1. února 2019 17:10 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Náraz auta do stromu u Prahy nepřežily dvě děti. Hasiči se k obětem museli prostříhat

Nehodu u Kostelce nad Černými lesy nepřežily dvě děti. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nehodu u Kostelce nad Černými lesy nepřežily dvě děti. | foto: ČTK

Kostelec nad Černými lesy (u Prahy)  U Kostelce nad Černými lesy se v pátek stala nehoda, při níž zemřely dvě děti. Další dítě a řidička vozidla se zranily, řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

„Po příjezdu hasičů bylo zjištěno, že v osobním vozidle, které se nacházelo mimo komunikaci, cestovala řidička se třemi nezletilými osobami a je nutné celou posádku vyprostit,“ řekl Svoboda. Těžce zraněná řidička byla letecky transportována do Prahy, druhý zraněný člověk byl převezen do nemocnice pozemní cestou, dodal Svoboda.

„Vzhledem k citlivosti případu nebudeme zatím poskytovat další informace,“ řekla na místě nehody novinářům policejní mluvčí Eva Hašlová. V podvečer na dotaz uvedla, že policie k případu už žádné další informace poskytovat nebude.

Hasiči k nehodě dorazili jako první ze záchranných složek. Vůz byl podle Svobody po nehodě značně poškozený, hasiči museli k vyproštění použít hydraulické nářadí.

Auto ze zatím neznámých příčin vyjelo ze silnice a narazilo do stromu. Příčinu a okolnosti nehody na místě vyšetřovali policie i kriminalisté. Silnice číslo dva byla několik hodin uzavřena. Policisté dopravu odkláněli přes Kostelec nad Černými lesy.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz