Diskuse k článku: Parkanová: Na schválení Pandurů spěchal Topolánek

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 20.2.2010 17:34
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Hledík 20.2.2010 15:16

Zdvořilý dotaz

na Pandury tlačil Topolánek???--- premiérem byl však multimilionář Standa von Lokomotíva!!!

J. Denemark 20.2.2010 15:21

Re: Zdvořilý dotaz

Čtěte pozorněji, než začnete blábolit.....

F. Doušek 20.2.2010 16:16

Re: Zdvořilý dotaz

nevím, kdo tady blábolí víc. Obchod, o kterém je řeč, byl uzavřen dávno před Topolánkovou vládou. Parkanová chtěla smlouvu se Steyerem několikrát vypovědět, protože rakouský výrobce neplnil smlouvu. Tady by se možná našel prostor pro druhou vlnu případné korupce.

J. Kosíková 20.2.2010 16:50

Re: Zdvořilý dotaz

To vaše přesvědčivé svědectví by si zasloužilo přeposlat  protikorupční policii. Doufám, že si za tímto blábolem stojíte.

F. Doušek 20.2.2010 17:34

Re: Zdvořilý dotaz

nemějte péči, Paroubek již koná. Nechápu sice, o jakém mém svědectví tu plácáte, ale zkuste si pro začátek zjistit, kdy a za které vlády se začalo o nákupu bojových vozidel jednat, kdo byl ministrem a kdo premierem, kdy a kým byla smlouva za ČR podepsána, a pak se dovolte promluvit.

Mimochodem, Paroubek sám staví svoji "obhajobu" na tom, že v době před uzavřením kontraktu ještě nebyl významnou osobou v ČSSD, a vinu z braní případných úplatků hází na jakéhosi obětního beránka z ČSSD na Praze 1.

P. Haškovec 20.2.2010 14:44

Nejvyšší státní žalobkyně?

To je nepřímý důkaz, že již v počátku existují snahy zamést celý případ. Pusťte ji tam a další "čunkohra" je světě. Opět si budou dělat z lidí legraci. Přeci nepotopí všechny zůčastněné osoby. Barták, Gross, Parkanová (svatouškovská), Paroprasák, a další zmetkové se již napakovali a snad strčí něco i žalobkyni. A bude po aféře.  A pak zmetkové zažalují stát a vyhrajou další prachy. No a hlavně, aby věc šetřila parlamentní komise. Ty vyřešily vždy úplné ho*. vno, jen pomáhaly případy zametat. A kdo v nich sedí? Zase další zmetkové. A tak to půjde dokola, pokud nám budou zmetkové vládnout. 

M. Černík 20.2.2010 14:01

Čím blíž budou volby

tím více se budou korupčníci navzájem potápět , neboť , máslo na hlavě mají všichni  a zcela nejodpornější mi subjektivně připadá kuhnel , i když si nemyslím, že dostal do vačku nejvíc . Samozřejmě , jako poprvé, se ani teď nic nevyšetří, natož, aby byl někdo obviněn a zatčen...

Je to to samé divadélko, jako s kruponovou privatizací. Ostaně , viděl někdo Sinha Bácze  a další mrtvé sponzory ODS , na které si ne a ne vzpomenout ani pan Klaus ?

a. kara 20.2.2010 9:01

Je to jasné

Sociálové začali jednat o provizi, než jí dostali, tak vzala vládu ODS, zrušili co se dalo, protože by se k úplatku nemuseli dostat, pak se zase smlouva podepsala , protože se dohodli na pár miliardách a tak křišťálový Standík i modří dostali co chtěli. Z tooh mi plyne, že oranžový i modří jsou jedna sebranka. Prosím aby ti hloupější, jejichž stranou je tradičně ČSSD, aby začali přemýšlet. Ti chytří už vědí, že ODS volit nebudou. Všichni koho zvolíme budou lepší než tahle oranžová a modrá pakáž. Dejme jim už jednou najevo, že nejsme takový ovce za které nás oboje mají. Dokažme se jednou spojit jako český národ a pochopme konečně, co je pro nás pro všechny to nejlepší. Oranžový a modří to rozhodně nejsou.

J. Tínek 20.2.2010 8:43

Zvláštní časová posloupnost

Napřed to podepíše Kühnl,přitom byl už v demisi,jako celá vláda,pak to nová ministryně zruší,a pak se podepíše nová zmlouva,ovšem panem Bartákem.Zdá se,že pánové od Steyru nežertovali.A pokud ano, stát by je měl zažalovat pro pomluvu,a chtít odškodné ve výši 10 miliard Kč.A proč ne ? Šťáva chce 14 miliard za zmařené neuskutečněné obchody.