Neděle 19. ledna 2020svátek má Doubravka -1 °C sněhové přeháňky Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Škodák 4.12.2019 9:18

Z toho plyne, že to zaplatíme všichni a nejde jen o peníze! Odpovědnost za to nesou voliči Zemana a Babiše!!Tedy by to měli zaplatit oni!

J. Koutský 4.12.2019 9:47

Nejvyšší čas začít dělat seznamy. ;-D

J. Škodák 4.12.2019 11:51

Má to však jeden háček, který tkví v české povaze takových voličů. Kdyby měli platit, tak by říkali:„Já nic, já muzikant!"

P. Pruner 4.12.2019 10:20

Pane, Vy jste vědma ? Nyní začne vyjednávání s Bruselem, může dojít i na soud a kolik se bude vracet tedy ještě nikdo neví. Audit - to je prostě názor auditorů, nic svatého.

Jinak pokud máte strach o své peníze, proč jste neprotestoval proti stále trvajícímu solárnímu tunelu, který nás všechny stojí každý rok miliardy ? Nebo proti církevním jakoby restitucím ? A co OKD ?

J. Škodák 4.12.2019 11:48

Prunere, proti solárnímu tunelu protestovali ti, které jsem volil, ale nebylo to nic platné, protože Fišerova úřednická vláda pověřená prezidentem Zemanem ten tunel potvrdila! Také tomu bylo tak v případě OKD a já osobně bych si mohl tak maximálně stěžovat na lampárně 5. nástupiště. Kde jste na to přišel Prunere, že církevní restituce jsou tunel? Za tu megazlodějnu totality, která využívala a zneužívala církevní majetek od roku 1948 a za všechny ty zdevastované objekty, které byly vráceny v dezolátním stavu by ta vyplacená suma měla být nejmíň 10x větší!!Maucta

L. Kalič 4.12.2019 12:05

Největším solárním baronem je ČEZ, tj. stát, dutá makovičko :-)))

J. Škodák 4.12.2019 13:55

To píše dutá makovice Pruner a já jsem jen reagoval na ten tunel a je to úplně fuk zda je ten tunel státní, nebo není. Státní zakázky tuneluje kdo? Chytrá makovico Kaliči.!

P. Haraším 4.12.2019 15:45

solární baroni jsou stále titíž lumpi, zloději a podvodníci, kteří se točí kolem zemana, klause, langera a dalších politiků.


Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...