Čtvrtek 20. ledna 2022, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Schwarzenberga zpovídá naivní blondýna. Ozvala se sama, říká mluvčí TOP 09

Česko

  19:01aktualizováno  19:12
PRAHA - UVNITŘ VIDEO. Na internetu si uživatelé mohutně sdílejí video, na němž je Karel Schwarzenberg zpovídán Nicky Tučkovou, blonďatou bloggerkou proslulou především příšernou angličtinou a několika klipy s poměrně vtipným obsahem. Mluvčí TOP 09 Martina Týblová však popřela, že by šlo o oficiální kampaň. Podle ní si bloggerka pozvala do své naivní talkshow předsedu strany sama.

Nicky Tučková zpovídá Karla schwarzenberga foto: YouTube

Na internetu se od čtvrtečního umístění videa na Youtube rozjela vášnivá diskuse, zda je video součástí kampaně či zda jde jen o recesi.

Na videu se blonďatá dívka, která se představuje jako Nicky Tučková, pouští do rozhovoru s předsedou strany TOP 09 Karlem Schwarzenbergem ve svém dívčím pokoji. Tragicky špatnou angličtinou prokládanou českými výrazy se bývalého ministra zahraničí ptá například na Justina Biebera, nebo na "nějaké slavné lidi".

"Karel Schwarzenberg přijal pozvání do talkshow Nicky Tučkové, protože se mu formát pořadu líbil," řekla serveru Lidovky.cz mluvčí strany Týblová. Na přímou otázku serveru Lidovky.cz, zda jde o kampaň TOP 09, přirovnala mluvčí účinkování v pořadu mladé bloggerky k vystupování politiků v Show Jana Krause. "Záleží, zda to berete jako kampaň," řekla. "Video, které z pořadu vzniklo, není součást kampaně," napsala poté.

O blogerce Nicky Tučkové

  • Nicky Tučková je vymyšlenou postavou pro reklamní účely. Ve virálech ji ztvárňuje herečka Táňa Malíková, která vystupuje například v Divadle Petra Bezruče či v Národním divadle moravskoslezském.
  • Za vytvořením Nicky Tučkové stojí agentura Surrealis advertisement.

Nicky Tučková veřejnost poprvé  zaujala v březnu tohoto roku, a to hudebním videoklipem Rich boy, ve kterém zpívá o tom, že touží po mladém bohatém chlapci. Po čase se ukázalo, že jde o virální reklamu, ke které se přihlásila firma Chytrý Honza zabývající se finančním poradenstvím.

Podruhé se mladá herečka dostala do širšího povědomí videem Help for Petr Nečas, v němž vyzvala veřejnost k podpoře dnes již bývalého premiéra Petra Nečase.

Anketa

Líbí se vám video Nicky Tučkové s Karlem Schwarzenbergem?

Ano 995
Ne 542

 

Autor:

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

Opět jsme to roztočili: Ohlédnutí za Vánočním kolotočem v roce 2021
Opět jsme to roztočili: Ohlédnutí za Vánočním kolotočem v roce 2021

Vánoční kolotoč se stal nedílnou součástí eMimina. Letos si už po třinácté naše uživatelky vzájemně poslaly dárečky, které opět udělaly velkou...

Mohlo by vás zajímat