po letošních volbách rezignoval a a už volit nepůjdu. Aspoň si budu moct říct, že nekradou mojí zásluhou.

J. Čížek 9.11.2010 13:44

Re: Nepoučitelní "voliči"

Strany na levé straně vám neporadím. Na pravé je to např. Koruna česká či Konzervativní strana.

J. Klíma 9.11.2010 9:50

Re: Nepoučitelní "voliči"

Bohužel to je utopie. Demokracie je utopie, která může fungovat někde na vesnici s 50 obyvateli, kde si všichni koukají do talířů a kde se jedná o to, zdali koupit retarder na silnici za 5000 korun. Kdekoliv kde se jedna o částky řádově od desetitisíců výše, vládné úzká skupina lidí mocných u kterých je naprosto jedno zdali jsou v té či oné straně. Mocní kmotři mají své lidi všude, někde otevřeně někde skrytě. Ale myslet si že volby něco změní je hloupost. Poslední demokratický jev státního rozsahu v ČR byla sametová revoluce. A

J. Švec 9.11.2010 18:23

Re: Nepoučitelní "voliči"

V podstatě máte pravdu,ale líp se to zřejmě uděta nedá.Jak říkal W.Churchill "Demokracie má hromadu nedostatků,ale zatím nikdo nic lepšího nevymyslel".A T.G.Masaryk při desátém výročí republiky řekl,že nevýhodou demokracie je to,že stejnou váhu má volební hlas pasáka od krav,jako hlas unioversitního profesora.samozřejmě ne proto,že by ten pasák od krav byl jako člověk méně cenný,ale proto,že při hlasování o čemkoliv nemá a snad ani nechce mít takový přehled.

A. Novák 9.11.2010 8:46

to je ale překvapení :o)

Dienstbier, Svoboda i Tůma byli přeci od začátku jen marketingoví panáčci...

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...