Úterý 3. srpna 2021, svátek má Miluše
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Onanista napadl ve vlakovém kupé mladou studentu, teď po něm pátrá pražská policie

Muž, kterého hledá pražská policie kvůli onanování a obtěžování mladé studentky. foto: policie.cz

Praha - Policisté pátrají po zhruba pětadvacetiletém muži, který v pondělí 10. května večer na nádraží Praha-Smíchov onanoval před mladou ženou a poté ji obtěžoval a napadl v kupé při jízdě vlakem. Na webu v úterý pražští policisté zveřejnili video se záběry podezřelého a žádají veřejnost o spolupráci při zjišťování jeho totožnosti.
  11:06

Devatenáctiletá studentka střední školy si muže, který se pohyboval v její bezprostřední blízkosti, všimla v budově smíchovského nádraží. Odtud došli oba na peron. „Dotyčný tam nastoupil do odstavené vlakové soupravy a skrze okno vlaku začal před dívkou onanovat. Mezitím přijel rychlík, do kterého dívka nastoupila, bohužel nastoupit stihl i dotyčný muž,“ uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Muž podle něj mladou ženu v jednom vagonu našel samotnou, uchopil ji za zápěstí, násilím zvedl ze sedadla a silou přitiskl na stěnu kupé. V té chvíli vlak přijížděl na pražské hlavní nádraží, hledaný v obtěžování přestal a po zastavení z vagonu utekl, dodal Rybanský.

Muž, kterého hledá pražská policie kvůli onanování a obtěžování mladé studentky.
Muž, kterého hledá pražská policie kvůli onanování a obtěžování mladé studentky.

 Muži je podle kriminalistů zhruba 25 let, má štíhlou až vychrtlou postavu, měří asi 170 centimetrů, má nakrátko ostříhané světlé vlasy. Na sobě měl v době incidentu tričko s krátkým rukávem, džínové kraťasy a tenisky značky Nike.

„Pokud muže na záběrech poznáváte nebo víte, kde se nachází, kontaktujte prosím linku tísňového volání 158,“ uvedl mluvčí policie.

Autor:
Témata: Domov, Smíchov, Nike

Mohlo by vás zajímat