Pittsburgh i podruhé porazil Philadelphii

HOKEJ

PITTSBURGH Tým Pittsburghu zvítězili i v druhém finále Východní konference nad Philadelphií 4:2 a zvýšil vedení na 2:0. Vítězný třetí gól vstřelil za stavu 2:2 v 49. minutě hráč čtvrté formace Max Talbot, pojistku přidal v poslední minutě trefou do prázdné branky Flyers Jordan Staal. Že zápas rozhodne Talbot, na to by si před utkáním vsadil asi málokdo. Čtyřiadvacetiletý útočník vynechal předchozí tři zápasy play off kvůli zlomenině na pravé noze a v nedělním utkání strávil na ledě pouhých 11 minut. „Už jen kvůli tomu, že jsem mohl znovu naskočit do hry, jsem byl šťastný jako malé dítě. A že jsem dal ještě vítězný gól, to je něco navíc,“ řekl Talbot.

Druhé semifinále play off - Východní konference: Pittsburgh - Philadelphia 4:2 (11. Crosby, 34. Marián Hossa, 49. Talbot, 60. J. Staal - 26. Carter (Modrý), 40. M. Richards). Stav série: 2:0.