5. prosince 2018 10:33 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Paroubek podal trestní oznámení na svou manželku, lhala prý o jeho penězích

Jiří Paroubek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jiří Paroubek | foto: ČTK

Praha Bývalý premiér Jiří Paroubek podal v minulých týdnech trestní oznámení pro vydírání na svou manželku Petru Paroubkovou, s níž se rozvádí. V jeho financích podle něj nejsou žádné nesrovnalosti, a její předchozí tvrzení jsou tedy lživá. Řekl to serveru Seznam Zprávy.

„Já jsem především rád, že policie se vyjádřila, že v mých financích nejsou žádné nesrovnalosti,“ řekl Paroubek pro Seznam Zprávy. Soudce městského soudu Lubor Veselý však míní, že domácnost měla nadstandardní výdaje, a je tedy jasné, že nějaké neoficiální příjmy musela mít. Soud se záležitostí začal zabývat ve středu, kvůli neúčasti Petry Paroubkové ale odročil další jednání na únor.

Paroubek si také stěžuje na generálního ředitele a vlastníka Televize Barrandov Jaromíra Soukupa. „Podal jsem na něj dvě stížnosti k televizní radě. Jednou z nich se televizní rada ještě zabývá. Jsou to velmi vážné věci - lži, pomluvy, polopravdy. Předpokládám, že do konce roku bude připravená žaloba na ochranu osobnosti,“ zopakoval expremiér informaci, kterou již dříve uvedl serveru Lidovky.cz.

Připravujeme podrobnosti
Lidovky.cz

Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení
Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení

Policisté na Královéhradecku zahájili trestní stíhání tří lidí a jedné firmy, kteří údajně nesou odpovědnost za tragédii. Ta se odehrála před dvěma lety, jejímž následkem osmiletý chlapec po operaci mandlí upadl do kómatu.