Sobota 25. března 2023, svátek má Marián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Česko

Policie pátrá po podezřelém z vraždy, zároveň přestala hledat ženu z Liberce

Pražští kriminalisté pátrají po dvaačtyřicetiletém muži, který je v tuto chvíli podezřelý ze spáchání trestného činu vražda. Muž je ozbrojený a nebezpečný, policie proto varuje, aby se ho lidé nesnažili zadržet. (5. února 2023) foto: Policie ČR

Pražští kriminalisté pátrají po dvaačtyřicetiletém Petru K., který je v tuto chvíli podezřelý ze spáchání vraždy. Muž je ozbrojený a nebezpečný. Policie proto varuje, aby se ho lidé nesnažili zadržet a pokud vědí, kde je, aby kontaktovali linku 158. Policie zároveň ukončila pátrání po pohřešované ženě z Liberecka. Zda oba případy spolu souvisí, ale nekomentovala.
  13:33aktualizováno  14:50

Po dvaačtyřicetiletém muži se pátrá od ranních hodin 5. února v souvislosti s násilným trestným činem, při kterém zemřela žena. Hledaný je v tuto chvíli podezřelý z trestného činu vražda.

„Událost se stala včera (v sobotu, pozn. red.) v jednom z pražských hotelů, kdy muž následně odjel ve voze Škoda Scala RZ: 5L79685 neznámo kam. Není vyloučeno, že se pohybuje po celém území republiky, ale také mohl vycestovat do zahraničí,“ uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Podle informací iDNES.cz by obětí měla být pohřešovaná žena z Liberecka, po níž policisté vyhlásili pátrání v sobotu.

Žena se v databázi hledaných osob už nenachází, což iDNES.cz potvrdila liberecká policejní mluvčí Ivana Baláková.

Hledaný muž je vysoký 190 centimetrů, štíhlé a sportovní postavy. Má krátké vlasy, které jsou po stranách vyholené. Pochází z Lázní Libverda na Liberecku.

Kriminalisté na případu pracují, proto zatím nemůžou veřejnosti poskytnout jakékoli další informace.

Autoři: ,

Mohlo by vás zajímat