Diskuse

Učitelé budou na svém, pro kuchařky chceme deset procent navíc, říká Dobšík

Stále v nejistotě zůstávají podle šéfa školských odborů kuchařky, školníci či uklízečky na českých školách. Přestože od celorepublikové stávky, kdy školství demonstrovalo za jejich lepší platy, uplynulo už téměř osm měsíců, o přidání stále není jasno. Na stole je teď plán na zvýšení mezd o desetinu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.