Středa 28. července 2021, svátek má Viktor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Odborář Dušek radí, jak na nádraží zvednout tužku ze země

Česko

  15:36
PRAHA - Odborář Jaromír Dušek se snaží využít vlny zájmu o svou osobu, kterou vyvolal jeho výrok o "spiknutí homosexuálů na ministerstvu dopravy a v Českých drahách" v rozhovoru pro Lidové noviny. Nyní Dušek svůj "vtip" ještě rozvinul a předvádí "jak na nádraží zvednout ze země tužku a nepřijít k újmě".

4.3.2010 - Pak ještě na velký sobotní rozhovor, tentokráte s předákem železničních odborářů hrozících stávkou, Duškem. Stylově v Potrefené huse na Hlavním nádraží. Vypadá to, že si pustil pusu na špacír až moc. foto: Jindřich Mynařík, Lidové noviny

Odborový předák Dušek vzbudil svými názory o spiknutí homosexuálů na ministerstvu a na železnici bouři nevole. Jeho slova odsoudil například i premiér Jan Fischer a ministr Slamečka chce na Jaromíra Duška podat i trestní oznámení pro pomluvu. 

Dušek však zatím nemíní vzít své výroky zpět a místo omluvy ochotně zapózoval kameramanovi, aby předvedl "jak se bezpečně zvedá tužka ze země i v prostředí, které je prolezlé homosexuály."

Odborář Dušek vysvětluje pro Blesk, jak sebrat tužku na nádraží

Video návod poskytl deníku Blesk.

Odborář Dušek vysvětluje pro Blesk, jak sebrat tužku na nádraží

"To se zkrátka ta tužka přikopne k plné stěně, padesát centimetrů od stěny. Rozhlédnete se, jestli je za vámi plná stěna. Pak se nepředkloníte, ale prudce se spustíte dolů, vezmete tužku a prcháte z nádraží," vtipkuje Dušek.

Odborář Dušek vysvětluje pro Blesk, jak sebrat tužku na nádraží

Několik homosexuálů, kteří "návod berou opravdu jako fór", se Duškovi prý už ozvalo. "Napsali mi, že jsem tak nevzhledný, že i kdybych tam chodil předkloněný, tak by si mě samozřejmě nikdo nevšiml, protože jsem škaredý. Já jim dávám za pravdu," řekl se Dušek.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!