Neděle 18. dubna 2021svátek má Valérie 10 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Obrovský požár zničil Průmyslový palác

Na pražském Výstavišti v Holešovicích hořelo. Oheň zasáhl levé křídlo Průmyslového paláce. Propadla se střecha a celé křídlo se zřítilo. Palác má pronajatý firma Incheba. Asistentem ředitele společnosti je Václav Kočka, jehož syn Václav byl nedávno zavražděn. Bratr zavražděného Jan potvrdil, že si zasaženou část pronajímají. FOTOGALERIE A VIDEO

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
OBČAN 11.12.2008 11:11

MAGISTRÁTE KONEJ UŽ !

Tady v Čechách, ať jsme, jací jsme, si ale nikdy nezvykneme na tahanice okolo církevních majetků, na zplundrované historické památky i architektonické skvosty, kterými naše země doslova oplývá - a to nejen v Praze, ale i v kdejaké zapadlé vísce. Vnitřně cítíme, že je to součást našich kořenů. Slovenská Incheba si pronajala v Praze takovou dominantu a architektonickou cennost za účelem svých výdělků - budiž. Veletrhy se zde provozovaly již dříve, celkem pochopitelně jako nejvhodnější způsob využití tak rozsáhlého objektu.Ale kde je zodpovědnost Incheby, že budovu a svěřené části areálu kolem Průmyslového paláce nejen řádně neudržovala, že budova trpěla pořádáním veletrhů, ale dokonce tento nájemce dopustil, že nám tato památka nakonec rovnou shořela. Na to si tu nezvykneme. Vždyť to není tak dávno, kdy právě pod jejich správou areálu Výstaviště podivně shořelo nákladné a zajímavé dřevěné divadlo Globe. Jen díky hasičům se tehdy nevznítila vedle stojící budova s Maroldovým panorama a hasily se i krásné letité stromy v blízké Stromovce. Požáry pronásledují Výstaviště již řadu let. Vzpomeňme na Bruselský pavilon v 80.tých letech. Co se nehodí, ať shoří? Ať si Incheba odtáhné zpátky na Slováč. MAGISTRÁTE KONEJ, KDYŽ UŽ JSI PŘEDTÍM DOPUSTIL TAK PODIVNĚ SMRADLAVOU SMLOUVU S INCHEBOU, O KTERÉ OD SAMÉHO ZAČÁTKU SÁM POCHYBUJEŠ !

Kanár 17.10.2008 22:52

Dotaz Jindrovi

To "he, he" na konci, to byl tvůj orgasmus? měl bys mu dát při surfování pokoj.

Bidlo 17.10.2008 19:41

Je smutné, jací lidé ovládají Pražské historické objekty,

za panování Táty Tunela na Pražském Hradě!!Rv;-D

angie 17.10.2008 17:36

egosumhere

what's happening to czech people'????

god.......europeans are the origin of cultures

MOD 17.10.2008 15:21

Bém dobře věděl, komu to pronajímá

Možná, že to je i akce proti němu a městu, když se nemá rád s Topolánkem a jeho podruhy Langerem a Dalíkem a teď to oni řeší konspirativně přes oranžobvé kočky. I to může být pravda, jako v té pohádce.

Madla 17.10.2008 13:18

Bém slibuje obnovu

ale až opadne zájem veřejnosti,  ODS prodá  pozemky a vznikne nová podnikatelská čtvrť u Stromovky. 

Jindra 17.10.2008 14:06

Re: Bém slibuje obnovu

Soudruzi voliči ČSSD - vpřed k volbám v záři plamenů Juldyfuldy a za oslavných výstřelů do Koček. He he.

ben 17.10.2008 12:33

Veletržní palác.....

přežil císaře pána,1 světovou válku,1 republiku,Hitlera,2.světovou válku,Gottwalda,Stalina,Zápotockého,Husáka, ale papá Tunnela nepřežil!

Je to nejhorší vláda,jakou kdy tato země měla!Nazdar!

lomihnát 17.10.2008 12:43

Re: Veletržní palác.....

Myslel jsem, že

v y v r c h o l í t e

KOČKAMA.

____________________

Zklamal jste mě, Kočka nemá přezdívku papá Tunnel.

ben 17.10.2008 12:47

Re: Veletržní palác.....

kočka není prezident tohodle bordelu...

Jindra 17.10.2008 14:16

Re: Veletržní palác.....

Prezident tohoto bordelu je Paroubek.

Bidlo 17.10.2008 19:44

Re: Veletržní palác.....

Presidentem Českého státu je Václav Klaus - Pružinskij, jinak socialistický ekonom a laický klimatolog!!

s 17.10.2008 11:37

totální selhání ZPRÁV

TV Nova před koncem Televizních novin informovala (a ostatní televize v dalších zpravodajstvích také), že na Výstavišti vypukl zničující požár

s obrazovým zpravodajstvím se šlehajícími plameny a zprávou o zřícení

stropů. Ani jediná zmínka o tom, že v té době bylo na Výstavišti několik set  studentů na tradičním zahájení akademického roku Gaudeamus igitur 2008 (viz http://www.gaudeamus-igitur.cz/ ).

PROČ žádný zpravodaj nepodal zprávu o tom, že na výstavišti je několik set

studentů a že studenti jsou mimo nebezpečí? To až o 2 hodiny později. Rodiče věděli, že jejich děti jsou na Výstavišti ale nevěděli v kterých místech Výstaviště slavnost probíhá a kde jsou v době, kdy šlehají plameny a řítí se střechy a mnozí neberou mobil a jediné zprávy byly o šlehajících plamenech, hasičích a katastrofě.

mmf 17.10.2008 11:36

ODSS a Dalík : UDĚLÁME COKOLIV abychom vyhráli volby

Ideologická studnice ODSS - NSDAP a její praktiky , nepokryté se přihlášení v mediích i na půdě parlamentu .. eskommtdertágové -

ODSS ví , že jí zvoní hrana a je s podivem , že zapálili "jen sjezdový palác" , před příštími parlamentními volbami takto skončí katedrála sv.Víta , kdo ji zapálí je asi nasnadě -kdo to má nejblíž a má na to již za státní peníze vybudovaný Obchvat . Praha je celá v rukách fašistů z ODSS a toto je jejich dílo . Skrček Bém již včera večer na ČT1 okamžitě blábolil obvinění ala TRubiceho zpráva č.1 , toto je TRubiceho zpráva č.2 . Nakonec je jen dobře , že myslícím lidem se ODSS předvádí v plné "kráse" své ideologie , HLAVNÍ ÚKOL NYNÍ JE V TOM , ABY SE VOLEBNÍ KOMISE POKUSILY ZABRÁNIT ODSS VE ZFALŠOVÁNÍ VOLEBNÍCH VÝSLEDKŮ , PROTOŽE TO JE JEJICH ZÁKLADNÍ METODA , KROM TOHO , CO PŘEDVEDL  KUNÍ XICHT PŘI VOLBĚ PRASIDENTA - PROSTÉ VYHROŽOVÁNÍ A ZASTRAŠOVÁNÍ .

I Pružinský má nehynoucí pomník v historii - další ukázka toho , jak NEVIDITELNÁ  VŠEMOCNÁ SYFILITICKÁ HNÁTA TRHU UDĚLÁ  KDYKOLI COKOLI , ABY MOHLA KRÁST  NA VĚKY A NIKDY JINAK .

Krásně se nám to vybarvuje a je vidět ,kam naši osvoboditelé od totality dorazili za necelých dvacet let - DEN POTÉ ... Je vidět , že každá lež vždy vyplave na povrch jako olej na vodě , jen to někdy trvá déle . SUPERPODVOD SAMETOVÉ KOMEDIE VYDÁVÁ PLODY . I v tom , jak zde cenzuruje nepohodlné příspěvky , které by se mohly nelíbit soudruhům pružinskému a talmanovi . Jsme Lidové Noviny - ó my se máme , máme Lidovek plnou mísu .

guru.frog@seznam.cz 17.10.2008 12:10

Re: ODSS a Dalík : UDĚLÁME COKOLIV abychom vyhráli volby

Nádherný koment. Nepsal ho náhodou sám velký Jirka?8-o

HlavaXXII 17.10.2008 12:16

Re: ODSS a Dalík : UDĚLÁME COKOLIV abychom vyhráli volby

ty jseš případ...

kefaso 17.10.2008 14:57

Re: ODSS a Dalík : UDĚLÁME COKOLIV abychom vyhráli volby

takhle brzo a už jste v liháči  tak sjetý...?....8-o

Acheront 17.10.2008 11:26

Inu...

...to je ale pech - takovéto provalení mafiánského podhoubí socanů...

Acheront 17.10.2008 11:24

Fungl novej...

Ptají se Paroubka, proč byli na křtu jeho knihy právě Ďuričko s Kočkou:

"No to opravdu nevím, zvali jsme jen KMOTRY..."

theo 17.10.2008 12:38

Re: Fungl novej...

No ti tví ODSS se taky v nemalé míře kmotří s KMOTRY.

viewer 17.10.2008 10:37

mafie

Takže máte v Praze mafiánskou válku. Starý pán  se zhroutil, jeho consigliore vydává prohlášení, capo di tutti capi už připravuje odvetu. Kdo by to na Prahu řekl, že? Politik, který připustí těsnější kontakt s osobou , která je pro tu slušnější část persona non gratta, nesmí být připuštěn k tomu, aby byl volen a zvolen. Je to úpadek společnosti, není to paralela s Reichstagem, ale s Palermem, Neapolí apod. Quo vadis Praga?

Jan 17.10.2008 9:53

Vo

Volte Pravý Blok Petra Cibulky - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků přímo občany, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI k volbám, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT žádnou parlamentní stranu vládnoucí (post) komunistické kriminální fízlokracie!!! – jenž žádá o volební podporu všechny české občany a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!!

Právník 17.10.2008 9:43

Naposledy

Připouštím eventualitu války gangů. Gangy, pokud je mi známo, se snaží o kontakty s vedoucími politiky stran na obou stranách. Podsouvání viny pod jednu politickou stranu (v době, kdy se jí daří) je nelogické a Nečestné. - Panu Jindrovi: Jste jako obvykle vedle jako jedle. Jak často majitelé "opravují" baráky? Jednou za dvacet třicet roků. A co mají, vy asociále, dělat ti, kteří na STÁLE ZVYŠOVANÉ nájemné nemají a nebudou mít? Chudáci majitelé realit, oni i za svých horentních příjmlů asi nemají z čeho žít!! Jste nejen směšný, ale i nebezpečný. Nemáte ani ponětí, co je to lidské společenství. Jakou LÁSKU cítíte k lidem kolem sebe vy? Vám nevadí žebráci, bezdomovci, 20% dětí, které se dnes rodí do chudoby, atd.? Jděte se svým nestoudným egoismem k šípku, my jsme LIDI  a ne ZVÍŘATA, která se mezi sebou rvou o kus žvance.  

lomihnát 17.10.2008 9:54

Re: Naposledy

Ne, vy se opravdu nervete o kus žvance.

To fakt ne.

Vy si na to odhlasujete zákony, a stát za vás ten žvanec ukradne těm schopnějším, a ještě ho - za jejich peníze - rozdělí.

Jděte k šípku s těmi kecy o lásce k lidem, kterou zakrýváte parazitismus na pracovitějších. O tom, jací jste lidi, jsme se přesvědčili v padesátých letech, kdy takoví jako vy nám svoji lásku k lidem a socialistickou solidaritu předvedli v praxi.

Václav L. 17.10.2008 11:43

Re: Naposledy

Lomihnáte,ty schopnější jsou kdo? To jsou zloději,tuneláři,bývalí estebáci,kágebáci, kádroví funkcionáři KSČ a NF,bankéři atd!To mají být podle Vás ti schopní?

lomihnát 17.10.2008 12:39

Re: Naposledy

Tak trošku jsem nepochopil, proč máte na jedné řádce se zloději .... estébáky a komouši i bankéře. Zřejmě o nich nemáte valné mínění. Přesto vás upozorňuji, že bankovní úředník je normální zaměstnání a bankéř - ve smyslu majitele banky - je u nás opravdu vzácnost.

Leč - k věci samé: Ti schopnější jsou ti, kteří jsou pracovitější, chytřejší, nápaditější, odvážnější - to vše v mezích ( trestního) zákona.

Kriminální živly, šmejdi  a podobná sebranka patří zavřít. Ale nikdy se tento póvl nesmí stát důvodem proto, aby se těm poctivým schopným zvedaly neoprávněně daně.

Můžete s tím takto souhlasit?

theo 17.10.2008 12:47

Re: Naposledy

Ukrást všecho schopným ... co si nakradli nepoctivou cestou. Proto se tak všichni ti zloději třesou, že ODSS skončí. Vždyt kuponová pritvatizace nebyla nic jiného, než jedna velká modrá zlodějna.

lomihnát 17.10.2008 16:17

Re: Naposledy

To, že jsi trouba a investovals špatně, je na tvém výkřiku vidět.

Ale tak je to správné - šikovní popadnou šanci, moulové sedí v putyce a když je po všem, naříkají, že jim nikdo nedal informace a že neměli rovné šance....

Pokud má kdokoliv informace o krádeži, zejména o krádeži státního majetku, měl by to jít hned oznámit na policii. Na to je zákon. Takže buď jednejte, jak máte, nebo držte pysk. Vy (socanská?) verbeži máte plnou hubu zlodějen, přitom vaši politici kradou nejvíc ze všech.

Landa 17.10.2008 9:02

ODS se předvádí

Vždy je nutno sledovat komu to slouží. Jednoznačně totalitní moci ODS.

Podobnost čistě náhodná s Reichstagem v roce 1933, kde fašistická, nacistická moc v Německu podpálila sněm, aby si to  potom  vyřídila s odpůrci.

Velmi zajímavé je jak rychle se přihlásil první místopředseda vedoucí strany (podobnost čistě náhodná - malý a demagogický jako Pepi Goebells) s prohlášením, že si okamžitě vzpomněl na rodinu Kočků (Van der Liebe ?)

Dnes a zítra je poslední demokratická možnost odstranit modrou totalitu u nás.

(Y)

mudráth 17.10.2008 8:52

náklady na volební kampaň

tak se ta volební kampaň socánků nějak prodražuje. Svazáčci se vydovádí, ale účet zaplatí daňoví poplatníci. No a pak volte "centrální sexy mozek lidstva"


Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

Miroslav Tichý žil na okraji společnosti v chudobě. Teď jeho fotky stojí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

Princ Philip jako vozataj čtyřspřeží. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...