Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hudec 9.9.2019 18:39

Stal se zázrak, podařilo se mi vložit tento příspěvek. :-)

J. Paleček 9.9.2019 20:01

Pane Hudče, jsem na tom stejně. Dal jsem na radu moudrých a zkusil to přes iDnes.

P. Holeček 9.9.2019 8:00

A ještě k diskuzi. Pokud máte problém, zkuste se přihlásit jménem a heslem z iDnes, případně se tam zaregistrovat, to asi bude prioritní přístup...

P. Haraším 9.9.2019 10:23

já to provedl, účet jsem přeregistroval, na idnes je ověřený účet, ale zde ověřený není. Mohu tedy diskutovat na diskusích idnes, zde ovšemjen reagovat...

P. Holeček 9.9.2019 10:44

Divné já se sem musel přihlásit účtem z iDnes a pouští mě to normálně, zatímco na iDnes mám ještě asi týden blokaci a i potom mě to tam pouští jen sporadicky

J. Paleček 9.9.2019 10:46

Pane Holečku, poraďte, jak najdu ta prokletá "ička". Asi jsem na to málo inteligentní a to mám plnohodnotnou maturitní zkoušku z matematiky.;-(

P. Holeček 9.9.2019 11:05

Icka jsou na účtu na iDnes. Teoreticky to funguje tak, že za každé přihlášení na stránky iDnes dostanete nějaké body, je to tam rozepsané a čím víc bodů máte, tím lepší možnosti pro diskuze máte, třeba neomezený počet příspěvků, do sto icek můžete vložit jen jeden komentář atd,., zároveň při nějakém porušení pravidel vám icka odecitaji.

Já mám svůj ickovy účet v mínusu ;), protože při přihlášení z mobilu ten systém nic nenacita...

Jinak na icka se dostanete při kliknutí na ikonu svého účtu na iDnes, tady to nevím...

P. Haraším 9.9.2019 11:13

psali, že po sloučení se mají íčka načítat i za články na lidovkách, psu a očku.

J. Paleček 9.9.2019 11:26

Děkuji, na iDnes jsem se ještě nepřihlašoval, asi budu muset. Např. na na ČP mně to funguje bez problémů, tady smím jen reagovat. 8-o

J. Paleček 9.9.2019 11:36

Jo funguje to, tak z LN udělali noviny druhé kategorie.;-€

J. Novák 9.9.2019 7:33

Ať si toho vyslance sovětské tyranie, která byla stejně zrůdná, jako ta nacistická, odvezou tam, kam patří, tedy na území bývalého sovětského svazu.

J. Truestory 9.9.2019 7:51

R^R^:-):-)

M. Wiener 8.9.2019 23:53

"Problem" Koneva je, ze nebyl bez vyhrady spatny nebo vylucne dobry. Coby velitel casti Rude armady prispel k porazce nacistickeho Nemecka i k osvobozeni Prahy, za coz by mel mit nase Dekuji, za svou ucast na krvavem potlaceni odporu Madaru v 1956, pri nastoleni a udrzovani komunistickeho rezimu v NDR, respektive za svou roli pri okupaci/priprave okupace CSR/CSSR v 1968 si zasluhuje nase nekompromisni odsouzeni. Soveti a jejich pohrobkove nechapou, ze pozitivni ciny Koneva v ocich mnohych, kteri sovetskou 1968/post-1968 okupaci zazili, nemohou vyzmizikovat to mnozstvi negativniho, v ocich mnohych kriminalniho, ktereho se Konev ve sluzbach SSSR dopustil. Stejne tomu je i s ocenenim Rude armady, jejiz casti Konev velel a SSSR, kteremu slouzil. Socha Koneva v Praze 6 bez uvedeni vsech roli, ktere ho vazou k CSR/CR je zkreslovanim dejin, ne opak.

M. Hájek 9.9.2019 6:31

Souhlasím s vámi, že lidé, kteří nebyli výlučně dobří, by sochy mít neměli. Nebo by u ní měli mít vysvětlujíci tabulky s výčtem negativ a záporných charakterových vlastností. Začal bych sv. Václavem v Praze. Běžný občan si, když jde kolem, neuvědomí, že platil výpalné Němcům namísto aby bojoval za svobodu. No a Jan Žižka z Trocnova na Žižkově, tam bude ta tabulka dlouhá. V podstatě to byl xenofobní vrah a tíhl k Rusku, namísto aby pomohl naší eurointegraci. Jan Hus byl prý podle Vatikánu taky pěknej vejlupek. A na Staromáku má sochu. To jen namátkou.

P. Holeček 8.9.2019 23:02

K těm účtům - jestli tu budou platit stejná pravidla jako na iDnes, tak se všichni máte na co těšit.

Mně momentálně končí půlroční blokace za vytečkované sprosté slovo...

Chtěl jsem se vyhnout vulgarismu (zkušenost), tak jsem použil tři tečky a stejně jsem skončil v blokaci...

A pokud jde o ta icka a celou evidenci účtu, je tam problém z přístupem z mobilu, to systém nějak nezvládá...

M. Hájek 8.9.2019 23:24

Íčka a jéčka jsou logickým krokem. Snad žádné světové deníky už nemají tak dlouhé, obsáhlé a docela tvrdé diskuze jako ty české, třeba LN. Speciálně v západní Evropě vám cokoliv hned smažou a registraci zruší, takže už nikdo nediskutuje. Legislativa to vynutila. Pod článkem o vyhlášení války najdete dva příspěvky off topic. Skutečné diskuze se odehrávají jinde, v uzavřených skupinách, kde se už v podstatě jen dolaďují předem dané pravdy. Říká se tomu občanská společnost :-)

J. Paleček 8.9.2019 23:40

Fuj, to jste mne dostal. Ať žije svoboda slova.

I. Štípek 9.9.2019 0:49

Tady na Lidovkách dosud byla svoboda slova a mne těšilo, i když mi ti krajíčkové, richterové, třetí, lepkové atd. hrubě nadávali, protože jsem jim mohl oplatit stejným a všichni jsme nakonec mohli v poklidu jít spát. Škoda.

F. Bernardone 9.9.2019 6:22

Není tomu tak i když tzv.vytečkujete sprosté slovo. I když se vulgárně nevyjadřují, přesto mně několik příspěvků vymazali. Vadí mně však něco velmi podstatného a to je podněcování k nenávisti z důvodů náboženských, národnostních, sexuální orientace ..., kterých se zde dopouští mnoho diskutérů a jejich příspěvky nejsou smazané! Pokud redakci vadí příspěvky obsahově, tak je vymažou také! Tyto zavedené novinky jsou ponižující a uvažuji o tom, zda má vůbec smysl zde na Lidovkách reagovat na mnohé nesmyslné příspěvky.

F. Slavětínský 8.9.2019 20:12

No tak to je báječné, je po problému.

J. Denemark 8.9.2019 20:18

Ano, je třeba té paní maximálně vyjít vstříc.)

I. Štípek 8.9.2019 20:31

Já myslím, že by to mohl být hybatel řešení. Přestaňme se urážet a buďme důstojní těch mrtvých z let 1938-1945. Koněva neporušeného dceři, místo něj památník osvobození Prahy a zvýraznit oběti Rudoarmějců. Ať je co nejméně z nás nespokojených, to považuju za maximum možného. A lidi, nenadávejte si.

J. Paleček 8.9.2019 21:45

Rusové si chtějí sochu odvést do Moskvy na postavit jí na důstojné místo. Proč by si měli nechat hanobit vojevůdce který dokázal německou fašistickou armádu zahnat až do Berlína. Naše ostuda. Tady se řeší jako zástupný problém oprávněného, ač příliš expresivního vyjádření ruského ministra. Směšné. Příště nás od nepřátel bude pomáhat kdo? Naše pidiarmáda to nebude. Nejspíš naši znovuzrození němečtí přátelé. Sami strčíme hlavu do chomoutu i díky takovým starostům jako je ten z Prahy 6. Naši předkové se musí hanbou v hrobě obracet.

Pokud to tak dopadne, nejspíš bude socha znova odhalena s patřičnými poctami a komentářem, který na dlouhá léta uzavře kapitolu našeho dřívějšího přátelství. Důsledky si za svojí proradnost poneseme již sami.

V. Josef 8.9.2019 21:55

souhlasím R^

A. Novák 8.9.2019 22:01

Socha byla v posledních dnech odhalená několikrát...

J. Denemark 8.9.2019 22:11

Svatá prostoto. ;-D

A. Novák 8.9.2019 22:19

stěhovat cizí majetek? Není to krádež?

P. Haraším 8.9.2019 22:46

socha Koněva by měla být odstraněna a umístěna tam, kam posílal Koněv československé občany ruského původu. Nebo ji mohou věnovat Maďarům, ať si připomínají potlačení jejich protiruského povstání. Nebo může zamířit socha do Berlína a panáčkovat jako memento berlínské zdi. Nebo...vlastně ne, tady už dlouho připomínala naše ruské okupanty. No a když nás někdo napadne, třeba naši bývalí okupanti z východu, tak nás jistě přijde zachránit nějaký nový dobyvatel, bude nás okupovat a za okupaci požadovat část území, všechen uran a otrocké práce pro dobyvatele.

J. Paleček 8.9.2019 23:14

Se sochou maršála Koněva odejde i část naší skutečné historie.

P. Haraším 8.9.2019 23:25

historie nemůže odejít, historie se může jen překrucovat, zkreslovat nebo rovnou zatajovat a v tom jsou mistři občané státu, z kterého byl i Koněv. Problém s Koněvem je právě to, že se ta ruská historie tak moc liší od historie reálné. Pak můžete snadno uvěřit i tomu, že k nám Koněv přivezl osvobození, tak jako přivezl osvobození do finska, Polska, Litvy, Lotyšska, Estonska, besarábie...všude tam byl lid osvobozen od svobody a demokracie.


Premium

Výrazný nos, vzdělání sestry. Proto si Gott vybral Ivanu, říká novinářka

Karel mi křtil knížku o Heleně Vondráčkové a můj synovec Jonáš se tam... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Profesní vztah je pojil pětadvacet let, ona ho však osobně poznala už jako holčička. Navzdory všem turbulencím, které...

Premium

Lara Fabian oslaví v Praze narozeniny. Máme exkluzivní přednostní nákup vstupenek

Lara Fabian | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Po dvou letech se 9. června 2020 vrátí do Prahy Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu má k českému publiku...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...